Liga Typerów – 11 kolejka [9 września-środa]

Jeszcze nie opadły emocje 10 kolejki, a już przed nami środowa 11 kolejka. Zapraszamy do typowania. Mecz Stalowa Wola – Nisko we wtorek o godz. 16:30.

Legion Pilzno – Orzeł Przeworsk
Polonia Przemyśl – Resovia II
Błękitni Ropczyce – Piast Tuczempy
Stal II Stalowa Wola – Sokół Nisko
Czarni 1910 Jasło – Wisłok Wiśniowa
Izolator Boguchwała – Korona Rzeszów
Igloopol Dębica – Ekoball Sanok
JKS Jarosław – Partyzant Targowiska
Sokół Kolbuszowa Dolna – Lechia Sędziszów Małopolski
Stal II Mielec – Start Pruchnik
Karpaty Krosno – Głogovia Głogów Małopolski

12 myśli na temat “Liga Typerów – 11 kolejka [9 września-środa]

  • 2020-09-07 o 09:14
    Permalink

    Legion Pilzno – Orzeł Przeworsk 1
    Polonia Przemyśl – Resovia II 1
    Błękitni Ropczyce – Piast Tuczempy 2
    Stal II Stalowa Wola – Sokół Nisko x
    Czarni 1910 Jasło – Wisłok Wiśniowa 1
    Izolator Boguchwała – Korona Rzeszów x
    Igloopol Dębica – Ekoball Sanok 1
    JKS Jarosław – Partyzant Targowiska 1
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Lechia Sędziszów Małopolski x
    Stal II Mielec – Start Pruchnik 1
    Karpaty Krosno – Głogovia Głogów Małopolski 1

    Odpowiedz
  • 2020-09-07 o 11:36
    Permalink

    Legion Pilzno – Orzeł Przeworsk X
    Polonia Przemyśl – Resovia II 1
    Błękitni Ropczyce – Piast Tuczempy 2
    Stal II Stalowa Wola – Sokół Nisko 2
    Czarni 1910 Jasło – Wisłok Wiśniowa 1
    Izolator Boguchwała – Korona Rzeszów 2
    Igloopol Dębica – Ekoball Sanok 2
    JKS Jarosław – Partyzant Targowiska X
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Lechia Sędziszów Małopolski 1
    Stal II Mielec – Start Pruchnik 1
    Karpaty Krosno – Głogovia Głogów Małopolski 2

    Odpowiedz
  • 2020-09-07 o 11:53
    Permalink

    Legion Pilzno – Orzeł Przeworsk 1
    Polonia Przemyśl – Resovia II 2
    Błękitni Ropczyce – Piast Tuczempy x
    Stal II Stalowa Wola – Sokół Nisko 2
    Czarni 1910 Jasło – Wisłok Wiśniowa 1
    Izolator Boguchwała – Korona Rzeszów 1
    Igloopol Dębica – Ekoball Sanok 1
    JKS Jarosław – Partyzant Targowiska 1
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Lechia Sędziszów Małopolski 1
    Stal II Mielec – Start Pruchnik 1
    Karpaty Krosno – Głogovia Głogów Małopolski 1

    Odpowiedz
  • 2020-09-07 o 12:24
    Permalink

    Legion Pilzno – Orzeł Przeworsk 1
    Polonia Przemyśl – Resovia II 1
    Błękitni Ropczyce – Piast Tuczempy X
    Stal II Stalowa Wola – Sokół Nisko 1
    Czarni 1910 Jasło – Wisłok Wiśniowa x
    Izolator Boguchwała – Korona Rzeszów x
    Igloopol Dębica – Ekoball Sanok 1
    JKS Jarosław – Partyzant Targowiska 1
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Lechia Sędziszów Małopolski x
    Stal II Mielec – Start Pruchnik 1
    Karpaty Krosno – Głogovia Głogów Małopolski 1

    Odpowiedz
    • 2020-09-07 o 17:39
      Permalink

      Legion Pilzno – Orzeł Przeworsk 1
      Polonia Przemyśl – Resovia II 1
      Błękitni Ropczyce – Piast Tuczempy 2
      Stal II Stalowa Wola – Sokół Nisko 1
      Czarni 1910 Jasło – Wisłok Wiśniowa 1
      Izolator Boguchwała – Korona Rzeszów x
      Igloopol Dębica – Ekoball Sanok x
      JKS Jarosław – Partyzant Targowiska 1
      Sokół Kolbuszowa Dolna – Lechia Sędziszów Małopolski 1
      Stal II Mielec – Start Pruchnik 1
      Karpaty Krosno – Głogovia Głogów Małopolski 1

      Odpowiedz
  • 2020-09-07 o 18:16
    Permalink

    Legion Pilzno – Orzeł Przeworsk 1
    Polonia Przemyśl – Resovia II 1
    Błękitni Ropczyce – Piast Tuczempy 2
    Stal II Stalowa Wola – Sokół Nisko X
    Czarni 1910 Jasło – Wisłok Wiśniowa X
    Izolator Boguchwała – Korona Rzeszów X
    Igloopol Dębica – Ekoball Sanok X
    JKS Jarosław – Partyzant Targowiska 1
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Lechia Sędziszów Małopolski 1
    Stal II Mielec – Start Pruchnik 1
    Karpaty Krosno – Głogovia Głogów Małopolski 1

    Odpowiedz
  • 2020-09-08 o 10:56
    Permalink

    Legion Pilzno – Orzeł Przeworsk 1
    Polonia Przemyśl – Resovia II 1
    Błękitni Ropczyce – Piast Tuczempy X
    Stal II Stalowa Wola – Sokół Nisko X
    Czarni 1910 Jasło – Wisłok Wiśniowa X
    Izolator Boguchwała – Korona Rzeszów X
    Igloopol Dębica – Ekoball Sanok X
    JKS Jarosław – Partyzant Targowiska 1
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Lechia Sędziszów Małopolski X
    Stal II Mielec – Start Pruchnik 1
    Karpaty Krosno – Głogovia Głogów Małopolski 1

    Odpowiedz
  • 2020-09-08 o 11:35
    Permalink

    Legion Pilzno – Orzeł Przeworsk 2
    Polonia Przemyśl – Resovia II 2
    Błękitni Ropczyce – Piast Tuczempy X
    Stal II Stalowa Wola – Sokół Nisko 1
    Czarni 1910 Jasło – Wisłok Wiśniowa X
    Izolator Boguchwała – Korona Rzeszów 1
    Igloopol Dębica – Ekoball Sanok X
    JKS Jarosław – Partyzant Targowiska 1
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Lechia Sędziszów Małopolski 1
    Stal II Mielec – Start Pruchnik 1
    Karpaty Krosno – Głogovia Głogów Małopolski 1

    Odpowiedz
  • 2020-09-08 o 16:45
    Permalink

    Legion Pilzno – Orzeł Przeworsk 1
    Polonia Przemyśl – Resovia II 1
    Błękitni Ropczyce – Piast Tuczempy 2
    Stal II Stalowa Wola – Sokół Nisko 1
    Czarni 1910 Jasło – Wisłok Wiśniowa X
    Izolator Boguchwała – Korona Rzeszów x
    Igloopol Dębica – Ekoball Sanok 1
    JKS Jarosław – Partyzant Targowiska 1
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Lechia Sędziszów Małopolski 1
    Stal II Mielec – Start Pruchnik 1
    Karpaty Krosno – Głogovia Głogów Małopolski 1

    Odpowiedz
  • 2020-09-08 o 16:53
    Permalink

    Legion Pilzno – Orzeł Przeworsk 1
    Polonia Przemyśl – Resovia II 1
    Błękitni Ropczyce – Piast Tuczempy 2
    Stal II Stalowa Wola – Sokół Nisko
    Czarni 1910 Jasło – Wisłok Wiśniowa 2
    Izolator Boguchwała – Korona Rzeszów 2
    Igloopol Dębica – Ekoball Sanok x
    JKS Jarosław – Partyzant Targowiska 1
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Lechia Sędziszów Małopolski x
    Stal II Mielec – Start Pruchnik 1
    Karpaty Krosno – Głogovia Głogów Małopolski 1

    Odpowiedz
  • 2020-09-08 o 22:42
    Permalink

    Legion Pilzno – Orzeł Przeworsk 1
    Polonia Przemyśl – Resovia II 1
    Błękitni Ropczyce – Piast Tuczempy 2
    Stal II Stalowa Wola – Sokół Nisko 2
    Czarni 1910 Jasło – Wisłok Wiśniowa 1
    Izolator Boguchwała – Korona Rzeszów 2
    Igloopol Dębica – Ekoball Sanok 2
    JKS Jarosław – Partyzant Targowiska 1
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Lechia Sędziszów Małopolski 1
    Stal II Mielec – Start Pruchnik 1
    Karpaty Krosno – Głogovia Głogów Małopolski 1

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.