Wygrana w osłabieniu: Czarni Jasło – Orzeł Przeworsk 1:2

W meczu o przysłowiowe 6 punktów górą Orłowcy, choć większość meczu graliśmy w osłabieniu. W takich meczach buduje się wartość dodaną drużyny, którą zdaliśmy na medal, gdyż końcowy rezultat jest jak najbardziej pozytywny dla nas. Brawo Orłowcy!

Fotogaleria z meczu nr 1: Czarni Jasło – Orzeł Przeworsk
Fotogaleria z meczu nr 2: Czarni Jasło – Orzeł Przeworsk

Czarni Jasło – Orzeł Przeworsk 1:2
Orzeł Przeworsk: Robert Kurosz – Radosław Salwach, Patryk Broda, Jacek Flis (Czyrny 72’), Hubert Bednarz (Pieczek 90+2’), Piotr Boratyn (Pikuła 28’), Maciej Lech, Marcin Dec (Najsarek 64’), Mateusz Kowal, Marek Gwóźdź (Andreasik 77’), Dawid Obłoza
Bramki:
0-1 Hubert Bednarz (42)
0-2 Hubert Bednarz (45)
1-2 Paweł Setlak (57)

Czerwona kartka: Mateusz Kowal [Orzeł] 28 minuta.

Zagraliśmy doskonały mecz w defensywie. Po zejściu naszego zawodnika nie mieliśmy wyboru, tylko walczyć najpierw w obronie, a później wyprowadzać kontrataki. Ten manewr nam się powiódł, z czego się bardzo cieszymy. Tym bardziej, że mecz rozgrywał się o 6 punktów, ponieważ obydwie drużyny z tym samym dorobkiem punktowym sąsiadowały ze sobą – powiedział Paweł Załoga, trener Orła.

Radość piłkarzy po meczu

– W pierwszej połowie mieliśmy pięć doskonałych okazji, ale nie potrafiliśmy nic strzelić. Natomiast w drugiej części gry zdobywamy bramkę kontaktową, a chwilę później doprowadzamy do wyrównania. Uważam, że był to błąd sędziego, który tej bramki nie uznał, a dokładniej sędziny bocznej. Niestety przegraliśmy mecz, który powinniśmy co najmniej zremisować. Jesteśmy trochę sami sobie winni, bo nie wykorzystaliśmy tych sytuacji. Jednak uważam, że zostaliśmy skrzywdzeni. Ja jestem o tym przekonany, że spalonego nie było. Bez żadnej złośliwości ani nie szukam wymówek. Tę bramkę zdobyliśmy prawidłowo – powiedział po meczu Adam Domaradzki, szkoleniowiec Czarnych Jasło.

Pozostałe wyniki:
Izolator Boguchwała 4 – 2 Stal II Stalowa Wola
Sokół Kolbuszowa Dolna 0 – 1 Legion Pilzno
Stal II Mielec 13 – 0 Resovia II Rzeszów
Karpaty Krosno 0 – 2 Piast Tuczempy
Lechia Sędziszów Małopolski 1 – 5 Watkem Korona Bendiks Rzeszów
JKS Jarosław 1 – 2 Polonia Przemyśl
Głogovia Głogów Małopolski 1 – 2 Sokół Nisko
Start Pruchnik 0 – 2 Wisłok Wiśniowa
Igloopol Dębica 1 – 1 Błękitni Ropczyce
Partyzant MAL-BUD1 Targowiska 2 – 4 Ekoball Stal Sanok

foto: Marek Dybaś – nowiny24.pl
źródło: własne / podkarpacielive.pl / MKS Orzeł Przeworsk / jaslo4u.pl / nowiny24

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.