Typer – 4 kolejka

Typer – 4 kolejka
Typujemy w komentarzach, obstawiamy bez podpórek.

Błękitni Ropczyce – Orzeł Przeworsk
Start Pruchnik – Sokół Nisko
Igloopol Dębica – Polonia Przemyśl
Izolator Boguchwała – Rzemieślnik Pilzno
Głogovia Głogów Małopolski – LKS Pisarowce
Piast Tuczempy – Sokół Sieniawa
KS Wiązownica – Stal Gorzyce
Wólczanka Wólka Pełkińska – Stal Nowa Dęba
Wisłok Wiśniowa – Czarni 1910 Jasło

21 myśli na temat “Typer – 4 kolejka

  • 2016-08-22 o 09:57
    Permalink

    Błękitni Ropczyce – Orzeł Przeworsk X
    Start Pruchnik – Sokół Nisko X
    Igloopol Dębica – Polonia Przemyśl 2
    Izolator Boguchwała – Rzemieślnik Pilzno 1
    Głogovia Głogów Małopolski – LKS Pisarowce 1
    Piast Tuczempy – Sokół Sieniawa X
    KS Wiązownica – Stal Gorzyce X
    Wólczanka Wólka Pełkińska – Stal Nowa Dęba 1
    Wisłok Wiśniowa – Czarni 1910 Jasło X

    Odpowiedz
  • 2016-08-22 o 12:03
    Permalink

    Błękitni Ropczyce – Orzeł Przeworsk 2
    Start Pruchnik – Sokół Nisko 2
    Igloopol Dębica – Polonia Przemyśl x
    Izolator Boguchwała – Rzemieślnik Pilzno 2
    Głogovia Głogów Małopolski – LKS Pisarowce x
    Piast Tuczempy – Sokół Sieniawa 1
    KS Wiązownica – Stal Gorzyce x
    Wólczanka Wólka Pełkińska – Stal Nowa Dęba 1
    Wisłok Wiśniowa – Czarni 1910 Jasło 2

    Odpowiedz
  • 2016-08-22 o 13:28
    Permalink

    Błękitni Ropczyce – Orzeł Przeworsk 2
    Start Pruchnik – Sokół Nisko 2
    Igloopol Dębica – Polonia Przemyśl 2
    Izolator Boguchwała – Rzemieślnik Pilzno 2
    Głogovia Głogów Małopolski – LKS Pisarowce 1
    Piast Tuczempy – Sokół Sieniawa 1
    KS Wiązownica – Stal Gorzyce 2
    Wólczanka Wólka Pełkińska – Stal Nowa Dęba 1
    Wisłok Wiśniowa – Czarni 1910 Jasło 2

    Odpowiedz
  • 2016-08-22 o 14:08
    Permalink

    Błękitni Ropczyce – Orzeł Przeworsk 1
    Start Pruchnik – Sokół Nisko x
    Igloopol Dębica – Polonia Przemyśl 1
    Izolator Boguchwała – Rzemieślnik Pilzno 1
    Głogovia Głogów Małopolski – LKS Pisarowce 1
    Piast Tuczempy – Sokół Sieniawa 1
    KS Wiązownica – Stal Gorzyce 1
    Wólczanka Wólka Pełkińska – Stal Nowa Dęba 1
    Wisłok Wiśniowa – Czarni 1910 Jasło 2

    Odpowiedz
  • 2016-08-22 o 14:47
    Permalink

    Błękitni Ropczyce – Orzeł Przeworsk 1
    Start Pruchnik – Sokół Nisko 2
    Igloopol Dębica – Polonia Przemyśl 2
    Izolator Boguchwała – Rzemieślnik Pilzno X
    Głogovia Głogów Małopolski – LKS Pisarowce 1
    Piast Tuczempy – Sokół Sieniawa 1
    KS Wiązownica – Stal Gorzyce 1
    Wólczanka Wólka Pełkińska – Stal Nowa Dęba 1
    Wisłok Wiśniowa – Czarni 1910 Jasło X

    Odpowiedz
  • 2016-08-22 o 17:21
    Permalink

    Błękitni Ropczyce – Orzeł Przeworsk X
    Start Pruchnik – Sokół Nisko 2
    Igloopol Dębica – Polonia Przemyśl 2
    Izolator Boguchwała – Rzemieślnik Pilzno 1
    Głogovia Głogów Małopolski – LKS Pisarowce X
    Piast Tuczempy – Sokół Sieniawa 2
    KS Wiązownica – Stal Gorzyce 1
    Wólczanka Wólka Pełkińska – Stal Nowa Dęba 1
    Wisłok Wiśniowa – Czarni 1910 Jasło 2

    Odpowiedz
  • 2016-08-23 o 02:37
    Permalink

    Błękitni Ropczyce – Orzeł Przeworsk 1
    Start Pruchnik – Sokół Nisko 1
    Igloopol Dębica – Polonia Przemyśl 1
    Izolator Boguchwała – Rzemieślnik Pilzno 1
    Głogovia Głogów Małopolski – LKS Pisarowce 2
    Piast Tuczempy – Sokół Sieniawa 1
    KS Wiązownica – Stal Gorzyce x
    Wólczanka Wólka Pełkińska – Stal Nowa Dęba 1
    Wisłok Wiśniowa – Czarni 1910 Jasło 1

    Odpowiedz
  • 2016-08-23 o 10:02
    Permalink

    Błękitni Ropczyce – Orzeł Przeworsk 2
    Start Pruchnik – Sokół Nisko 2
    Igloopol Dębica – Polonia Przemyśl 2
    Izolator Boguchwała – Rzemieślnik Pilzno 1
    Głogovia Głogów Małopolski – LKS Pisarowce X
    Piast Tuczempy – Sokół Sieniawa 2
    KS Wiązownica – Stal Gorzyce 1
    Wólczanka Wólka Pełkińska – Stal Nowa Dęba 1
    Wisłok Wiśniowa – Czarni 1910 Jasło X

    Odpowiedz
  • 2016-08-23 o 14:41
    Permalink

    Błękitni Ropczyce – Orzeł Przeworsk x
    Start Pruchnik – Sokół Nisko 2
    Igloopol Dębica – Polonia Przemyśl 2
    Izolator Boguchwała – Rzemieślnik Pilzno 1
    Głogovia Głogów Małopolski – LKS Pisarowce 1
    Piast Tuczempy – Sokół Sieniawa 2
    KS Wiązownica – Stal Gorzyce x
    Wólczanka Wólka Pełkińska – Stal Nowa Dęba 1
    Wisłok Wiśniowa – Czarni 1910 Jasło 1

    Odpowiedz
  • 2016-08-24 o 06:43
    Permalink

    Błękitni Ropczyce – Orzeł Przeworsk 2
    Start Pruchnik – Sokół Nisko 2
    Igloopol Dębica – Polonia Przemyśl 2
    Izolator Boguchwała – Rzemieślnik Pilzno 1
    Głogovia Głogów Małopolski – LKS Pisarowce 1
    Piast Tuczempy – Sokół Sieniawa X
    KS Wiązownica – Stal Gorzyce 1
    Wólczanka Wólka Pełkińska – Stal Nowa Dęba 1
    Wisłok Wiśniowa – Czarni 1910 Jasło 2

    Odpowiedz
  • 2016-08-24 o 09:55
    Permalink

    Błękitni Ropczyce – Orzeł Przeworsk 2
    Start Pruchnik – Sokół Nisko 2
    Igloopol Dębica – Polonia Przemyśl 2
    Izolator Boguchwała – Rzemieślnik Pilzno 1
    Głogovia Głogów Małopolski – LKS Pisarowce 1
    Piast Tuczempy – Sokół Sieniawa 2
    KS Wiązownica – Stal Gorzyce 1
    Wólczanka Wólka Pełkińska – Stal Nowa Dęba 1
    Wisłok Wiśniowa – Czarni 1910 Jasło 2

    Odpowiedz
  • 2016-08-24 o 12:22
    Permalink

    Błękitni Ropczyce – Orzeł Przeworsk 2
    Start Pruchnik – Sokół Nisko 2
    Igloopol Dębica – Polonia Przemyśl 2
    Izolator Boguchwała – Rzemieślnik Pilzno 1
    Głogovia Głogów Małopolski – LKS Pisarowce X
    Piast Tuczempy – Sokół Sieniawa X
    KS Wiązownica – Stal Gorzyce X
    Wólczanka Wólka Pełkińska – Stal Nowa Dęba 1
    Wisłok Wiśniowa – Czarni 1910 Jasło 2

    Odpowiedz
  • 2016-08-25 o 13:47
    Permalink

    Błękitni Ropczyce – Orzeł Przeworsk 1
    Start Pruchnik – Sokół Nisko 2
    Igloopol Dębica – Polonia Przemyśl 1
    Izolator Boguchwała – Rzemieślnik Pilzno X
    Głogovia Głogów Małopolski – LKS Pisarowce X
    Piast Tuczempy – Sokół Sieniawa 1
    KS Wiązownica – Stal Gorzyce 1
    Wólczanka Wólka Pełkińska – Stal Nowa Dęba 1
    Wisłok Wiśniowa – Czarni 1910 Jasło 2

    Odpowiedz
  • 2016-08-25 o 13:52
    Permalink

    Błękitni Ropczyce – Orzeł Przeworsk 2
    Start Pruchnik – Sokół Nisko 2
    Igloopol Dębica – Polonia Przemyśl 2
    Izolator Boguchwała – Rzemieślnik Pilzno 1
    Głogovia Głogów Małopolski – LKS Pisarowce x
    Piast Tuczempy – Sokół Sieniawa 2
    KS Wiązownica – Stal Gorzyce 1
    Wólczanka Wólka Pełkińska – Stal Nowa Dęba 1
    Wisłok Wiśniowa – Czarni 1910 Jasło x

    Odpowiedz
  • 2016-08-26 o 09:19
    Permalink

    Błękitni Ropczyce – Orzeł Przeworsk 2
    Start Pruchnik – Sokół Nisko 1
    Igloopol Dębica – Polonia Przemyśl X
    Izolator Boguchwała – Rzemieślnik Pilzno 1
    Głogovia Głogów Małopolski – LKS Pisarowce X
    Piast Tuczempy – Sokół Sieniawa 1
    KS Wiązownica – Stal Gorzyce 1
    Wólczanka Wólka Pełkińska – Stal Nowa Dęba 1
    Wisłok Wiśniowa – Czarni 1910 Jasło 2

    Odpowiedz
  • 2016-08-26 o 13:38
    Permalink

    Błękitni Ropczyce – Orzeł Przeworsk 2
    Start Pruchnik – Sokół Nisko x
    Igloopol Dębica – Polonia Przemyśl x
    Izolator Boguchwała – Rzemieślnik Pilzno 1
    Głogovia Głogów Małopolski – LKS Pisarowce 1
    Piast Tuczempy – Sokół Sieniawa 1
    KS Wiązownica – Stal Gorzyce 1
    Wólczanka Wólka Pełkińska – Stal Nowa Dęba 1
    Wisłok Wiśniowa – Czarni 1910 Jasło

    Odpowiedz
  • 2016-08-26 o 13:41
    Permalink

    Błękitni Ropczyce – Orzeł Przeworsk x
    Start Pruchnik – Sokół Nisko x
    Igloopol Dębica – Polonia Przemyśl x
    Izolator Boguchwała – Rzemieślnik Pilzno 1
    Głogovia Głogów Małopolski – LKS Pisarowce 1
    Piast Tuczempy – Sokół Sieniawa 2
    KS Wiązownica – Stal Gorzyce x
    Wólczanka Wólka Pełkińska – Stal Nowa Dęba 1
    Wisłok Wiśniowa – Czarni 1910 Jasło 2

    Odpowiedz
  • 2016-08-27 o 04:46
    Permalink

    Błękitni Ropczyce – Orzeł Przeworsk 2
    Start Pruchnik – Sokół Nisko 2
    Igloopol Dębica – Polonia Przemyśl 2
    Izolator Boguchwała – Rzemieślnik Pilzno 2
    Głogovia Głogów Małopolski – LKS Pisarowce 1
    Piast Tuczempy – Sokół Sieniawa 1
    KS Wiązownica – Stal Gorzyce 2
    Wólczanka Wólka Pełkińska – Stal Nowa Dęba 1
    Wisłok Wiśniowa – Czarni 1910 Jasło 2

    Odpowiedz
  • 2016-08-27 o 13:15
    Permalink

    Błękitni Ropczyce – Orzeł Przeworsk X
    Start Pruchnik – Sokół Nisko 2
    Igloopol Dębica – Polonia Przemyśl 2
    Izolator Boguchwała – Rzemieślnik Pilzno 1
    Głogovia Głogów Małopolski – LKS Pisarowce 2
    Piast Tuczempy – Sokół Sieniawa X
    KS Wiązownica – Stal Gorzyce X
    Wólczanka Wólka Pełkińska – Stal Nowa Dęba 1
    Wisłok Wiśniowa – Czarni 1910 Jasło 1

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.