Typer 21 kolejka 1-2 kwietnia

Orzeł Przeworsk – Błękitni Ropczyce
Sokół Nisko – Start Pruchnik
Polonia Przemyśl – Igloopol Dębica
Rzemieślnik Pilzno – Izolator Boguchwała
LKS Pisarowce – Głogovia Głogów Małopolski
Sokół Sieniawa – Piast Tuczempy
Stal Gorzyce – KS Wiązownica
Stal Nowa Dęba – Wólczanka Wólka Pełkińska
Czarni 1910 Jasło – Wisłok Wiśniowa

12 myśli na temat “Typer 21 kolejka 1-2 kwietnia

  • 2017-03-27 o 19:53
    Permalink

    Orzeł Przeworsk – Błękitni Ropczyce x
    Sokół Nisko – Start Pruchnik 1
    Polonia Przemyśl – Igloopol Dębica 2
    Rzemieślnik Pilzno – Izolator Boguchwała 1
    LKS Pisarowce – Głogovia Głogów Małopolski 2
    Sokół Sieniawa – Piast Tuczempy 1
    Stal Gorzyce – KS Wiązownica 2
    Stal Nowa Dęba – Wólczanka Wólka Pełkińska 2
    Czarni 1910 Jasło – Wisłok Wiśniowa 2

    Odpowiedz
  • 2017-03-27 o 22:30
    Permalink

    Orzeł Przeworsk – Błękitni Ropczyce X
    Sokół Nisko – Start Pruchnik 1
    Polonia Przemyśl – Igloopol Dębica X
    Rzemieślnik Pilzno – Izolator Boguchwała 2
    LKS Pisarowce – Głogovia Głogów Małopolski X
    Sokół Sieniawa – Piast Tuczempy 1
    Stal Gorzyce – KS Wiązownica X
    Stal Nowa Dęba – Wólczanka Wólka Pełkińska 2
    Czarni 1910 Jasło – Wisłok Wiśniowa 2

    Odpowiedz
  • 2017-03-28 o 08:23
    Permalink

    Orzeł Przeworsk – Błękitni Ropczyce 1
    Sokół Nisko – Start Pruchnik 1
    Polonia Przemyśl – Igloopol Dębica 1
    Rzemieślnik Pilzno – Izolator Boguchwała X
    LKS Pisarowce – Głogovia Głogów Małopolski 1
    Sokół Sieniawa – Piast Tuczempy 1
    Stal Gorzyce – KS Wiązownica X
    Stal Nowa Dęba – Wólczanka Wólka Pełkińska 2
    Czarni 1910 Jasło – Wisłok Wiśniowa X

    Odpowiedz
  • 2017-03-28 o 10:31
    Permalink

    Orzeł Przeworsk – Błękitni Ropczyce x
    Sokół Nisko – Start Pruchnik x
    Polonia Przemyśl – Igloopol Dębica 1
    Rzemieślnik Pilzno – Izolator Boguchwała x
    LKS Pisarowce – Głogovia Głogów Małopolski 1
    Sokół Sieniawa – Piast Tuczempy 1
    Stal Gorzyce – KS Wiązownica x
    Stal Nowa Dęba – Wólczanka Wólka Pełkińska 2
    Czarni 1910 Jasło – Wisłok Wiśniowa x

    Odpowiedz
  • 2017-03-28 o 18:52
    Permalink

    Orzeł Przeworsk – Błękitni Ropczyce 1
    Sokół Nisko – Start Pruchnik 1
    Polonia Przemyśl – Igloopol Dębica 1
    Rzemieślnik Pilzno – Izolator Boguchwała x
    LKS Pisarowce – Głogovia Głogów Małopolski x
    Sokół Sieniawa – Piast Tuczempy 1
    Stal Gorzyce – KS Wiązownica 1
    Stal Nowa Dęba – Wólczanka Wólka Pełkińska 2
    Czarni 1910 Jasło – Wisłok Wiśniowa 1

    Odpowiedz
  • 2017-03-28 o 19:18
    Permalink

    Orzeł Przeworsk – Błękitni Ropczyce 1
    Sokół Nisko – Start Pruchnik 1
    Polonia Przemyśl – Igloopol Dębica X
    Rzemieślnik Pilzno – Izolator Boguchwała X
    LKS Pisarowce – Głogovia Głogów Małopolski 1
    Sokół Sieniawa – Piast Tuczempy 1
    Stal Gorzyce – KS Wiązownica 2
    Stal Nowa Dęba – Wółczanka Wółka Pełkińska 2
    Czarni 1910 Jasło – Wisłok Wiśniowa X

    Odpowiedz
  • 2017-03-28 o 23:01
    Permalink

    Orzeł Przeworsk – Błękitni Ropczyce 1
    Sokół Nisko – Start Pruchnik 1
    Polonia Przemyśl – Igloopol Dębica 1
    Rzemieślnik Pilzno – Izolator Boguchwała x
    LKS Pisarowce – Głogovia Głogów Małopolski 1
    Sokół Sieniawa – Piast Tuczempy 1
    Stal Gorzyce – KS Wiązownica x
    Stal Nowa Dęba – Wólczanka Wólka Pełkińska 2
    Czarni 1910 Jasło – Wisłok Wiśniowa 2

    Odpowiedz
  • 2017-03-29 o 18:59
    Permalink

    Orzeł Przeworsk – Błękitni Ropczyce 1
    Sokół Nisko – Start Pruchnik x
    Polonia Przemyśl – Igloopol Dębica 1
    Rzemieślnik Pilzno – Izolator Boguchwała 2
    LKS Pisarowce – Głogovia Głogów Małopolski 1
    Sokół Sieniawa – Piast Tuczempy 1
    Stal Gorzyce – KS Wiązownica 1
    Stal Nowa Dęba – Wólczanka Wólka Pełkińska 2
    Czarni 1910 Jasło – Wisłok Wiśniowa 1

    Odpowiedz
  • 2017-03-30 o 18:49
    Permalink

    Orzeł Przeworsk – Błękitni Ropczyce 1
    Sokół Nisko – Start Pruchnik 1
    Polonia Przemyśl – Igloopol Dębica 2
    Rzemieślnik Pilzno – Izolator Boguchwała 2
    LKS Pisarowce – Głogovia Głogów Małopolski 1
    Sokół Sieniawa – Piast Tuczempy 1
    Stal Gorzyce – KS Wiązownica 2
    Stal Nowa Dęba – Wólczanka Wólka Pełkińska 2
    Czarni 1910 Jasło – Wisłok Wiśniowa 2

    Odpowiedz
  • 2017-03-31 o 07:04
    Permalink

    Orzeł Przeworsk – Błękitni Ropczyce 1
    Sokół Nisko – Start Pruchnik 1
    Polonia Przemyśl – Igloopol Dębica 1
    Rzemieślnik Pilzno – Izolator Boguchwała X
    LKS Pisarowce – Głogovia Głogów Małopolski 1
    Sokół Sieniawa – Piast Tuczempy 1
    Stal Gorzyce – KS Wiązownica X
    Stal Nowa Dęba – Wólczanka Wólka Pełkińska 2
    Czarni 1910 Jasło – Wisłok Wiśniowa 1

    Odpowiedz
  • 2017-03-31 o 20:54
    Permalink

    Orzeł Przeworsk – Błękitni Ropczyce 1
    Sokół Nisko – Start Pruchnik 1
    Polonia Przemyśl – Igloopol Dębica 1
    Rzemieślnik Pilzno – Izolator Boguchwała X
    LKS Pisarowce – Głogovia Głogów Małopolski 1
    Sokół Sieniawa – Piast Tuczempy X
    Stal Gorzyce – KS Wiązownica X
    Stal Nowa Dęba – Wólczanka Wólka Pełkińska 2
    Czarni 1910 Jasło – Wisłok Wiśniowa 1

    Odpowiedz
  • 2017-04-01 o 09:14
    Permalink

    Orzeł Przeworsk – Błękitni Ropczyce 1
    Sokół Nisko – Start Pruchnik 1
    Polonia Przemyśl – Igloopol Dębica 2
    Rzemieślnik Pilzno – Izolator Boguchwała X
    LKS Pisarowce – Głogovia Głogów Małopolski 1
    Sokół Sieniawa – Piast Tuczempy 1
    Stal Gorzyce – KS Wiązownica 2
    Stal Nowa Dęba – Wólczanka Wólka Pełkińska 2
    Czarni 1910 Jasło – Wisłok Wiśniowa 1

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.