Zrzutka zakończona pełnym sukcesem!

Grupa EOP1945 wraz z zarządem MKS Orzeł Przeworsk pragnie serdecznie podziękować wszystkim ludziom, którym los dzieci i młodzieży z powiatu przeworskiego oraz samego Przeworska nie jest obojętny. Zorganizowana “zrzutka na sprzęt treningowy” dla Klubu Orzeł Przeworsk zakończyła się pełnym sukcesem – zebraliśmy Wspólnie 5000zł. Pieniądze te w 100% zostaną przeznaczone na zakup sprzętu treningowego, aby dzieci i młodzież mogły w sposób profesjonalny rozwijać swoje umiejętności piłkarskie, bez konieczności wyjeżdżania poza miasto, w poszukiwaniu lepszych warunków treningowych.

Szczególne podziękowania należą się osobom które dokonały wpłat, a nigdy mieszkańcami Przeworska nie byli. To nie ich dzieci będą się cieszyły z możliwości korzystania z zakupionego sprzętu, jednak rozumieją potrzebę szkolenia polskiej młodzieży. Rozumieją również pojęcie fanatyzmu.

Zrzutka pokazała również smutną prawdę – zaledwie 14 osób aktualnie mieszkających w Przeworsku dokonało wpłaty na rozwój sportowy przeworskiej młodzieży. To zaledwie 1% ludzi mieszkających obecnie w Przeworsku. Tutaj można zadać sobie pytanie – jaki jest powód tak niskiego zaangażowania? Na pewno wina leży w jakimś stopniu po naszej stronie, ponieważ prawdopodobnie nie dotarliśmy w wystarczający sposób do wszystkich zainteresowanych, jednak wiele osób deklarowało się że dokona wpłaty ale tego nie zrobiła. Jaki jest tego powód? Czy ważniejsze było wydać pieniądze na używki? Na to pytanie może odpowiedzieć sobie każdy z osobna. Wiele osób narzeka, że w mieście nic się nie dzieje, jednak nic nie robi w tym kierunku żeby to zmienić.

Jeżeli ktoś myśli, że czerpiemy z tego jakieś korzyści, to chcielibyśmy rozwiać w tym miejscu wszelkie wątpliwości. Nie pobieramy z tego tytułu żadnych benefitów, robimy to wyłącznie z czystego fanatyzmu do Biało-Czerwonych Barw Naszego Klubu. Większość osób z grupy EOP1945 pozostaje anonimowa, bo nie o fejm tutaj chodzi, a dobro klubu który kochamy od najmłodszych lat. Naszym celem jest wspieranie rozwoju młodzieży w Przeworsku oraz rozwój klubu na każdym szczeblu.

Mimo wszytko, śmiało możemy stwierdzić, że zrzutka zakończyła się wielkim sukcesem i liczymy że kolejne akcje tego typu spotkają się z większą aprobatą ludzi, którym los piłki nożnej w Przeworsku nie jest obojętny.

Pragniemy również podziękować Bartkowi Laskowi który, bezpośrednio u dystrybutorów uzyskał dla nas ogromny rabat na sprzęt i zrezygnował ze swojej prowizji, dzięki czemu mogliśmy kupić dużo więcej sprzętu niż planowaliśmy.

Fakturę z zakupionego sprzętu opublikujemy na oficjalnej stronie klubu:
https://orzelprzeworsk.futbolowo.pl/
oraz kibiców:
https://www.orzelprzeworsk.com/

Z pozdrowieniami
Emigracja Orzeł Przeworsk 1945

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *