Ważne zwycięstwo Orłowców: Orzeł Przeworsk – Zagłębie Sosnowiec 32:28

SPR Orzeł Przeworsk – Zagłębie Sosnowiec 32:28 (15:11)

Fotogaleria z meczu

Orzeł: Proć, Gromny – Kuras 5, Litwińczuk 2, Leja, Gancarz 3, Bakowski, Czapka 4, Kornafel 7, Rybak 3, Świerk 6,Gondek, Nowak 1, Wańkowicz 1. Trener Sebastian Pelc.

Sędziowali: Lubecki i Pieczonka (Rzeszów)

Kary: 12 i 8 min. Widzów 200.

Szczypiorniści przeworskiego Orła w sobotni wieczór prowadzili od pierwszej do ostatniej minuty. Już po trzech minutach gospodarze mieli na koncie trzy bramki zdobyte i ani jednej straconej. Z biegiem czasu przewaga miejscowych wzrosła do pięciu bramek, by ostatecznie na przerwę Orzeł zszedł z przewagą czterech trafień.

Po przerwie zespól gospodarzy, grał skutecznie w ofensywie a w bramce dobrymi interwencjami popisywał się Paweł Proć, co przełożyło się na osiem bramek przewagi w 49 minucie. Końcowe dziesięć minut to radosna piłka ręczna z obu stron. Drużyny dużo rzucały, czasem z nie do końca przygotowanych pozycji, trenerzy pozwolili pograć wszystkim zawodnikom. Skuteczniejsi byli przyjezdni, dzięki czemu zniwelowali część strat, odrabiając cztery bramki. Dzięki temu zwycięstwu Orzeł przeskoczył sobotniego rywala w ligowej tabeli.

Fotogaleria + opis meczu za Portal informacyjny nowiny24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.