Klasyfikacja strzelców IV ligi podkarpackiej

Klasyfikacja strzelców IV ligi podkarpackiej po 18.kolejce:

15 goli – Damian Wolański (Legion)

13 goli – Paweł Piątek (Korona)

12 goli – Bartłomiej Buczek (Korona), Mariusz Wiktor (Wisłok)

10 goliDawid Czyrny (Orzeł)

9 goli – Patryk Tur (Sokół N.), Kacper Piotrowski (Stal II St.W)

8 goli – Hubert Siepierski (Błękitni), Jakub Kloc (Piast), Michał Szymański (Wisłok)

7 goli – Sebastian Sobolak (Ekoball), Krzysztof Szymański, Przemysław Pyrdek (Głogovia), Kacper Rączka (JKS), Mateusz Jędryas (Korona), Valeriy Nikitchuk (Partyzant), Kacper Kogut (Piast)

6 goli – Rafał Mastaj (Czarni), Kamil Jakubowski (Ekoball), Bartłomiej Raba (JKS), Łukasz Tyrawski, Damian Barszczak (Piast), Mateusz Wanat, Paweł Sedlaczek (Polonia), Brian Dziedzic (Sokół K.), Wojciech Lisowski (Stal II M.), Robert Świerad (Stal II St.W)

5 goli – Łukasz Urban (Czarni), Jakub Kądziołka (Głogovia), Aleksander Drobot, Mateusz Stańczyk (Igloopol), Michał Daniel, Aleksander Gajdek (Izolator), Karol Czelny, Szymon Dziadosz (Karpaty), Hubert Bednarz (Orzeł), Vladyslav Valihura (Polonia), Kamil Aab (Sokół K), Wojciech Tyczyński (Sokół N.), Przemysław Maj (Stal II M.)

4 gole – Szymon Majcher (Błękitni), Wojciech Kiełtyka (Czarni), Konrad Kowal (Izolator), Aleks Kopcio (JKS), Marek Fundakowski (Karpaty), Szymon Urbaniak (Lechia), Karol Twardowski, Mateusz Kantor (Resovia II), Bartosz Tłuczek (Stal II St.W), Dawid Bochnak (Start), Adrian Nowak (Wisłok)

3 gole – Michał Ogrodnik (Błękitni), Kamil Adamiak (Ekoball), Igor Tarała,Dawid Pałys-Rydzik (Głogovia), Przemysław Nalepka (Igloopol), Michał Stankiewicz (JKS), Dawid Król, Samuel Asante (Karpaty), Maciej Maślany (Korona), Aleksander Czółno, Oskar Ćwiczak (Lechia), Tomasz Barycza (Legion), Karol Wota, Mateusz Buczkowski (Piast), Jakub Persak (Resovia II), Michał Mazurek, Kornel Kołacz (Sokół K.), Marcin Tur, Dawid Stypa, Kamil Wojtak, Jacek Stępień, Wojciech Soboń (Sokół N.), Waldemar Złotek (Wisłok)

2 gole – Krystian Majka, Tomasz Kot (Błękitni), Pavlo Kulish, Paweł Setlak (Czarni), Łukasz Tabisz, Konrad Kaczmarski (Ekoball), Adrian Chamera (Głogovia), Krystian Wilk, Michał Cach, Patryk Wiącek, Marcin Dudek, Michał Worosz, Kacper Penar (Izolator), Paweł Bartnik (JKS), Karol Knap, Michał Stasz, Grzegorz Gierlasiński (Karpaty), Jakub Konefał (Korona), Kamil Potwora, Miłosz Lis, Jakub Makuch (Lechia), Jacek Słota, Sebastian Dereń (Legion), Piotr Boratyn, Karol Wilk (Orzeł), Mikołaj Szczurek, Jakub Stodolak , Oleg Moskalets (Partyzant), Piotr Kuźniar (Polonia), Kacper Bomba, Marek Wasiluk, Grzegorz Płatek, Marcin Kumorek (Resovia II), Bartłomiej Miazga, Mateusz Prokop (Sokół K.), Szymon Stasik, Mateusz Załucki, Kacper Sadłocha, Aleksander Szumilas (Stal II M.), Jakub Zięba, Bartosz Złamaniec (Wisłok)

1 gol – Patryk Bęben, Bartłomiej Darłak, Łukasz Kosiba, Robert Sulisz (Błękitni), Jakub Frączek (Czarni), Damian Niemczyk, Jakub Ząbkiewicz, Damian Baran (Ekoball), Eryk Sarzyński, Wiesław Kozubek, Kamil Halat, Damian Bożek, Piotr Codello (Głogovia), Piotr Pyskaty, Kamil Rokita, Tomasz Nalepka, Łukasz Psioda (Igloopol), Michał Bogacz, Jakub Wilk, Piotr Buda, Marcin Dobrzański (Izolator), Adrian Brodowicz, Karol Ptasznik, Paweł Oziębło, Marek Soczek, Radosław Socha (JKS), Karol Wajs (Karpaty), Sebastian Kocój, Damian Karwacki, Dawid Przybyło (Korona), Damian Róg, Szymon Osztraicher, Amadeusz Czółno, Jakub Lesiński, Paweł Branas (Lechia), Luigi Manzo, Jakub Turczyn (Legion), Marek Gwóźdź, Jacek Flis, Maciej Lech (Orzeł), Kamil Chmielowski, Marcin Borowczyk, Mykhailo Kavatsiuk, Michał Pelczar, Damian Szczur (Partyzant), Damian Demski, Tomasz Pasaj, Marcin Sobol (Piast), Bernard Stopa, Hryhorii Zanko, Jakub Głuszko, Mykyta Popynaka, Robert Czuryk (Polonia), Karol Cholewa, Filip Mikrut, Kacper Szymkiewicz, Dawid Rogalski, Rafał Mikulec, Gabriel Kyciński, Wojciech Rusinek, Sebastian Usarz (Resovia II), Roman Ilnytskyi (Sokół K.), Damian Juda, Patryk Tetlak, Szymon Łyko (Sokół N.), Łukasz Seweryn, Jan Kozłowski, Robert Dadok, Bartosz Bajorek, Mateusz Bodzioch, Mateusz Chmielowiec, Adrian Skrzyniak, Damian Pyryt, Jakub Wróbel, Michael Wyparło (Stal II M.), Wojciech Bosak, Karol Dziopak, Szymon Jarosz, Michał Fidziukiewicz, Maksymilian Popek, Jakub Lebioda, Bartosz Sobotka, Maksymilian Malinowski, Szymon Grabarz, Wiktor Stępniowski (Stal II St.W), Roman Znamieńczyków, Krzysztof Ziętek, Albert Jarosz, Miłosz Czura, Dawid Tuleja, Patryk Parawa, Kacper Benc , Kamil Płasz (Start), Paweł Koczela, Krzysztof Orzech, Maksymilian Maik, Radosław Stanisz (Wisłok)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.