Klasyfikacja strzelców IV ligi podkarpackiej

Klasyfikacja strzelców IV ligi podkarpackiej po rundzie jesiennej: 

16 goli – Radosław Macnar (Arłamów), Patryk Zieliński (Wiązownica)

14 goli – Krzysztof Szymański (Sokół K.D)

12 goli – Hubert Siepierski (Błękitni), Adrian Nowak (Wisłok)

9 goli – Maciej Rurak (Sokół K.), Patryk Róg (Stal Ł.)

8 goli – Grzegorz Płonka (Głogovia), Hryhorii Zanko (Polonia), Krzysztof Smusz (Sokół K.), Kacper Rop (Wiązownica)

7 goli – Paweł Hass, Sebastian Pawlak (JKS), Tomasz Barycza (Legion), Konrad Buć (Stal Ł.), Kamil Duszkiewicz (Stal II M.)

6 goli – Przemysław Pyrdek (Głogovia), Adrian Brzostowski (Igloopol), Wiktor Majewski, Tomasz Płonka (Karpaty), Mateusz Buczkowski (Piast), Kornel Kordas, Jakub Kądziołka (Wiązownica), Michał Szymański (Wisłok)

5 goli – Wojciech Soboń, Marek Wójciak (Czarni), Krystian Wilk, Jakub Wilk (Izolator), Kamil Bała (JKS), Karol Wajs (Karpaty), Jakub Szewczyk (Legion), Michał Mistrzyk (Sokół K.), Rafał Michalik (Wiązownica)

4 gole – Valerii Nikitchuk, Michał Ogrodnik (Błękitni), Dawid Pałys-Rydzik, Bartłomiej Buczek, Arkadiusz Gil (Głogovia), Aleksander Gajdek, Michał Daniel (Izolator), Waldemar Znamieńczyków (Kańczuga), Grzegorz Gawle, Dawid Król (Karpaty), Piotr Syguła, Kamil Janas (Polonia), Krzysztof Weres (Sokół K.), Kornel Kołacz (Sokół K.D), Dawid Bieniasz (Stal Ł.), Krystian Kardyś (Stal II M.), Krzysztof Kasperkowicz (Wisłok)

3 gole – Mirza Basić (Arłamów), Mateusz Bieniek (Błękitni), Krystian Kalemba, Kamil Adamiak (Ekoball), Mateusz Załucki (Głogovia), Eliasz Płocica, Mateusz Kasprzyk (Izolator), Jakub Chrupcała (JKS), Dawid Dziedzic, Daniel Ostrzywilk (Kańczuga), Dawid Stypa (Orzeł), Rafał Noga, Przemysław Zieliński, Damian Demski (Piast), Mateusz Wanat (Polonia), Bartosz Góra (Stal Ł.), Bartosz Bajorek, Wiktor Kłos, Kacper Sadłocha (Stal II M.), Jakub Zięba, Maksymilian Maik (Wisłok)

2 gole – Bartłomiej Darłak (Błękitni), Kamil Walaszczyk, Oleg Moskalets (Arłamów), Bartosz Waszczuk (Błękitni), Dawid Maziarz (Czarni), Szymon Słysz (Ekoball), Hubert Tarnowski, Dawid Przybyło (Głogovia), Kamil Tyrka, Kamil Kasprzykowski, Łukasz Cyran (Igloopol), Filip Leśniak, Przemysław Nalepka, Michał Bogacz, Georgelas Lukanzu (Izolator), Radosław Socha, Michel Cardenas (JKS), Edwin Struś, Robert Cieleń (Kańczuga), Marek Fundakowski , Lucjan Frydrych (Karpaty), Seweryn Kędzior, Jakub Turczyn (Legion), Marcin Dec, Jacek Flis, Maciej Lech, Hubert Bednarz (Orzeł), Hubert Wiącek, Maksymilian Popek, Patryk Strawa (Piast), Krystian Kazek, Karol Walczyszewski, Mateusz Kowalski (Polonia), Tomasz Reichel (Sokół K.), Klaudiusz Dziedzic, Kamil Aab, Piotr Szkolnik, Kamil Miśko, Roman Ilnytskyi (Sokół K.D.), Marcin Dudek (Stal Ł.), Konrad Guca, Aleksander Szumilas, Adrian Szczutowski, Mateusz Wyjadłowski (Stal II M), Jakub Kloc, Grzegorz Janiczak (Wiązownica), Bartosz Boduch, Krzysztof Orzech (Wisłok)

1 gol – Mikołaj Szczurek, Fabian Winnicki, Filip Fundanicz, Marek Zięba, Paweł Ziemba, Hanson Kumah-Doe (Arłamów), Mateusz Dopart, Dawid Chruściel (Czarni), Andrew Rivera, Sebastian Sobolak, Kacper Słysz, Piotr Lorenc, Damian Niemczyk, Łukasz Tabisz, Sebastian Suszko, Jakub Szomko (Ekoball), Kamil Pilecki, Adrian Chamera, Konrad Hus (Głogovia), Kamil Rokita, Łukasz Stefanik, Konrad Lamparty, Dawid Rokita (Igloopol), Tomasz Nalepka, Michał Worosz, Michał Cach (Izolator), Sebastian Sobolewski, Karol Ptasznik, Paweł Bartnik (JKS), Kamil Mikłasz, Przemysław Kudła, Dawid Cichy (Kańczuga), Krystian Maniecki, Miłosz Buras, Oskar Mazur, Aleksander Ligęzka (Legion), Bartłomiej Fluda, Piotr Boratyn, Patryk Broda, Damian Barszczak, Mateusz Kowal, Robert Kurosz, Kacper Najsarek (Orzeł), Marcin Sobol, Kacper Benc, Jacek Broda, Kacper Kogut, Piotr Suberlak (Piast), Hubert Błahuciak, Jakub Głuszko, Patryk Andreasik, Marcin Babieczko (Polonia), Bartosz Horajecki, Adrian Piekut, Radosław Łeń (Sokół K.), Paweł Dziedzic, Bartosz Darłak, Andrzej Skowron, Szymon Urbaniak (Sokół K.D), Mateusz Skała, Tomasz Walat, Kamil Mach, Piotr Balawender (Stal Ł.), Łukasz Seweryn, Arkadiusz Zięba, Wiktor Szczepański, Paweł Sosiński, Dominik Buczek, Dawid Kort, Marcin Lonczak, Michael Wyparło (Stal II M.), Arkadiusz Staszczak, Kacper Wydra (Wiązownica), Mariusz Wiktor, Patryk Sajdak, Ruslan Kovtok (Wisłok)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.