Kibice Orła Przeworsk wsparli “Kibicowską Wyprawę”

Kibice z Przeworska wsparli szlachetna inicjatywę kibica Odry Opole, który przemierza Polskę wzdłuż i wszerz aby zdobyć fundusze na remont Domu Dziecka w Szklarskiej Porębie. Szerokiej drogi na dalszych etapach podróży.

To My Orłowcy

Relacja głównego bohatera z pobytu w Przeworsku

W Przeworsku jestem coś po 14. Chłopaki czekają na mnie pod hotelem. Szybkie ogarnięcie i lecimy po Koszulkę Orła Przeworsk. Odbieram ją na orliku z treningu piłkarzy, natomiast zdjęcie robimy sobie na klimatycznym stadionie. Po staremu, wchodzimy przez płot. Kto widział kiedyś klatkę w Przeworsku zrozumie, dlaczego stadion nazwałem klimatycznym. Kto nie widział – zdjęcie w galerii. Później lecimy zobaczyć miasto i na jedzenie. W międzyczasie ogarnąłem dzień jutrzejszy… Wiele się posypało i zamiast robić odcinek Przeworsk – Leżajsk – Nowa Sarzyna – Nisko – Stalowa Wola, robię Przeworsk – Łańcut – Rzeszów. Wpadają kibice Pogoni Leżajsk i na rynku w Przeworsku przekazują mi pakiet na aukcję. Dzięki chłopaki.
Siedzimy… I długo gadamy. Wydaje mi się, że moje spostrzeżenia, jako osoby z zewnątrz, spoza Podkarpacia mogą dać do myślenia nawet osobom stąd. I fajne jest to, że to, co myślę powiem i wiem, że jedyne, z czym się zderzę to kontrargument. Kolejny pogląd. Na te samą sprawę. I za to choć rano cholernie nie chciało mi się wstać… Za to właśnie cholernie kocham tę wyprawę.

przeworsk
przeworsk
przeworskprzeworsk
przeworsk
przeworsk

Kibicowska wyprawa

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *