Wygrana w ostatnich sekundach

SPR Orzeł Przeworsk : MKS Padwa Zamość 33 : 32 ( 14 : 16 )

Mecz z naszymi “sąsiadami” w tabeli od początku zapowiadał się bardzo emocjonująco. W początkowej fazie gry obijaliśmy ciągle słupki oraz bramkarza przyjezdnych, tym samym pozwoliliśmy drużynie z Zamościa na wypracowanie sobie przewagi. Przy wyniku 5:12 rozpoczęliśmy zryw który miał na celu odrobienie strat. Dzięki temu na przerwę po pierwszej połowie schodziliśmy z wynikiem 14:16. Druga połowa to przewaga naszej drużyny, odrobiliśmy straty, wypracowaliśmy sobie także cztero bramkową przewagę, jednak goście w końcówce odrobili bardzo szybko straty i na około 20 sekund do końca na tablicy widniał wynik 32:32.
W ostatniej akcji meczu udało się nam zdobyć bramkę na wagę zwycięstwa.
Mecz wzbudzał wiele emocji oraz na pewno był bardzo ciekawym widowiskiem. Z tego miejsca chcemy podziękować za liczne przybycie i głośne kibicowanie, które uskrzydlało Nas i zdecydowanie pomogło Nam w odniesieniu zwycięstwa.
Pokazaliśmy ogromne serducho do piłki ręcznej.

Aktualnie ze zdobyczą 9 pkt zajmujemy 6 miejsce w tabeli. Już w najbliższy weekend zmierzymy się z drużyną z Zawiercia, która jest zdecydowanym liderem naszej ligi.

Ze sportowymi pozdrowieniami!
SPR Orzeł Przeworsk!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *