Biało-Czerwoni Kaszyce prezentacja przeciwnika

Biało czerwoni Kaszyce Towarzystwo Sportowe Biało – Czerwoni Kaszyce 2001 to klub założony w roku 1935. Kaszyce  to wieś położona w powiecie przemyskim, w gminie Orły. Największymi sukcesami klubu z Kaszyc jest awans w sezonie 1999/2000 do V Ligi międzyokręgowej, w sezonie 2009/2010 awans do A klasy Przemyśl oraz w ubiegłym sezonie awans do ligi okręgowej. Grającym trenerem jest Karol Wota.

Biało-Czerwoni jako beniaminek jest aktualnie na miejscu spadkowym, ich sytuacja jednak nie jest aż tak beznadziejna, gdyż w tym sezonie o 3 miejsce spadkowe walczy sporo drużyn i kilka dobrych rezultatów pozwala przeskoczyć kilka pozycji w tabeli. Klub z Kaszyc nie strzela za dużo goli, ale też na zajmowane miejsce w tabeli nie traci ich za wiele. Są drużyną, która więcej punktów zdobyła na wyjeździe niż na swoim boisku, który posiada specyficzne miejsca siedzące za jedną z bramek.

W klubie nie ma zorganizowanej grupy kibiców, ale jest duża rzesza kibiców jeżdżących za swoim klubem, których do Przeworska serdecznie zapraszamy.

Więcej info na stronie klubowej klubu z Kaszyc.

Zaproszenie na mecz

.

One thought on “Biało-Czerwoni Kaszyce prezentacja przeciwnika

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *