Liga Typerów – 2 kolejka [29 lipca]

Ledwo opadły emocje 1 kolejki, a już przed nami 2 kolejka ligowa, mecze zaplanowano na 29 lipca tj. środa. Mecz Korona-Wisłok, przełożono na 19 sierpnia.

Orzeł Przeworsk – Igloopol Dębica
JKS Jarosław – Izolator Boguchwała
Sokół Kolbuszowa Dolna – Czarni 1910 Jasło
Stal II Mielec – Stal II Stalowa Wola
Karpaty Krosno – Błękitni Ropczyce
Głogovia Głogów Małopolski – Polonia Przemyśl
Start Pruchnik – Legion Pilzno
Lechia Sędziszów Małopolski – Resovia II
Partyzant Targowiska – Piast Tuczempy
Ekoball Sanok – Sokół Nisko
Korona Rzeszów – Wisłok Wiśniowa

Życzymy powodzenia.

Nagroda za wygranie rundy jesiennej.

smycz orła przeworsk

Każdy kto chciałby mieć smycz już teraz, może zakupić. Więcej pod tym linkiem: Smycz z okazji 75-lecia klubu MKS Orzeł Przeworsk

13 myśli na temat “Liga Typerów – 2 kolejka [29 lipca]

  • 2020-07-27 o 08:14
    Permalink

    Orzeł Przeworsk – Igloopol Dębica x
    JKS Jarosław – Izolator Boguchwała x
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Czarni 1910 Jasło x
    Stal II Mielec – Stal II Stalowa Wola x
    Karpaty Krosno – Błękitni Ropczyce 1
    Głogovia Głogów Małopolski – Polonia Przemyśl 1
    Start Pruchnik – Legion Pilzno 2
    Lechia Sędziszów Małopolski – Resovia II 1
    Partyzant Targowiska – Piast Tuczempy 2
    Ekoball Sanok – Sokół Nisko 1
    Korona Rzeszów – Wisłok Wiśniowa 1

    Odpowiedz
    • 2020-07-28 o 22:24
      Permalink

      Orzeł Przeworsk – Igloopol Dębica 1
      JKS Jarosław – Izolator Boguchwała x
      Sokół Kolbuszowa Dolna – Czarni 1910 Jasło x
      Stal II Mielec – Stal II Stalowa Wola 1
      Karpaty Krosno – Błękitni Ropczyce 1
      Głogovia Głogów Małopolski – Polonia Przemyśl 1
      Start Pruchnik – Legion Pilzno 1
      Lechia Sędziszów Małopolski – Resovia II x
      Partyzant Targowiska – Piast Tuczempy x
      Ekoball Sanok – Sokół Nisko 1
      Korona Rzeszów – Wisłok Wiśniowa 1

      Odpowiedz
  • 2020-07-27 o 08:29
    Permalink

    Orzeł Przeworsk – Igloopol Dębica 1
    JKS Jarosław – Izolator Boguchwała 1
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Czarni 1910 Jasło 2
    Stal II Mielec – Stal II Stalowa Wola 1
    Karpaty Krosno – Błękitni Ropczyce 1
    Głogovia Głogów Małopolski – Polonia Przemyśl x
    Start Pruchnik – Legion Pilzno 1
    Lechia Sędziszów Małopolski – Resovia II 1
    Partyzant Targowiska – Piast Tuczempy 1
    Ekoball Sanok – Sokół Nisko X
    Korona Rzeszów – Wisłok Wiśniowa 1

    Odpowiedz
  • 2020-07-27 o 18:07
    Permalink

    Orzeł Przeworsk – Igloopol Dębica X
    JKS Jarosław – Izolator Boguchwała 1
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Czarni 1910 Jasło 1
    Stal II Mielec – Stal II Stalowa Wola X
    Karpaty Krosno – Błękitni Ropczyce 1
    Głogovia Głogów Małopolski – Polonia Przemyśl 1
    Start Pruchnik – Legion Pilzno 1
    Lechia Sędziszów Małopolski – Resovia II 1
    Partyzant Targowiska – Piast Tuczempy 2
    Ekoball Sanok – Sokół Nisko 1
    Korona Rzeszów – Wisłok Wiśniowa 1

    Odpowiedz
  • 2020-07-28 o 08:45
    Permalink

    Orzeł Przeworsk – Igloopol Dębica X
    JKS Jarosław – Izolator Boguchwała 1
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Czarni 1910 Jasło 1
    Stal II Mielec – Stal II Stalowa Wola 1
    Karpaty Krosno – Błękitni Ropczyce 1
    Głogovia Głogów Małopolski – Polonia Przemyśl 1
    Start Pruchnik – Legion Pilzno X
    Lechia Sędziszów Małopolski – Resovia II 1
    Partyzant Targowiska – Piast Tuczempy X
    Ekoball Sanok – Sokół Nisko 1
    Korona Rzeszów – Wisłok Wiśniowa 1

    Odpowiedz
  • 2020-07-28 o 13:37
    Permalink

    Orzeł Przeworsk – Igloopol Dębica 2
    JKS Jarosław – Izolator Boguchwała 1
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Czarni 1910 Jasło 1
    Stal II Mielec – Stal II Stalowa Wola x
    Karpaty Krosno – Błękitni Ropczyce 1
    Głogovia Głogów Małopolski – Polonia Przemyśl 1
    Start Pruchnik – Legion Pilzno x
    Lechia Sędziszów Małopolski – Resovia II 1
    Partyzant Targowiska – Piast Tuczempy 2
    Ekoball Sanok – Sokół Nisko 1
    Korona Rzeszów – Wisłok Wiśniowa x

    Odpowiedz
    • 2020-07-28 o 19:29
      Permalink

      Orzeł Przeworsk – Igloopol Dębica x
      JKS Jarosław – Izolator Boguchwała 1
      Sokół Kolbuszowa Dolna – Czarni 1910 Jasło 1
      Stal II Mielec – Stal II Stalowa Wola 1
      Karpaty Krosno – Błękitni Ropczyce 1
      Głogovia Głogów Małopolski – Polonia Przemyśl 1
      Start Pruchnik – Legion Pilzno x
      Lechia Sędziszów Małopolski – Resovia II x
      Partyzant Targowiska – Piast Tuczempy 2
      Ekoball Sanok – Sokół Nisko 1
      Korona Rzeszów – Wisłok Wiśniowa 1

      Odpowiedz
  • 2020-07-29 o 08:16
    Permalink

    Orzeł Przeworsk – Igloopol Dębica 1
    JKS Jarosław – Izolator Boguchwała x
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Czarni 1910 Jasło x
    Stal II Mielec – Stal II Stalowa Wola 1
    Karpaty Krosno – Błękitni Ropczyce 1
    Głogovia Głogów Małopolski – Polonia Przemyśl 1
    Start Pruchnik – Legion Pilzno 1
    Lechia Sędziszów Małopolski – Resovia II x
    Partyzant Targowiska – Piast Tuczempy 2
    Ekoball Sanok – Sokół Nisko 1
    Korona Rzeszów – Wisłok Wiśniowa 1

    Odpowiedz
  • 2020-07-29 o 08:34
    Permalink

    Orzeł Przeworsk – Igloopol Dębica 1
    JKS Jarosław – Izolator Boguchwała x
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Czarni 1910 Jasło x
    Stal II Mielec – Stal II Stalowa Wola X
    Karpaty Krosno – Błękitni Ropczyce 1
    Głogovia Głogów Małopolski – Polonia Przemyśl 1
    Start Pruchnik – Legion Pilzno X
    Lechia Sędziszów Małopolski – Resovia II 2
    Partyzant Targowiska – Piast Tuczempy 1
    Ekoball Sanok – Sokół Nisko 1
    Korona Rzeszów – Wisłok Wiśniowa 1

    Odpowiedz
  • 2020-07-29 o 14:21
    Permalink

    Karpaty – Błękitni 1
    Orzeł – Igloopol 1
    JKS – Izolator 2
    Kolbuszowa – Jasło 1
    Mielec – Stalowa Wola 1
    Pruchnik – Pilzno 2
    Partyzant – Piast 2
    Głogovia – Polonia 1
    Lechia – Resovia 1
    Ekoball – Nisko 1

    Odpowiedz
    • 2020-07-30 o 13:18
      Permalink

      Na przyszłość prosimy zachować kolejność par, gdyż ułatwia to podliczanie punktacji. Dzięki.

      Odpowiedz
  • 2020-07-29 o 16:27
    Permalink

    Orzeł Przeworsk – Igloopol Dębica 1
    JKS Jarosław – Izolator Boguchwała X
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Czarni 1910 Jasło 2
    Stal II Mielec – Stal II Stalowa Wola 1
    Karpaty Krosno – Błękitni Ropczyce X
    Głogovia Głogów Małopolski – Polonia Przemyśl 2
    Start Pruchnik – Legion Pilzno 2
    Lechia Sędziszów Małopolski – Resovia II 2
    Partyzant Targowiska – Piast Tuczempy 2
    Ekoball Sanok – Sokół Nisko 1
    Korona Rzeszów – Wisłok Wiśniowa 1

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.