Brakło szczęścia: Orzeł Przeworsk – Stal Sanok 0:1

Są takie mecze, że przeciwnik w danym dniu lepiej się prezentuje, mimo to można uzyskać pozytywny rezultat. I tak było w meczu 20 kolejki pomiędzy Orłem Przeworsk, a Stalą Sanok.  Sanoczanie mieli optyczną przewagę, lepiej operowali piłką, jednak to my w pierwszej połowie mogliśmy prowadzić, jednak brakło szczęścia po strzałach Piotra Boratyna i Huberta Bednarza. W drugiej połowie goście zgodnie z tradycją meczów na Budowlanych pomiędzy obiema drużynami, strzelili bramkę na wagę zwycięstwa.

kibice

Mecz rozgrywany był bez publiczności, jednak fanatycy oglądali mecz nawet w takich warunkach.

Byliśmy słabsi, mamy troszkę kontuzji w zespole: Wilk, Flis a Kowal pauzuje za kartki. Mówiliśmy sobie w szatni, że mecz może rozstrzygnąć jedna sytuacja. Popełniliśmy błąd przy stałym fragmencie gry, nasze gapiostwo okupiliśmy bramką. Trudne spotkanie, musimy się zebrać przed następnym meczem. To nie był nasz najlepszy występ, ale i takie się zdarzają – zakończył trener Załoga.

Orzeł Przeworsk – Ekoball Stal Sanok 0:1 (0:0)

Bramka: 0:1 Kalemba 67.

Orzeł: Kurosz – Broda, Pikuła, Lech ż, Salwach – Czyrny, Obłoza, Gwóźdź ż, Dec (65 Najsarek) – Bednarz (71 Andreasik), Boratyn (71 Wilk). Trener Paweł Załoga.

Ekoball: Krzanowski – Słysz, Lorenc, Karol Adamiak, Kaczmarski – Ząbkiewicz (71 Kamil Adamiak), Tabisz ż, Jaklik, Jakubowski – Niemczyk (84 Posadzki), Kalemba (90 Pielech). Trener Piotr Kot.

Sędziował Mastaj (Dębica).

Fotogaleria z meczu: Orzeł Przeworsk – Stal Sanok

Obroniony rzut karny przez Roberta Kurosza

źródło: nowiny24.pl / własne

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.