Typer – 5 kolejka – 31.08.2016 r.

Typer – 5 kolejka
Typujemy w komentarzach, obstawiamy bez podpórek.

Czarni 1910 Jasło – Błękitni Ropczyce
Stal Nowa Dęba – Wisłok Wiśniowa
Stal Gorzyce – Wólczanka Wólka Pełkińska
Sokół Sieniawa – KS Wiązownica
LKS Pisarowce – Piast Tuczempy
Rzemieślnik Pilzno – Głogovia Głogów Małopolski
Polonia Przemyśl – Izolator Boguchwała
Sokół Nisko – Igloopol Dębica
Orzeł Przeworsk – Start Pruchnik

17 myśli na temat “Typer – 5 kolejka – 31.08.2016 r.

  • 2016-08-28 o 20:42
    Permalink

    Czarni 1910 Jasło – Błękitni Ropczyce -1
    Stal Nowa Dęba – Wisłok Wiśniowa -1
    Stal Gorzyce – Wólczanka Wólka Pełkińska -2
    Sokół Sieniawa – KS Wiązownica -X
    LKS Pisarowce – Piast Tuczempy -X
    Rzemieślnik Pilzno – Głogovia Głogów Małopolski -1
    Polonia Przemyśl – Izolator Boguchwała -2
    Sokół Nisko – Igloopol Dębica – 1
    Orzeł Przeworsk – Start Pruchnik -1

    Odpowiedz
  • 2016-08-28 o 21:37
    Permalink

    Czarni 1910 Jasło – Błękitni Ropczyce 2
    Stal Nowa Dęba – Wisłok Wiśniowa 1
    Stal Gorzyce – Wólczanka Wólka Pełkińska 2
    Sokół Sieniawa – KS Wiązownica X
    LKS Pisarowce – Piast Tuczempy 2
    Rzemieślnik Pilzno – Głogovia Głogów Małopolski 1
    Polonia Przemyśl – Izolator Boguchwała 2
    Sokół Nisko – Igloopol Dębica 1
    Orzeł Przeworsk – Start Pruchnik 1

    Odpowiedz
  • 2016-08-29 o 04:49
    Permalink

    Czarni 1910 Jasło – Błękitni Ropczyce 1
    Stal Nowa Dęba – Wisłok Wiśniowa 1
    Stal Gorzyce – Wólczanka Wólka Pełkińska 2
    Sokół Sieniawa – KS Wiązownica 1
    LKS Pisarowce – Piast Tuczempy X
    Rzemieślnik Pilzno – Głogovia Głogów Małopolski 1
    Polonia Przemyśl – Izolator Boguchwała 2
    Sokół Nisko – Igloopol Dębica 1
    Orzeł Przeworsk – Start Pruchnik 1

    Odpowiedz
  • 2016-08-29 o 05:57
    Permalink

    Czarni 1910 Jasło – Błękitni Ropczyce X
    Stal Nowa Dęba – Wisłok Wiśniowa 1
    Stal Gorzyce – Wólczanka Wólka Pełkińska X
    Sokół Sieniawa – KS Wiązownica 1
    LKS Pisarowce – Piast Tuczempy 1
    Rzemieślnik Pilzno – Głogovia Głogów Małopolski 1
    Polonia Przemyśl – Izolator Boguchwała X
    Sokół Nisko – Igloopol Dębica X
    Orzeł Przeworsk – Start Pruchnik 1

    Odpowiedz
  • 2016-08-29 o 06:06
    Permalink

    Czarni 1910 Jasło – Błękitni Ropczyce 1
    Stal Nowa Dęba – Wisłok Wiśniowa 1
    Stal Gorzyce – Wólczanka Wólka Pełkińska 2
    Sokół Sieniawa – KS Wiązownica x
    LKS Pisarowce – Piast Tuczempy 1
    Rzemieślnik Pilzno – Głogovia Głogów Małopolski 1
    Polonia Przemyśl – Izolator Boguchwała x
    Sokół Nisko – Igloopol Dębica 1
    Orzeł Przeworsk – Start Pruchnik

    Odpowiedz
  • 2016-08-29 o 15:22
    Permalink

    Czarni 1910 Jasło – Błękitni Ropczyce x
    Stal Nowa Dęba – Wisłok Wiśniowa 1
    Stal Gorzyce – Wólczanka Wólka Pełkińska 2
    Sokół Sieniawa – KS Wiązownica 1
    LKS Pisarowce – Piast Tuczempy 1
    Rzemieślnik Pilzno – Głogovia Głogów Małopolski 1
    Polonia Przemyśl – Izolator Boguchwała 2
    Sokół Nisko – Igloopol Dębica 2
    Orzeł Przeworsk – Start Pruchnik 1

    Odpowiedz
  • 2016-08-29 o 17:23
    Permalink

    Czarni 1910 Jasło – Błękitni Ropczyce 1
    Stal Nowa Dęba – Wisłok Wiśniowa 1
    Stal Gorzyce – Wólczanka Wólka Pełkińska x
    Sokół Sieniawa – KS Wiązownica 1
    LKS Pisarowce – Piast Tuczempy 1
    Rzemieślnik Pilzno – Głogovia Głogów Małopolski 1
    Polonia Przemyśl – Izolator Boguchwała 1
    Sokół Nisko – Igloopol Dębica 2
    Orzeł Przeworsk – Start Pruchnik x

    Odpowiedz
  • 2016-08-29 o 18:52
    Permalink

    Czarni 1910 Jasło – Błękitni Ropczyce 1
    Stal Nowa Dęba – Wisłok Wiśniowa X
    Stal Gorzyce – Wólczanka Wólka Pełkińska 2
    Sokół Sieniawa – KS Wiązownica 1
    LKS Pisarowce – Piast Tuczempy X
    Rzemieślnik Pilzno – Głogovia Głogów Małopolski 1
    Polonia Przemyśl – Izolator Boguchwała X
    Sokół Nisko – Igloopol Dębica 1
    Orzeł Przeworsk – Start Pruchnik 1

    Odpowiedz
  • 2016-08-29 o 19:45
    Permalink

    Czarni 1910 Jasło – Błękitni Ropczyce 1
    Stal Nowa Dęba – Wisłok Wiśniowa 1
    Stal Gorzyce – Wólczanka Wólka Pełkińska 2
    Sokół Sieniawa – KS Wiązownica 1
    LKS Pisarowce – Piast Tuczempy 2
    Rzemieślnik Pilzno – Głogovia Głogów Małopolski 1
    Polonia Przemyśl – Izolator Boguchwała 2
    Sokół Nisko – Igloopol Dębica 1
    Orzeł Przeworsk – Start Pruchnik 1

    Odpowiedz
  • 2016-08-30 o 09:03
    Permalink

    Czarni 1910 Jasło – Błękitni Ropczyce 2
    Stal Nowa Dęba – Wisłok Wiśniowa 2
    Stal Gorzyce – Wólczanka Wólka Pełkińska 2
    Sokół Sieniawa – KS Wiązownica 1
    LKS Pisarowce – Piast Tuczempy 2
    Rzemieślnik Pilzno – Głogovia Głogów Małopolski 1
    Polonia Przemyśl – Izolator Boguchwała x
    Sokół Nisko – Igloopol Dębica 1
    Orzeł Przeworsk – Start Pruchnik 1

    Odpowiedz
  • 2016-08-30 o 11:10
    Permalink

    Czarni 1910 Jasło – Błękitni Ropczyce X
    Stal Nowa Dęba – Wisłok Wiśniowa 1
    Stal Gorzyce – Wólczanka Wólka Pełkińska 2
    Sokół Sieniawa – KS Wiązownica 1
    LKS Pisarowce – Piast Tuczempy 1
    Rzemieślnik Pilzno – Głogovia Głogów Małopolski 1
    Polonia Przemyśl – Izolator Boguchwała 2
    Sokół Nisko – Igloopol Dębica 1
    Orzeł Przeworsk – Start Pruchnik 2

    Odpowiedz
  • 2016-08-30 o 14:07
    Permalink

    Czarni 1910 Jasło – Błękitni Ropczyce 1
    Stal Nowa Dęba – Wisłok Wiśniowa 1
    Stal Gorzyce – Wólczanka Wólka Pełkińska 2
    Sokół Sieniawa – KS Wiązownica 1
    LKS Pisarowce – Piast Tuczempy 1
    Rzemieślnik Pilzno – Głogovia Głogów Małopolski 1
    Polonia Przemyśl – Izolator Boguchwała 2
    Sokół Nisko – Igloopol Dębica 1
    Orzeł Przeworsk – Start Pruchnik 1

    Odpowiedz
  • 2016-08-30 o 14:34
    Permalink

    Czarni 1910 Jasło – Błękitni Ropczyce x
    Stal Nowa Dęba – Wisłok Wiśniowa 1
    Stal Gorzyce – Wólczanka Wólka Pełkińska 2
    Sokół Sieniawa – KS Wiązownica 1
    LKS Pisarowce – Piast Tuczempy 1
    Rzemieślnik Pilzno – Głogovia Głogów Małopolski 1
    Polonia Przemyśl – Izolator Boguchwała x
    Sokół Nisko – Igloopol Dębica 1
    Orzeł Przeworsk – Start Pruchnik 1

    Odpowiedz
  • 2016-08-31 o 09:57
    Permalink

    Czarni 1910 Jasło – Błękitni Ropczyce 1
    Stal Nowa Dęba – Wisłok Wiśniowa 2
    Stal Gorzyce – Wólczanka Wólka Pełkińska 2
    Sokół Sieniawa – KS Wiązownica 1
    LKS Pisarowce – Piast Tuczempy 2
    Rzemieślnik Pilzno – Głogovia Głogów Małopolski 2
    Polonia Przemyśl – Izolator Boguchwała 1
    Sokół Nisko – Igloopol Dębica 2
    Orzeł Przeworsk – Start Pruchnik 1

    Odpowiedz
  • 2016-08-31 o 10:40
    Permalink

    Czarni 1910 Jasło – Błękitni Ropczyce 1
    Stal Nowa Dęba – Wisłok Wiśniowa 1
    Stal Gorzyce – Wólczanka Wólka Pełkińska 2
    Sokół Sieniawa – KS Wiązownica 1
    LKS Pisarowce – Piast Tuczempy 1
    Rzemieślnik Pilzno – Głogovia Głogów Małopolski 1
    Polonia Przemyśl – Izolator Boguchwała x
    Sokół Nisko – Igloopol Dębica 1
    Orzeł Przeworsk – Start Pruchnik 1

    Odpowiedz
  • 2016-08-31 o 13:01
    Permalink

    Czarni 1910 Jasło – Błękitni Ropczyce 1
    Stal Nowa Dęba – Wisłok Wiśniowa 1
    Stal Gorzyce – Wólczanka Wólka Pełkińska 2
    Sokół Sieniawa – KS Wiązownica 1
    LKS Pisarowce – Piast Tuczempy x
    Rzemieślnik Pilzno – Głogovia Głogów Małopolski 1
    Polonia Przemyśl – Izolator Boguchwała x
    Sokół Nisko – Igloopol Dębica 1
    Orzeł Przeworsk – Start Pruchnik 1

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.