Zbiórka na rehabilitacje dla Pana Juliana z Przeworska

W sierpniu 2020 roku Pan Julian Kapusta z Przeworska uległ poważnemu wypadkowi. W wyniku tragicznego zdarzenia Pan Julian doznał urazu wielonarządowego i złamania kręgosłupa szyjnego z uszkodzeniem rdzenia kręgowego, czego konsekwencją okazało się porażenie czterokończynowe.

Trwa walka o sprawność Juliana!

Jak informuje żona Pana Juliana, natychmiast przewieziono go do szpitala. Od dnia wypadku mąż spędził ponad 2 miesiące na oddziale intensywnej terapii. Jego stan z początku był krytyczny. Lekarze podjęli decyzję o wprowadzeniu go w stan śpiączki farmakologicznej. Razem z córką przeżywałyśmy prawdziwy dramat nie mogąc przy nim być… Julek toczył walkę o życie, a my mogłyśmy się jedynie modlić o cud.

Tragiczny wypadek odmienił życie naszej rodziny.

Po dwóch miesiącach niepewności pojawiła się długo wyczekiwana nadzieja. Udało się przeprowadzić operację, w której trakcie wykonano stabilizację odcinka szyjnego kręgosłupa. Mąż otrzymał szansę na powrót do normalnego życia! Szybko rozpoczęłyśmy starania o przywrócenie mu jak największej sprawności. Aby Julian mógł robić dalsze postępy, potrzebuje intensywnej i bardzo kosztownej rehabilitacji pod okiem specjalistów. Proszę, pomóżcie wspaniałemu mężowi i tacie w tej wymagającej walce o sprawność! Każde wsparcie z Waszej strony tak wiele dla nas znaczy!

Bogusia i Agnieszka – żona i córka Juliana

Link do zbiórki znajduje się tutaj.

Przy tak dużej kwocie, każda złotówka się liczy.

Zbiórkę prowadzi siepomaga.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.