Typer 7 kolejka, 10-11.09.2016 r.

Typer – 7 kolejka
Typujemy w komentarzach, obstawiamy bez podpórek.

Stal Nowa Dęba – Błękitni Ropczyce
Stal Gorzów – Czarni 1910 Jasło
Sokół Sieniawa – Wisłok Wiśniowa
LKS Pisarowice – Wólczanka Wólka Pełkińska
Rzemieślnik Pilzno – KS Wiązownica
Polonia Przemyśl – Piast Tuczempy
Sokół Nisko – Głogovia Głogów Małopolski
Orzeł Przeworsk – Izolator Boguchwała
Start Pruchnik – Igloopol Dębica

15 myśli na temat “Typer 7 kolejka, 10-11.09.2016 r.

  • 2016-09-04 o 17:29
    Permalink

    Stal Nowa Dęba – Błękitni Ropczyce 1
    Stal Gorzów – Czarni 1910 Jasło X
    Sokół Sieniawa – Wisłok Wiśniowa 1
    LKS Pisarowice – Wólczanka Wólka Pełkińska 2
    Rzemieślnik Pilzno – KS Wiązownica 1
    Polonia Przemyśl – Piast Tuczempy 1
    Sokół Nisko – Głogovia Głogów Małopolski 1
    Orzeł Przeworsk – Izolator Boguchwała 2
    Start Pruchnik – Igloopol Dębica 1

    Odpowiedz
  • 2016-09-04 o 17:30
    Permalink

    Stal Nowa Dęba – Błękitni Ropczyce 1
    Stal Gorzyce – Czarni 1910 Jasło 1
    Sokół Sieniawa – Wisłok Wiśniowa 1
    LKS Pisarowice – Wólczanka Wólka Pełkińska 1
    Rzemieślnik Pilzno – KS Wiązownica 1
    Polonia Przemyśl – Piast Tuczempy 1
    Sokół Nisko – Głogovia Głogów Małopolski 1
    Orzeł Przeworsk – Izolator Boguchwała 2
    Start Pruchnik – Igloopol Dębica 1

    Odpowiedz
  • 2016-09-04 o 17:49
    Permalink

    Stal Nowa Dęba – Błękitni Ropczyce X
    Stal Gorzów – Czarni 1910 Jasło X
    Sokół Sieniawa – Wisłok Wiśniowa 1
    LKS Pisarowice – Wólczanka Wólka Pełkińska 2
    Rzemieślnik Pilzno – KS Wiązownica 1
    Polonia Przemyśl – Piast Tuczempy 1
    Sokół Nisko – Głogovia Głogów Małopolski 1
    Orzeł Przeworsk – Izolator Boguchwała 2
    Start Pruchnik – Igloopol Dębica 2

    Odpowiedz
  • 2016-09-04 o 19:51
    Permalink

    Stal Nowa Dęba – Błękitni Ropczyce 2
    Stal Gorzów – Czarni 1910 Jasło 2
    Sokół Sieniawa – Wisłok Wiśniowa 1
    LKS Pisarowice – Wólczanka Wólka Pełkińska 2
    Rzemieślnik Pilzno – KS Wiązownica 1
    Polonia Przemyśl – Piast Tuczempy X
    Sokół Nisko – Głogovia Głogów Małopolski 1
    Orzeł Przeworsk – Izolator Boguchwała 2
    Start Pruchnik – Igloopol Dębica 2

    Odpowiedz
  • 2016-09-05 o 03:23
    Permalink

    Stal Nowa Dęba – Błękitni Ropczyce X
    Stal Gorzyce – Czarni 1910 Jasło X
    Sokół Sieniawa – Wisłok Wiśniowa 1
    LKS Pisarowice – Wólczanka Wólka Pełkińska 2
    Rzemieślnik Pilzno – KS Wiązownica 1
    Polonia Przemyśl – Piast Tuczempy 1
    Sokół Nisko – Głogovia Głogów Małopolski 1
    Orzeł Przeworsk – Izolator Boguchwała 2
    Start Pruchnik – Igloopol Dębica X

    Odpowiedz
  • 2016-09-05 o 10:27
    Permalink

    Stal Nowa Dęba – Błękitni Ropczyce 1
    Stal Gorzyce – Czarni 1910 Jasło X
    Sokół Sieniawa – Wisłok Wiśniowa 1
    LKS Pisarowice – Wólczanka Wólka Pełkińska 2
    Rzemieślnik Pilzno – KS Wiązownica 1
    Polonia Przemyśl – Piast Tuczempy 1
    Sokół Nisko – Głogovia Głogów Małopolski 1
    Orzeł Przeworsk – Izolator Boguchwała 2
    Start Pruchnik – Igloopol Dębica 2

    Odpowiedz
  • 2016-09-05 o 15:00
    Permalink

    Stal Nowa Dęba – Błękitni Ropczyce 1
    Stal Gorzyce – Czarni 1910 Jasło 1
    Sokół Sieniawa – Wisłok Wiśniowa 1
    LKS Pisarowice – Wólczanka Wólka Pełkińska 2
    Rzemieślnik Pilzno – KS Wiązownica 1
    Polonia Przemyśl – Piast Tuczempy 1
    Sokół Nisko – Głogovia Głogów Małopolski 1
    Orzeł Przeworsk – Izolator Boguchwała x
    Start Pruchnik – Igloopol Dębica 2

    Odpowiedz
  • 2016-09-05 o 17:14
    Permalink

    Stal Nowa Dęba – Błękitni Ropczyce 1
    Stal Gorzyce – Czarni 1910 Jasło 1
    Sokół Sieniawa – Wisłok Wiśniowa 1
    LKS Pisarowice – Wólczanka Wólka Pełkińska 2
    Rzemieślnik Pilzno – KS Wiązownica 1
    Polonia Przemyśl – Piast Tuczempy 1
    Sokół Nisko – Głogovia Głogów Małopolski 1
    Orzeł Przeworsk – Izolator Boguchwała 2
    Start Pruchnik – Igloopol Dębica 2

    Odpowiedz
  • 2016-09-06 o 09:09
    Permalink

    Stal Nowa Dęba – Błękitni Ropczyce X
    Stal Gorzyce – Czarni 1910 Jasło X
    Sokół Sieniawa – Wisłok Wiśniowa 1
    LKS Pisarowice – Wólczanka Wólka Pełkińska X
    Rzemieślnik Pilzno – KS Wiązownica 1
    Polonia Przemyśl – Piast Tuczempy 1
    Sokół Nisko – Głogovia Głogów Małopolski 1
    Orzeł Przeworsk – Izolator Boguchwała 1
    Start Pruchnik – Igloopol Dębica X

    Odpowiedz
  • 2016-09-07 o 22:53
    Permalink

    Stal Nowa Dęba – Błękitni Ropczyce 2
    Stal Gorzyce – Czarni 1910 Jasło 2
    Sokół Sieniawa – Wisłok Wiśniowa 1
    LKS Pisarowice – Wólczanka Wólka Pełkińska 2
    Rzemieślnik Pilzno – KS Wiązownica 1
    Polonia Przemyśl – Piast Tuczempy 1
    Sokół Nisko – Głogovia Głogów Małopolski 1
    Orzeł Przeworsk – Izolator Boguchwała 2
    Start Pruchnik – Igloopol Dębica 2

    Odpowiedz
  • 2016-09-08 o 07:11
    Permalink

    Stal Nowa Dęba – Błękitni Ropczyce 1
    Stal Gorzów – Czarni 1910 Jasło x
    Sokół Sieniawa – Wisłok Wiśniowa 1
    LKS Pisarowice – Wólczanka Wólka Pełkińska 2
    Rzemieślnik Pilzno – KS Wiązownica 1
    Polonia Przemyśl – Piast Tuczempy x
    Sokół Nisko – Głogovia Głogów Małopolski 1
    Orzeł Przeworsk – Izolator Boguchwała 2
    Start Pruchnik – Igloopol Dębica 2

    Odpowiedz
  • 2016-09-08 o 12:14
    Permalink

    Stal Nowa Dęba – Błękitni Ropczyce 1
    Stal Gorzyce – Czarni 1910 Jasło 2
    Sokół Sieniawa – Wisłok Wiśniowa 1
    LKS Pisarowice – Wólczanka Wólka Pełkińska 2
    Rzemieślnik Pilzno – KS Wiązownica 1
    Polonia Przemyśl – Piast Tuczempy 1
    Sokół Nisko – Głogovia Głogów Małopolski 1
    Orzeł Przeworsk – Izolator Boguchwała 2
    Start Pruchnik – Igloopol Dębica 2

    Odpowiedz
  • 2016-09-08 o 12:59
    Permalink

    Stal Nowa Dęba – Błękitni Ropczyce 1
    Stal Gorzyce – Czarni 1910 Jasło 1
    Sokół Sieniawa – Wisłok Wiśniowa 1
    LKS Pisarowice – Wólczanka Wólka Pełkińska X
    Rzemieślnik Pilzno – KS Wiązownica 1
    Polonia Przemyśl – Piast Tuczempy 2
    Sokół Nisko – Głogovia Głogów Małopolski 1
    Orzeł Przeworsk – Izolator Boguchwała 2
    Start Pruchnik – Igloopol Dębica 1

    Odpowiedz
  • 2016-09-09 o 05:58
    Permalink

    Stal Nowa Dęba – Błękitni Ropczyce 1
    Stal Gorzów – Czarni 1910 Jasło x
    Sokół Sieniawa – Wisłok Wiśniowa 1
    LKS Pisarowice – Wólczanka Wólka Pełkińska 2
    Rzemieślnik Pilzno – KS Wiązownica 1
    Polonia Przemyśl – Piast Tuczempy x
    Sokół Nisko – Głogovia Głogów Małopolski 1
    Orzeł Przeworsk – Izolator Boguchwała 1
    Start Pruchnik – Igloopol Dębica 2

    Odpowiedz
  • 2016-09-09 o 10:58
    Permalink

    Stal Nowa Dęba – Błękitni Ropczyce 2
    Stal Gorzów – Czarni 1910 Jasło 2
    Sokół Sieniawa – Wisłok Wiśniowa 1
    LKS Pisarowice – Wólczanka Wólka Pełkińska 2
    Rzemieślnik Pilzno – KS Wiązownica 1
    Polonia Przemyśl – Piast Tuczempy 1
    Sokół Nisko – Głogovia Głogów Małopolski 1
    Orzeł Przeworsk – Izolator Boguchwała 2
    Start Pruchnik – Igloopol Dębica 2

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.