Klasyfikacja strzelców IV ligi podkarpackiej

Klasyfikacja strzelców IV ligi podkarpackiej po 16.kolejce:


15 goli – Radosław Macnar (Arłamów)

14 goli – Patryk Zieliński (Wiązownica)

9 goli – Maciej Rurak (Sokół K.), Krzysztof Szymański (Sokół K.D), Patryk Róg (Stal Ł.)

8 goli – Hubert Siepierski (Błękitni), Grzegorz Płonka (Głogovia), Hryhorii Zanko (Polonia), Krzysztof Smusz (Sokół K.), Kacper Rop (Wiązownica), Adrian Nowak (Wisłok)

7 goli – Paweł Hass (JKS)

6 goli – Tomasz Barycza (Legion), Konrad Buć (Stal Ł.), Kornel Kordas (Wiązownica)

5 goli – Adrian Brzostowski (Igloopol), Sebastian Pawlak (JKS), Karol Wajs (Karpaty), Michał Mistrzyk (Sokół K.), Kamil Duszkiewicz (Stal II M.)

4 gole – Marek Wójciak, Wojciech Soboń (Czarni), Dawid Pałys-Rydzik, Przemysław Pyrdek, Bartłomiej Buczek (Głogovia), Jakub Wilk, Aleksander Gajdek (Izolator), Kamil Bała (JKS), Wiktor Majewski, Grzegorz Gawle (Karpaty), Piotr Syguła, Jakub Szewczyk (Legion), Mateusz Buczkowski (Piast), Krzysztof Weres (Sokół K.), Dawid Bieniasz (Stal Ł.), Krystian Kardyś (Stal II M.), Jakub Kądziołka (Wiązownica), Michał Szymański, Krzysztof Kasperkowicz (Wisłok)

3 gole – Mirza Basić (Arłamów), Valerii Nikitchuk (Błękitni), Krystian Kalemba (Ekoball), Arkadiusz Gil (Głogovia), Michał Daniel, Krystian Wilk (Izolator), Jakub Chrupcała (JKS), Dawid Dziedzic, Daniel Ostrzywilk, Waldemar Znamieńczyków (Kańczuga), Tomasz Płonka (Karpaty), Rafał Noga, Przemysław Zieliński (Piast), Kamil Janas (Polonia), Bartosz Bajorek, Wiktor Kłos (Stal II M.), Rafał Michalik (Wiązownica)

2 gole – Kamil Walaszczyk, Oleg Moskalets (Arłamów), Bartosz Waszczuk, Mateusz Bieniek, Michał Ogrodnik (Błękitni), Dawid Maziarz (Czarni), Kamil Adamiak (Ekoball), Mateusz Załucki, Hubert Tarnowski (Głogovia), Kamil Tyrka, Kamil Kasprzykowski, Łukasz Cyran (Igloopol), Eliasz Płocica, Mateusz Kasprzyk, Filip Leśniak, Przemysław Nalepka (Izolator), Edwin Struś, Robert Cieleń (Kańczuga), Marek Fundakowski , Lucjan Frydrych (Karpaty), Seweryn Kędzior, Jakub Turczyn (Legion), Marcin Dec, Jacek Flis, Dawid Stypa, Maciej Lech (Orzeł), Hubert Wiącek, Damian Demski, Maksymilian Popek (Piast), Mateusz Wanat, Krystian Kazek (Polonia), Klaudiusz Dziedzic, Kornel Kołacz, Kamil Aab, Piotr Szkolnik (Sokół K.D.), Tomasz Reichel (Sokół K.), Konrad Guca, Aleksander Szumilas, Adrian Szczutowski, Mateusz Wyjadłowski, Kacper Sadłocha (Stal II M), Jakub Kloc, Grzegorz Janiczak (Wiązownica), Jakub Zięba (Wisłok)

1 gol – Bartłomiej Darłak (Błękitni), Mikołaj Szczurek, Fabian Winnicki, Filip Fundanicz, Marek Zięba (Arłamów), Mateusz Dopart, Dawid Chruściel (Czarni), Andrew Rivera, Szymon Słysz, Sebastian Sobolak, Kacper Słysz, Piotr Lorenc, Damian Niemczyk (Ekoball), Kamil Pilecki, Dawid Przybyło, Adrian Chamera (Głogovia), Kamil Rokita, Łukasz Stefanik, Konrad Lamparty (Igloopol), Tomasz Nalepka, Michał Worosz, Michał Bogacz, Michał Cach, Georgelas Lukanzu (Izolator), Sebastian Sobolewski, Karol Ptasznik, Paweł Bartnik, Michel Cardenas (JKS), Kamil Mikłasz, Przemysław Kudła (Kańczuga), Dawid Król (Karpaty), Krystian Maniecki, Miłosz Buras, Oskar Mazur, Aleksander Ligęzka (Legion), Bartłomiej Fluda, Piotr Boratyn, Patryk Broda, Damian Barszczak, Hubert Bednarz, Mateusz Kowal, Robert Kurosz (Orzeł), Patryk Strawa, Marcin Sobol, Kacper Benc, Jacek Broda, Kacper Kogut (Piast), Hubert Błahuciak, Jakub Głuszko, Karol Walczyszewski, Mateusz Kowalski (Polonia), Bartosz Horajecki, Adrian Piekut, Radosław Łeń (Sokół K.), Paweł Dziedzic, Bartosz Darłak, Andrzej Skowron, Kamil Miśko, Roman Ilnytskyi (Sokół K.D), Mateusz Skała, Marcin Dudek, Tomasz Walat, Bartosz Góra, Kamil Mach (Stal Ł.), Łukasz Seweryn, Arkadiusz Zięba, Wiktor Szczepański, Paweł Sosiński, Dominik Buczek, Dawid Kort (Stal II M.), Arkadiusz Staszczak (Wiązownica), Mariusz Wiktor, Maksymilian Maik (Wisłok)

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.