Typer 20 kolejka 25-26 marca

Błękitni Ropczyce – Wisłok Wiśniowa
Wólczanka Wólka Pełkińska – Czarni 1910 Jasło
KS Wiązownica – Stal Nowa Dęba
Piast Tuczempy – Stal Gorzyce
Głogovia Głogów Małopolski – Sokół Sieniawa
Izolator Boguchwała – LKS Pisarowce
Igloopol Dębica – Rzemieślnik Pilzno
Start Pruchnik – Polonia Przemyśl
Orzeł Przeworsk – Sokół Nisko

12 myśli na temat “Typer 20 kolejka 25-26 marca

  • 2017-03-21 o 19:23
    Permalink

    Błękitni Ropczyce – Wisłok Wiśniowa 1
    Wólczanka Wólka Pełkińska – Czarni 1910 Jasło 1
    KS Wiązownica – Stal Nowa Dęba 1
    Piast Tuczempy – Stal Gorzyce 1
    Głogovia Głogów Małopolski – Sokół Sieniawa 2
    Izolator Boguchwała – LKS Pisarowce 1
    Igloopol Dębica – Rzemieślnik Pilzno 1
    Start Pruchnik – Polonia Przemyśl 2
    Orzeł Przeworsk – Sokół Nisko 1

    Odpowiedz
  • 2017-03-21 o 19:34
    Permalink

    Błękitni Ropczyce – Wisłok Wiśniowa 1
    Wólczanka Wólka Pełkińska – Czarni 1910 Jasło 1
    KS Wiązownica – Stal Nowa Dęba 1
    Piast Tuczempy – Stal Gorzyce 1
    Głogovia Głogów Małopolski – Sokół Sieniawa 2
    Izolator Boguchwała – LKS Pisarowce 1
    Igloopol Dębica – Rzemieślnik Pilzno 1
    Start Pruchnik – Polonia Przemyśl 2
    Orzeł Przeworsk – Sokół Nisko 1

    Odpowiedz
  • 2017-03-21 o 20:12
    Permalink

    Błękitni Ropczyce – Wisłok Wiśniowa 1
    Wólczanka Wólka Pełkińska – Czarni 1910 Jasło x
    KS Wiązownica – Stal Nowa Dęba 1
    Piast Tuczempy – Stal Gorzyce 1
    Głogovia Głogów Małopolski – Sokół Sieniawa x
    Izolator Boguchwała – LKS Pisarowce 1
    Igloopol Dębica – Rzemieślnik Pilzno x
    Start Pruchnik – Polonia Przemyśl 2
    Orzeł Przeworsk – Sokół Nisko 1

    Odpowiedz
  • 2017-03-21 o 22:47
    Permalink

    Błękitni Ropczyce – Wisłok Wiśniowa X
    Wólczanka Wólka Pełkińska – Czarni 1910 Jasło 1
    KS Wiązownica – Stal Nowa Dęba 1
    Piast Tuczempy – Stal Gorzyce 1
    Głogovia Głogów Małopolski – Sokół Sieniawa 2
    Izolator Boguchwała – LKS Pisarowce 1
    Igloopol Dębica – Rzemieślnik Pilzno X
    Start Pruchnik – Polonia Przemyśl 2
    Orzeł Przeworsk – Sokół Nisko 1

    Odpowiedz
  • 2017-03-21 o 23:13
    Permalink

    Błękitni Ropczyce – Wisłok Wiśniowa X
    Wółczanka Wółka Pełkińska – Czarni 1910 Jasło 1
    KS Wiązownica – Stal Nowa Dęba 1
    Piast Tuczempy – Stal Gorzyce 1
    Głogovia Głogów Małopolski – Sokół Sieniawa 2
    Izolator Boguchwała – LKS Pisarowce 1
    Igloopol Dębica – Rzemieślnik Pilzno 1
    Start Pruchnik – Polonia Przemyśl 2
    Orzeł Przeworsk – Sokół Nisko 1

    Odpowiedz
  • 2017-03-22 o 07:55
    Permalink

    Błękitni Ropczyce – Wisłok Wiśniowa X
    Wólczanka Wólka Pełkińska – Czarni 1910 Jasło 1
    KS Wiązownica – Stal Nowa Dęba 1
    Piast Tuczempy – Stal Gorzyce 1
    Głogovia Głogów Małopolski – Sokół Sieniawa 2
    Izolator Boguchwała – LKS Pisarowce 1
    Igloopol Dębica – Rzemieślnik Pilzno X
    Start Pruchnik – Polonia Przemyśl 2
    Orzeł Przeworsk – Sokół Nisko 1

    Odpowiedz
  • 2017-03-22 o 16:16
    Permalink

    Błękitni Ropczyce – Wisłok Wiśniowa 1
    Wólczanka Wólka Pełkińska – Czarni 1910 Jasło 1
    KS Wiązownica – Stal Nowa Dęba 1
    Piast Tuczempy – Stal Gorzyce 1
    Głogovia Głogów Małopolski – Sokół Sieniawa 1
    Izolator Boguchwała – LKS Pisarowce 1
    Igloopol Dębica – Rzemieślnik Pilzno
    Start Pruchnik – Polonia Przemyśl 2
    Orzeł Przeworsk – Sokół Nisko x

    Odpowiedz
  • 2017-03-22 o 23:40
    Permalink

    Błękitni Ropczyce – Wisłok Wiśniowa 2
    Wólczanka Wólka Pełkińska – Czarni 1910 Jasło 1
    KS Wiązownica – Stal Nowa Dęba 1
    Piast Tuczempy – Stal Gorzyce 1
    Głogovia Głogów Małopolski – Sokół Sieniawa 2
    Izolator Boguchwała – LKS Pisarowce 1
    Igloopol Dębica – Rzemieślnik Pilzno 2
    Start Pruchnik – Polonia Przemyśl 2
    Orzeł Przeworsk – Sokół Nisko 2

    Odpowiedz
  • 2017-03-23 o 09:19
    Permalink

    Błękitni Ropczyce – Wisłok Wiśniowa 1
    Wólczanka Wólka Pełkińska – Czarni 1910 Jasło 1
    KS Wiązownica – Stal Nowa Dęba 1
    Piast Tuczempy – Stal Gorzyce 1
    Głogovia Głogów Małopolski – Sokół Sieniawa X
    Izolator Boguchwała – LKS Pisarowce 1
    Igloopol Dębica – Rzemieślnik Pilzno X
    Start Pruchnik – Polonia Przemyśl 2
    Orzeł Przeworsk – Sokół Nisko 1

    Odpowiedz
  • 2017-03-24 o 10:03
    Permalink

    Błękitni Ropczyce – Wisłok Wiśniowa 2
    Wólczanka Wólka Pełkińska – Czarni 1910 Jasło 1
    KS Wiązownica – Stal Nowa Dęba x
    Piast Tuczempy – Stal Gorzyce 1
    Głogovia Głogów Małopolski – Sokół Sieniawa 2
    Izolator Boguchwała – LKS Pisarowce 1
    Igloopol Dębica – Rzemieślnik Pilzno 2
    Start Pruchnik – Polonia Przemyśl 2
    Orzeł Przeworsk – Sokół Nisko x

    Odpowiedz
  • 2017-03-24 o 19:38
    Permalink

    Błękitni Ropczyce – Wisłok Wiśniowa x
    Wólczanka Wólka Pełkińska – Czarni 1910 Jasło 1
    KS Wiązownica – Stal Nowa Dęba 1
    Piast Tuczempy – Stal Gorzyce 1
    Głogovia Głogów Małopolski – Sokół Sieniawa 2
    Izolator Boguchwała – LKS Pisarowce 1
    Igloopol Dębica – Rzemieślnik Pilzno 1
    Start Pruchnik – Polonia Przemyśl 2
    Orzeł Przeworsk – Sokół Nisko 1

    Odpowiedz
  • 2017-03-24 o 22:01
    Permalink

    Błękitni Ropczyce – Wisłok Wiśniowa 2
    Wólczanka Wólka Pełkińska – Czarni 1910 Jasło 1
    KS Wiązownica – Stal Nowa Dęba 1
    Piast Tuczempy – Stal Gorzyce 1
    Głogovia Głogów Małopolski – Sokół Sieniawa 2
    Izolator Boguchwała – LKS Pisarowce 1
    Igloopol Dębica – Rzemieślnik Pilzno 1
    Start Pruchnik – Polonia Przemyśl 2
    Orzeł Przeworsk – Sokół Nisko 1

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.