Typuj mecze 25 kolejki!

Igloopol Dębica – Błękitni Ropczyce
Start Pruchnik – Izolator Boguchwała
Orzeł Przeworsk – Głogovia Głogów Małopolski
Sokół Nisko – Piast Tuczempy
Polonia Przemyśl – KS Wiązownica
Rzemieślnik Pilzno – Wólczanka Wólka Pełkińska
LKS Pisarowce – Wisłok Wiśniowa
Sokół Sieniawa – Czarni Jasło
Stal Gorzyce – Stal Nowa Dęba

7 myśli na temat “Typuj mecze 25 kolejki!

  • 2017-04-20 o 16:09
    Permalink

    Igloopol Dębica – Błękitni Ropczyce 1
    Start Pruchnik – Izolator Boguchwała 2
    Orzeł Przeworsk – Głogovia Głogów Małopolski 1
    Sokół Nisko – Piast Tuczempy 1
    Polonia Przemyśl – KS Wiązownica 1
    Rzemieślnik Pilzno – Wólczanka Wólka Pełkińska 2
    LKS Pisarowce – Wisłok Wiśniowa 1
    Sokół Sieniawa – Czarni Jasło 1
    Stal Gorzyce – Stal Nowa Dęba 1

    Odpowiedz
  • 2017-04-20 o 16:11
    Permalink

    Igloopol Dębica – Błękitni Ropczyce X
    Start Pruchnik – Izolator Boguchwała 2
    Orzeł Przeworsk – Głogovia Głogów Małopolski 1
    Sokół Nisko – Piast Tuczempy X
    Polonia Przemyśl – KS Wiązownica X
    Rzemieślnik Pilzno – Wólczanka Wólka Pełkińska 2
    LKS Pisarowce – Wisłok Wiśniowa X
    Sokół Sieniawa – Czarni Jasło 1
    Stal Gorzyce – Stal Nowa Dęba 1

    Odpowiedz
  • 2017-04-20 o 20:01
    Permalink

    Igloopol Dębica – Błękitni Ropczyce X
    Start Pruchnik – Izolator Boguchwała 2
    Orzeł Przeworsk – Głogovia Głogów Małopolski 1
    Sokół Nisko – Piast Tuczempy X
    Polonia Przemyśl – KS Wiązownica 1
    Rzemieślnik Pilzno – Wólczanka Wólka Pełkińska X
    LKS Pisarowce – Wisłok Wiśniowa X
    Sokół Sieniawa – Czarni Jasło 1
    Stal Gorzyce – Stal Nowa Dęba X

    Odpowiedz
  • 2017-04-21 o 08:29
    Permalink

    Igloopol Dębica – Błękitni Ropczyce X
    Start Pruchnik – Izolator Boguchwała 2
    Orzeł Przeworsk – Głogovia Głogów Małopolski 1
    Sokół Nisko – Piast Tuczempy X
    Polonia Przemyśl – KS Wiązownica X
    Rzemieślnik Pilzno – Wólczanka Wólka Pełkińska 2
    LKS Pisarowce – Wisłok Wiśniowa 1
    Sokół Sieniawa – Czarni Jasło 1
    Stal Gorzyce – Stal Nowa Dęba X

    Odpowiedz
  • 2017-04-21 o 10:45
    Permalink

    Igloopol Dębica – Błękitni Ropczyce x
    Start Pruchnik – Izolator Boguchwała 2
    Orzeł Przeworsk – Głogovia Głogów Małopolski x
    Sokół Nisko – Piast Tuczempy 1
    Polonia Przemyśl – KS Wiązownica 1
    Rzemieślnik Pilzno – Wólczanka Wólka Pełkińska 2
    LKS Pisarowce – Wisłok Wiśniowa 1
    Sokół Sieniawa – Czarni Jasło 1
    Stal Gorzyce – Stal Nowa Dęba 1

    Odpowiedz
  • 2017-04-21 o 13:00
    Permalink

    Igloopol Dębica – Błękitni Ropczyce X
    Start Pruchnik – Izolator Boguchwała 2
    Orzeł Przeworsk – Głogovia Głogów Małopolski 1
    Sokół Nisko – Piast Tuczempy 1
    Polonia Przemyśl – KS Wiązownica X
    Rzemieślnik Pilzno – Wółczanka Wółka Pełkińska 2
    LKS Pisarowce – Wisłok Wiśniowa X
    Sokół Sieniawa – Czarni Jasło 1
    Stal Gorzyce – Stal Nowa Dęba 1

    Odpowiedz
  • 2017-04-22 o 08:16
    Permalink

    Igloopol Dębica – Błękitni Ropczyce 1
    Start Pruchnik – Izolator Boguchwała 2
    Orzeł Przeworsk – Głogovia Głogów Małopolski 1
    Sokół Nisko – Piast Tuczempy1
    Polonia Przemyśl – KS Wiązownica 2
    Rzemieślnik Pilzno – Wólczanka Wólka Pełkińska 2
    LKS Pisarowce – Wisłok Wiśniowa X
    Sokół Sieniawa – Czarni Jasło 1
    Stal Gorzyce – Stal Nowa Dęba 1

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.