Dokąd zmierzamy: Orzeł Przeworsk – Karpaty Krosno 1:5

Orłowcy ponieśli wysoką porażkę na Budowlanych.  7 porażka w sezonie w 10 meczu sprawia, że spadamy na ostatnie miejsce w tabeli. Czy mamy, aż tak słabą drużynę? Przecież wygraliśmy w cuglach klasę okręgową to w piłkę grać umiemy, przyczyna więc może leży gdzie indziej, w czystej motywacji drużyny.

– Graliśmy z dobrym zespołem, rozdajemy prezenty jak w klasie okręgowej. Jedynie mogę nie mieć pretensji do zawodników ofensywnych, bo próbowali, stwarzali sytuacje, ale dobra dyspozycja Krawczyka uchroniła Karpaty przed bramkami. W defensywie niestety brak jakości, za dużo błędów i to boli, to przekłada się na nasze porażki. –  trener Orła, Grzegorz Sitek.

Po tej wypowiedzi trenera można stwierdzić, że w drużynie nie jest dobrze. Piłka nożna to sport zespołowy i Panie trenerze wygrywamy i przegrywamy razem.  Jak można motywować zawodników jak ich się publicznie demotywuje.

Niestety jeżeli się nic się nie zmieni, zmierzamy do klasy okręgowej. Jednak pozostaje pytanie co dalej, bo jeżeli ta liga nas przerasta kolejny raz, to skupmy wszystkie wysiłki na szkoleniu młodzieży i za kilka lat próbujmy swoich sił, gdy już naprawdę będziemy gotowi.

Orzeł Przeworsk – Karpaty Krosno 1:5 (1:2)
Bramki: 0:1 Dziadosz 25, 1:1 Lech 28, 1:2 Król 45+3-karny, 1:3 Czelny 60, 1:4 Asante 76, 1:5 Asante 90+3.

Fotogaleria z meczu

Zestaw wyników i tabela

źródło: nowiny24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.