Typer 6 kolejka, 3-4.09.2016 r.

Typujemy w komentarzach, obstawiamy bez podpórek.

Błękitni Ropczyce – Start Pruchnik
Igloopol Dębica – Orzeł Przeworsk
Izolator Boguchwała – Sokół Nisko
Głogovia Głogów Małopolski – Polonia Przemyśl
Piast Tuczempy – Rzemieślnik Pilzno
KS Wiązownica – LKS Pisarowce
Wólczanka Wólka Pełkińska – Sokół Sieniawa
Wisłok Wiśniowa – Stal Gorzyce
Czarni 1910 Jasło – Stal Nowa Dęba

15 myśli na temat “Typer 6 kolejka, 3-4.09.2016 r.

  • 2016-08-31 o 19:50
    Permalink

    Błękitni Ropczyce – Start Pruchnik 1
    Igloopol Dębica – Orzeł Przeworsk 2
    Izolator Boguchwała – Sokół Nisko x
    Głogovia Głogów Małopolski – Polonia Przemyśl 2
    Piast Tuczempy – Rzemieślnik Pilzno x
    KS Wiązownica – LKS Pisarowce 1
    Wólczanka Wólka Pełkińska – Sokół Sieniawa 1
    Wisłok Wiśniowa – Stal Gorzyce 1
    Czarni 1910 Jasło – Stal Nowa Dęba 1

  • 2016-09-01 o 04:33
    Permalink

    Błękitni Ropczyce – Start Pruchnik 1
    Igloopol Dębica – Orzeł Przeworsk 1
    Izolator Boguchwała – Sokół Nisko 1
    Głogovia Głogów Małopolski – Polonia Przemyśl 2
    Piast Tuczempy – Rzemieślnik Pilzno X
    KS Wiązownica – LKS Pisarowce 1
    Wólczanka Wólka Pełkińska – Sokół Sieniawa 1
    Wisłok Wiśniowa – Stal Gorzyce 1
    Czarni 1910 Jasło – Stal Nowa Dęba 1

  • 2016-09-01 o 05:37
    Permalink

    Błękitni Ropczyce – Start Pruchnik -1
    Igloopol Dębica – Orzeł Przeworsk -X
    Izolator Boguchwała – Sokół Nisko -1
    Głogovia Głogów Małopolski – Polonia Przemyśl -2
    Piast Tuczempy – Rzemieślnik Pilzno -X
    KS Wiązownica – LKS Pisarowce -1
    Wólczanka Wólka Pełkińska – Sokół Sieniawa -1
    Wisłok Wiśniowa – Stal Gorzyce -1
    Czarni 1910 Jasło – Stal Nowa Dęba -1

  • 2016-09-01 o 06:12
    Permalink

    Błękitni Ropczyce – Start Pruchnik 1
    Igloopol Dębica – Orzeł Przeworsk 2
    Izolator Boguchwała – Sokół Nisko 1
    Głogovia Głogów Małopolski – Polonia Przemyśl 2
    Piast Tuczempy – Rzemieślnik Pilzno 1
    KS Wiązownica – LKS Pisarowce 1
    Wólczanka Wólka Pełkińska – Sokół Sieniawa 1
    Wisłok Wiśniowa – Stal Gorzyce 1
    Czarni 1910 Jasło – Stal Nowa Dęba 1

  • 2016-09-01 o 07:00
    Permalink

    Błękitni Ropczyce – Start Pruchnik 1
    Igloopol Dębica – Orzeł Przeworsk 2
    Izolator Boguchwała – Sokół Nisko 1
    Głogovia Głogów Małopolski – Polonia Przemyśl 2
    Piast Tuczempy – Rzemieślnik Pilzno 2
    KS Wiązownica – LKS Pisarowce 1
    Wólczanka Wólka Pełkińska – Sokół Sieniawa 1
    Wisłok Wiśniowa – Stal Gorzyce 2
    Czarni 1910 Jasło – Stal Nowa Dęba 1

  • 2016-09-01 o 10:16
    Permalink

    Błękitni Ropczyce – Start Pruchnik 1
    Igloopol Dębica – Orzeł Przeworsk 1
    Izolator Boguchwała – Sokół Nisko 1
    Głogovia Głogów Małopolski – Polonia Przemyśl 1
    Piast Tuczempy – Rzemieślnik Pilzno 1
    KS Wiązownica – LKS Pisarowce 2
    Wólczanka Wólka Pełkińska – Sokół Sieniawa 1
    Wisłok Wiśniowa – Stal Gorzyce 1
    Czarni 1910 Jasło – Stal Nowa Dęba 1

  • 2016-09-01 o 13:50
    Permalink

    Błękitni Ropczyce – Start Pruchnik 1
    Igloopol Dębica – Orzeł Przeworsk X
    Izolator Boguchwała – Sokół Nisko 1
    Głogovia Głogów Małopolski – Polonia Przemyśl 2
    Piast Tuczempy – Rzemieślnik Pilzno X
    KS Wiązownica – LKS Pisarowce X
    Wólczanka Wólka Pełkińska – Sokół Sieniawa X
    Wisłok Wiśniowa – Stal Gorzyce X
    Czarni 1910 Jasło – Stal Nowa Dęba 1

  • 2016-09-01 o 16:48
    Permalink

    Błękitni Ropczyce – Start Pruchnik 1
    Igloopol Dębica – Orzeł Przeworsk 2
    Izolator Boguchwała – Sokół Nisko X
    Głogovia Głogów Małopolski – Polonia Przemyśl 2
    Piast Tuczempy – Rzemieślnik Pilzno X
    KS Wiązownica – LKS Pisarowce 2
    Wólczanka Wólka Pełkińska – Sokół Sieniawa 1
    Wisłok Wiśniowa – Stal Gorzyce 2
    Czarni 1910 Jasło – Stal Nowa Dęba 1

  • 2016-09-02 o 09:44
    Permalink

    Błękitni Ropczyce – Start Pruchnik 1
    Igloopol Dębica – Orzeł Przeworsk 2
    Izolator Boguchwała – Sokół Nisko x
    Głogovia Głogów Małopolski – Polonia Przemyśl x
    Piast Tuczempy – Rzemieślnik Pilzno 1
    KS Wiązownica – LKS Pisarowce x
    Wólczanka Wólka Pełkińska – Sokół Sieniawa 1
    Wisłok Wiśniowa – Stal Gorzyce x
    Czarni 1910 Jasło – Stal Nowa Dęba 1

  • 2016-09-02 o 11:39
    Permalink

    Błękitni Ropczyce – Start Pruchnik 1
    Igloopol Dębica – Orzeł Przeworsk 2
    Izolator Boguchwała – Sokół Nisko 1
    Głogovia Głogów Małopolski – Polonia Przemyśl 2
    Piast Tuczempy – Rzemieślnik Pilzno 1
    KS Wiązownica – LKS Pisarowce X
    Wólczanka Wólka Pełkińska – Sokół Sieniawa 1
    Wisłok Wiśniowa – Stal Gorzyce 1
    Czarni 1910 Jasło – Stal Nowa Dęba 1

  • 2016-09-02 o 11:45
    Permalink

    Błękitni Ropczyce – Start Pruchnik 1
    Igloopol Dębica – Orzeł Przeworsk 2
    Izolator Boguchwała – Sokół Nisko 1
    Głogovia Głogów Małopolski – Polonia Przemyśl 2
    Piast Tuczempy – Rzemieślnik Pilzno 1
    KS Wiązownica – LKS Pisarowce 1
    Wólczanka Wólka Pełkińska – Sokół Sieniawa 1
    Wisłok Wiśniowa – Stal Gorzyce 1
    Czarni 1910 Jasło – Stal Nowa Dęba 1

    juz 2 kolejki opuscilem wrr pozdro

  • 2016-09-02 o 15:11
    Permalink

    Błękitni Ropczyce – Start Pruchnik 1
    Igloopol Dębica – Orzeł Przeworsk 1
    Izolator Boguchwała – Sokół Nisko 1
    Głogovia Głogów Małopolski – Polonia Przemyśl 1
    Piast Tuczempy – Rzemieślnik Pilzno 1
    KS Wiązownica – LKS Pisarowce 2
    Wólczanka Wólka Pełkińska – Sokół Sieniawa X
    Wisłok Wiśniowa – Stal Gorzyce 2
    Czarni 1910 Jasło – Stal Nowa Dęba 2

  • 2016-09-02 o 15:43
    Permalink

    Błękitni Ropczyce – Start Pruchnik 1
    Igloopol Dębica – Orzeł Przeworsk 2
    Izolator Boguchwała – Sokół Nisko 1
    Głogovia Głogów Małopolski – Polonia Przemyśl 2
    Piast Tuczempy – Rzemieślnik Pilzno 1
    KS Wiązownica – LKS Pisarowce 1
    Wólczanka Wólka Pełkińska – Sokół Sieniawa 1
    Wisłok Wiśniowa – Stal Gorzyce 1
    Czarni 1910 Jasło – Stal Nowa Dęba 1

  • 2016-09-02 o 17:54
    Permalink

    Błękitni Ropczyce – Start Pruchnik 1
    Igloopol Dębica – Orzeł Przeworsk x
    Izolator Boguchwała – Sokół Nisko 1
    Głogovia Głogów Małopolski – Polonia Przemyśl 1
    Piast Tuczempy – Rzemieślnik Pilzno 1
    KS Wiązownica – LKS Pisarowce 1
    Wólczanka Wólka Pełkińska – Sokół Sieniawa 1
    Wisłok Wiśniowa – Stal Gorzyce 1
    Czarni 1910 Jasło – Stal Nowa Dęba 1

  • 2016-09-03 o 05:55
    Permalink

    Błękitni Ropczyce – Start Pruchnik 1
    Igloopol Dębica – Orzeł Przeworsk 1
    Izolator Boguchwała – Sokół Nisko 2
    Głogovia Głogów Małopolski – Polonia Przemyśl 2
    Piast Tuczempy – Rzemieślnik Pilzno 2
    KS Wiązownica – LKS Pisarowce 2
    Wólczanka Wólka Pełkińska – Sokół Sieniawa 1
    Wisłok Wiśniowa – Stal Gorzyce 2
    Czarni 1910 Jasło – Stal Nowa Dęba 1

Komentarze są wyłączone.