Kolejka 28 – 6-7 maja

Błękitni Ropczyce – Sokół Sieniawa
Stal Gorzyce – LKS Pisarowce
Stal Nowa Dęba     – Rzemieślnik Pilzno
Czarni Jasło – Polonia Przemyśl
Wisłok Wiśniowa – Sokół Nisko
Wólczanka Wólka Pełkińska – Orzeł Przeworsk
KS Wiązownica – Start Pruchnik
Piast Tuczempy – Igloopol Dębica
Głogovia Głogów Małopolski – Izolator Boguchwała

6 myśli na temat “Kolejka 28 – 6-7 maja

  • 2017-05-04 o 15:09
    Permalink

    Błękitni Ropczyce – Sokół Sieniawa X
    Stal Gorzyce – LKS Pisarowce X
    Stal Nowa Dęba – Rzemieślnik Pilzno X
    Czarni Jasło – Polonia Przemyśl 2
    Wisłok Wiśniowa – Sokół Nisko 1
    Wólczanka Wólka Pełkińska – Orzeł Przeworsk 1
    KS Wiązownica – Start Pruchnik 1
    Piast Tuczempy – Igloopol Dębica 1
    Głogovia Głogów Małopolski – Izolator Boguchwała X

    Odpowiedz
  • 2017-05-05 o 10:56
    Permalink

    Błękitni Ropczyce – Sokół Sieniawa 2
    Stal Gorzyce – LKS Pisarowce X
    Stal Nowa Dęba – Rzemieślnik Pilzno 1
    Czarni Jasło – Polonia Przemyśl 2
    Wisłok Wiśniowa – Sokół Nisko 1
    Wólczanka Wólka Pełkińska – Orzeł Przeworsk 2
    KS Wiązownica – Start Pruchnik 1
    Piast Tuczempy – Igloopol Dębica 2
    Głogovia Głogów Małopolski – Izolator Boguchwała 2

    Odpowiedz
  • 2017-05-05 o 17:11
    Permalink

    Błękitni Ropczyce – Sokół Sieniawa 2
    Stal Gorzyce – LKS Pisarowce 1
    Stal Nowa Dęba – Rzemieślnik Pilzno x
    Czarni Jasło – Polonia Przemyśl 1
    Wisłok Wiśniowa – Sokół Nisko 1
    Wólczanka Wólka Pełkińska – Orzeł Przeworsk x
    KS Wiązownica – Start Pruchnik 1
    Piast Tuczempy – Igloopol Dębica 1
    Głogovia Głogów Małopolski – Izolator Boguchwała 2

    Odpowiedz
  • 2017-05-05 o 17:21
    Permalink

    Błękitni Ropczyce – Sokół Sieniawa 2
    Stal Gorzyce – LKS Pisarowce 1
    Stal Nowa Dęba – Rzemieślnik Pilzno 2
    Czarni Jasło – Polonia Przemyśl 2
    Wisłok Wiśniowa – Sokół Nisko 1
    Wólczanka Wólka Pełkińska – Orzeł Przeworsk 1
    KS Wiązownica – Start Pruchnik 1
    Piast Tuczempy – Igloopol Dębica 1
    Głogovia Głogów Małopolski – Izolator Boguchwała 2

    Odpowiedz
  • 2017-05-05 o 22:48
    Permalink

    Błękitni Ropczyce – Sokół Sieniawa X
    Stal Gorzyce – LKS Pisarowce 2
    Stal Nowa Dęba – Rzemieślnik Pilzno 2
    Czarni Jasło – Polonia Przemyśl 2
    Wisłok Wiśniowa – Sokół Nisko X
    Wólczanka Wólka Pełkińska – Orzeł Przeworsk 2
    KS Wiązownica – Start Pruchnik 1
    Piast Tuczempy – Igloopol Dębica 1
    Głogovia Głogów Małopolski – Izolator Boguchwała 2

    Odpowiedz
  • 2017-05-06 o 00:52
    Permalink

    Błękitni Ropczyce – Sokół Sieniawa 2
    Stal Gorzyce – LKS Pisarowce X
    Stal Nowa Dęba – Rzemieślnik Pilzno 2
    Czarni Jasło – Polonia Przemyśl 2
    Wisłok Wiśniowa – Sokół Nisko X
    Wółczanka Wółka Pełkińska – Orzeł Przeworsk 1
    KS Wiązownica – Start Pruchnik 1
    Piast Tuczempy – Igloopol Dębica 1
    Głogovia Głogów Małopolski – Izolator Boguchwała 2

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.