22 kolejka 8-9 kwietnia

Błękitni Ropczyce – Czarni 1910 Jasło
Wisłok Wiśniowa – Stal Nowa Dęba
Wólczanka Wólka Pełkińska – Stal Gorzyce
KS Wiązownica – Sokół Sieniawa
Piast Tuczempy – LKS Pisarowce
Głogovia Głogów Małopolski – Rzemieślnik Pilzno
Izolator Boguchwała – Polonia Przemyśl
Igloopol Dębica – Sokół Nisko
Start Pruchnik – Orzeł Przeworsk

10 myśli na temat “22 kolejka 8-9 kwietnia

  • 2017-04-04 o 06:44
    Permalink

    Błękitni Ropczyce – Czarni 1910 Jasło 1
    Wisłok Wiśniowa – Stal Nowa Dęba 1
    Wólczanka Wólka Pełkińska – Stal Gorzyce 1
    KS Wiązownica – Sokół Sieniawa X
    Piast Tuczempy – LKS Pisarowce 1
    Głogovia Głogów Małopolski – Rzemieślnik Pilzno X
    Izolator Boguchwała – Polonia Przemyśl X
    Igloopol Dębica – Sokół Nisko X
    Start Pruchnik – Orzeł Przeworsk 2

    Odpowiedz
  • 2017-04-04 o 15:56
    Permalink

    Błękitni Ropczyce – Czarni 1910 Jasło 1
    Wisłok Wiśniowa – Stal Nowa Dęba 1
    Wólczanka Wólka Pełkińska – Stal Gorzyce 1
    KS Wiązownica – Sokół Sieniawa 2
    Piast Tuczempy – LKS Pisarowce 1
    Głogovia Głogów Małopolski – Rzemieślnik Pilzno x
    Izolator Boguchwała – Polonia Przemyśl 1
    Igloopol Dębica – Sokół Nisko 1
    Start Pruchnik – Orzeł Przeworsk 2

    Odpowiedz
  • 2017-04-04 o 17:50
    Permalink

    Błękitni Ropczyce – Czarni 1910 Jasło 1
    Wisłok Wiśniowa – Stal Nowa Dęba 1
    Wólczanka Wólka Pełkińska – Stal Gorzyce 1
    KS Wiązownica – Sokół Sieniawa 2
    Piast Tuczempy – LKS Pisarowce 1
    Głogovia Głogów Małopolski – Rzemieślnik Pilzno X
    Izolator Boguchwała – Polonia Przemyśl 1
    Igloopol Dębica – Sokół Nisko 1
    Start Pruchnik – Orzeł Przeworsk 2

    Odpowiedz
  • 2017-04-04 o 19:47
    Permalink

    Błękitni Ropczyce – Czarni 1910 Jasło 1
    Wisłok Wiśniowa – Stal Nowa Dęba 1
    Wólczanka Wólka Pełkińska – Stal Gorzyce 1
    KS Wiązownica – Sokół Sieniawa 2
    Piast Tuczempy – LKS Pisarowce 1
    Głogovia Głogów Małopolski – Rzemieślnik Pilzno 2
    Izolator Boguchwała – Polonia Przemyśl 1
    Igloopol Dębica – Sokół Nisko x
    Start Pruchnik – Orzeł Przeworsk 2

    Odpowiedz
  • 2017-04-05 o 16:36
    Permalink

    Błękitni Ropczyce – Czarni 1910 Jasło 1
    Wisłok Wiśniowa – Stal Nowa Dęba x
    Wólczanka Wólka Pełkińska – Stal Gorzyce 1
    KS Wiązownica – Sokół Sieniawa x
    Piast Tuczempy – LKS Pisarowce 1
    Głogovia Głogów Małopolski – Rzemieślnik Pilzno 1
    Izolator Boguchwała – Polonia Przemyśl 2
    Igloopol Dębica – Sokół Nisko 1
    Start Pruchnik – Orzeł Przeworsk x

    Odpowiedz
  • 2017-04-06 o 12:11
    Permalink

    Błękitni Ropczyce – Czarni 1910 Jasło 1
    Wisłok Wiśniowa – Stal Nowa Dęba 1
    Wólczanka Wólka Pełkińska – Stal Gorzyce 1
    KS Wiązownica – Sokół Sieniawa x
    Piast Tuczempy – LKS Pisarowce 2
    Głogovia Głogów Małopolski – Rzemieślnik Pilzno x
    Izolator Boguchwała – Polonia Przemyśl x
    Igloopol Dębica – Sokół Nisko 1
    Start Pruchnik – Orzeł Przeworsk 2

    Odpowiedz
  • 2017-04-06 o 18:40
    Permalink

    Błękitni Ropczyce – Czarni 1910 Jasło 1
    Wisłok Wiśniowa – Stal Nowa Dęba 1
    Wółczanka Wółka Pełkińska – Stal Gorzyce 1
    KS Wiązownica – Sokół Sieniawa X
    Piast Tuczempy – LKS Pisarowce 1
    Głogovia Głogów Małopolski – Rzemieślnik Pilzno X
    Izolator Boguchwała – Polonia Przemyśl 1
    Igloopol Dębica – Sokół Nisko X
    Start Pruchnik – Orzeł Przeworsk 2

    Odpowiedz
  • 2017-04-06 o 21:47
    Permalink

    Błękitni Ropczyce – Czarni 1910 Jasło X
    Wisłok Wiśniowa – Stal Nowa Dęba 1
    Wólczanka Wólka Pełkińska – Stal Gorzyce 1
    KS Wiązownica – Sokół Sieniawa X
    Piast Tuczempy – LKS Pisarowce X
    Głogovia Głogów Małopolski – Rzemieślnik Pilzno 2
    Izolator Boguchwała – Polonia Przemyśl 1
    Igloopol Dębica – Sokół Nisko 1
    Start Pruchnik – Orzeł Przeworsk 2

    Odpowiedz
  • 2017-04-08 o 10:42
    Permalink

    Błękitni Ropczyce – Czarni 1910 Jasło X
    Wisłok Wiśniowa – Stal Nowa Dęba 2
    Wólczanka Wólka Pełkińska – Stal Gorzyce 1
    KS Wiązownica – Sokół Sieniawa 2
    Piast Tuczempy – LKS Pisarowce 1
    Głogovia Głogów Małopolski – Rzemieślnik Pilzno 2
    Izolator Boguchwała – Polonia Przemyśl x
    Igloopol Dębica – Sokół Nisko 1
    Start Pruchnik – Orzeł Przeworsk 2

    Odpowiedz
  • 2017-04-08 o 14:02
    Permalink

    Błękitni Ropczyce – Czarni 1910 Jasło 1
    Wisłok Wiśniowa – Stal Nowa Dęba 1
    Wólczanka Wólka Pełkińska – Stal Gorzyce 1
    KS Wiązownica – Sokół Sieniawa 2
    Piast Tuczempy – LKS Pisarowce 1
    Głogovia Głogów Małopolski – Rzemieślnik Pilzno 2
    Izolator Boguchwała – Polonia Przemyśl 1
    Igloopol Dębica – Sokół Nisko 1
    Start Pruchnik – Orzeł Przeworsk X

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.