Liga Typerów – 19 kolejka [31 października]

Zapraszamy do typowania 19 kolejki w Lidze Typerów

Czarni 1910 Jasło – Orzeł Przeworsk
Izolator Boguchwała – Stal II Stalowa Wola
Igloopol Dębica – Błękitni Ropczyce
JKS Jarosław – Polonia Przemyśl
Sokół Kolbuszowa Dolna – Legion Pilzno
Stal II Mielec – Resovia II
Karpaty Krosno – Piast Tuczempy
Głogovia Głogów Małopolski – Sokół Nisko
Start Pruchnik – Wisłok Wiśniowa
Lechia Sędziszów Małopolski – Korona Rzeszów
Partyzant Targowiska – Ekoball Sanok

Życzymy powodzenia.

Wyniki 18 kolejki i klasyfikacja generalna

9 myśli na temat “Liga Typerów – 19 kolejka [31 października]

  • 2020-10-26 o 15:48
    Permalink

    Czarni 1910 Jasło – Orzeł Przeworsk 2
    Izolator Boguchwała – Stal II Stalowa Wola 1
    Igloopol Dębica – Błękitni Ropczyce 1
    JKS Jarosław – Polonia Przemyśl x
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Legion Pilzno X
    Stal II Mielec – Resovia II 1
    Karpaty Krosno – Piast Tuczempy 1
    Głogovia Głogów Małopolski – Sokół Nisko 1
    Start Pruchnik – Wisłok Wiśniowa x
    Lechia Sędziszów Małopolski – Korona Rzeszów 2
    Partyzant Targowiska – Ekoball Sanok x

    Odpowiedz
  • 2020-10-26 o 16:44
    Permalink

    Czarni 1910 Jasło – Orzeł Przeworsk 1
    Izolator Boguchwała – Stal II Stalowa Wola 1
    Igloopol Dębica – Błękitni Ropczyce 1
    JKS Jarosław – Polonia Przemyśl 1
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Legion Pilzno 1
    Stal II Mielec – Resovia II 1
    Karpaty Krosno – Piast Tuczempy 1
    Głogovia Głogów Małopolski – Sokół Nisko 1
    Start Pruchnik – Wisłok Wiśniowa x
    Lechia Sędziszów Małopolski – Korona Rzeszów 2
    Partyzant Targowiska – Ekoball Sanok 1

    Odpowiedz
  • 2020-10-27 o 12:11
    Permalink

    Czarni 1910 Jasło – Orzeł Przeworsk X
    Izolator Boguchwała – Stal II Stalowa Wola 1
    Igloopol Dębica – Błękitni Ropczyce 1
    JKS Jarosław – Polonia Przemyśl X
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Legion Pilzno X
    Stal II Mielec – Resovia II 1
    Karpaty Krosno – Piast Tuczempy X
    Głogovia Głogów Małopolski – Sokół Nisko 1
    Start Pruchnik – Wisłok Wiśniowa 2
    Lechia Sędziszów Małopolski – Korona Rzeszów 2
    Partyzant Targowiska – Ekoball Sanok X

    Odpowiedz
  • 2020-10-27 o 19:04
    Permalink

    Czarni 1910 Jasło – Orzeł Przeworsk x
    Izolator Boguchwała – Stal II Stalowa Wola 1
    Igloopol Dębica – Błękitni Ropczyce x
    JKS Jarosław – Polonia Przemyśl x
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Legion Pilzno 1
    Stal II Mielec – Resovia II 1
    Karpaty Krosno – Piast Tuczempy x
    Głogovia Głogów Małopolski – Sokół Nisko 1
    Start Pruchnik – Wisłok Wiśniowa 2
    Lechia Sędziszów Małopolski – Korona Rzeszów 2
    Partyzant Targowiska – Ekoball Sanok 2

    Odpowiedz
  • 2020-10-30 o 04:13
    Permalink

    Czarni 1910 Jasło – Orzeł Przeworsk 2
    Izolator Boguchwała – Stal II Stalowa Wola 1
    Igloopol Dębica – Błękitni Ropczyce 1
    JKS Jarosław – Polonia Przemyśl 1
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Legion Pilzno 1
    Stal II Mielec – Resovia II 1
    Karpaty Krosno – Piast Tuczempy 1
    Głogovia Głogów Małopolski – Sokół Nisko 1
    Start Pruchnik – Wisłok Wiśniowa 2
    Lechia Sędziszów Małopolski – Korona Rzeszów 2
    Partyzant Targowiska – Ekoball Sanok 2

    Odpowiedz
  • 2020-10-30 o 21:12
    Permalink

    Czarni 1910 Jasło – Orzeł Przeworsk 2
    Izolator Boguchwała – Stal II Stalowa Wola 1
    Igloopol Dębica – Błękitni Ropczyce 1
    JKS Jarosław – Polonia Przemyśl X
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Legion Pilzno X
    Stal II Mielec – Resovia II 2
    Karpaty Krosno – Piast Tuczempy X
    Głogovia Głogów Małopolski – Sokół Nisko 2
    Start Pruchnik – Wisłok Wiśniowa 2
    Lechia Sędziszów Małopolski – Korona Rzeszów 2
    Partyzant Targowiska – Ekoball Sanok X

    Odpowiedz
  • 2020-10-30 o 21:45
    Permalink

    Czarni 1910 Jasło – Orzeł Przeworsk x
    Izolator Boguchwała – Stal II Stalowa Wola 1
    Igloopol Dębica – Błękitni Ropczyce 1
    JKS Jarosław – Polonia Przemyśl x
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Legion Pilzno 1
    Stal II Mielec – Resovia II 1
    Karpaty Krosno – Piast Tuczempy x
    Głogovia Głogów Małopolski – Sokół Nisko 1
    Start Pruchnik – Wisłok Wiśniowa 2
    Lechia Sędziszów Małopolski – Korona Rzeszów 2
    Partyzant Targowiska – Ekoball Sanok 2

    Odpowiedz
  • 2020-10-30 o 23:04
    Permalink

    Czarni 1910 Jasło – Orzeł Przeworsk 2
    Izolator Boguchwała – Stal II Stalowa Wola 1
    Igloopol Dębica – Błękitni Ropczyce 1
    JKS Jarosław – Polonia Przemyśl x
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Legion Pilzno X
    Stal II Mielec – Resovia II X
    Karpaty Krosno – Piast Tuczempy 1
    Głogovia Głogów Małopolski – Sokół Nisko 1
    Start Pruchnik – Wisłok Wiśniowa x
    Lechia Sędziszów Małopolski – Korona Rzeszów 2
    Partyzant Targowiska – Ekoball Sanok x

    Odpowiedz
  • 2020-10-31 o 01:23
    Permalink

    Czarni 1910 Jasło – Orzeł Przeworsk x
    Izolator Boguchwała – Stal II Stalowa Wola 1
    Igloopol Dębica – Błękitni Ropczyce 1
    JKS Jarosław – Polonia Przemyśl x
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Legion Pilzno 1
    Stal II Mielec – Resovia II 1
    Karpaty Krosno – Piast Tuczempy x
    Głogovia Głogów Małopolski – Sokół Nisko 1
    Start Pruchnik – Wisłok Wiśniowa 2
    Lechia Sędziszów Małopolski – Korona Rzeszów 2
    Partyzant Targowiska – Ekoball Sanok 2

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.