Typer 19 kolejka 18-19 marca

Start Pruchnik – Rzemieślnik Pilzno
Sokół Nisko – Błękitni Ropczyce
Polonia Przemyśl – Orzeł Przeworsk
LKS Pisarowce – Igloopol Dębica
Sokół Sieniawa – Izolator Boguchwała
Stal Gorzyce – Głogovia Głogów Małopolski
Stal Nowa Dęba – Piast Tuczempy
Czarni 1910 Jasło – KS Wiązownica
Wisłok Wiśniowa – Wólczanka Wólka Pełkińska

10 myśli na temat “Typer 19 kolejka 18-19 marca

  • 2017-03-13 o 23:07
    Permalink

    Start Pruchnik – Rzemieślnik Pilzno 2
    Sokół Nisko – Błękitni Ropczyce X
    Polonia Przemyśl – Orzeł Przeworsk 1
    LKS Pisarowce – Igloopol Dębica 1
    Sokół Sieniawa – Izolator Boguchwała X
    Stal Gorzyce – Głogovia Głogów Małopolski 1
    Stal Nowa Dęba – Piast Tuczempy 2
    Czarni 1910 Jasło – KS Wiązownica 2
    Wisłok Wiśniowa – Wólczanka Wólka Pełkińska 2

    Odpowiedz
  • 2017-03-14 o 10:41
    Permalink

    Start Pruchnik – Rzemieślnik Pilzno 2
    Sokół Nisko – Błękitni Ropczyce 1
    Polonia Przemyśl – Orzeł Przeworsk 1
    LKS Pisarowce – Igloopol Dębica 1
    Sokół Sieniawa – Izolator Boguchwała 2
    Stal Gorzyce – Głogovia Głogów Małopolski 1
    Stal Nowa Dęba – Piast Tuczempy 2
    Czarni 1910 Jasło – KS Wiązownica 1
    Wisłok Wiśniowa – Wólczanka Wólka Pełkińska 2

    Odpowiedz
  • 2017-03-14 o 19:11
    Permalink

    Start Pruchnik – Rzemieślnik Pilzno 2
    Sokół Nisko – Błękitni Ropczyce 1
    Polonia Przemyśl – Orzeł Przeworsk 1
    LKS Pisarowce – Igloopol Dębica 1
    Sokół Sieniawa – Izolator Boguchwała X
    Stal Gorzyce – Głogovia Głogów Małopolski 1
    Stal Nowa Dęba – Piast Tuczempy X
    Czarni 1910 Jasło – KS Wiązownica X
    Wisłok Wiśniowa – Wólczanka Wólka Pełkińska 2

    Odpowiedz
  • 2017-03-15 o 13:37
    Permalink

    Start Pruchnik – Rzemieślnik Pilzno 2
    Sokół Nisko – Błękitni Ropczyce 1
    Polonia Przemyśl – Orzeł Przeworsk 1
    LKS Pisarowce – Igloopol Dębica X
    Sokół Sieniawa – Izolator Boguchwała X
    Stal Gorzyce – Głogovia Głogów Małopolski 1
    Stal Nowa Dęba – Piast Tuczempy 2
    Czarni 1910 Jasło – KS Wiązownica X
    Wisłok Wiśniowa – Wółczanka Wółka Pełkińska 2

    Odpowiedz
  • 2017-03-15 o 20:06
    Permalink

    Start Pruchnik – Rzemieślnik Pilzno x
    Sokół Nisko – Błękitni Ropczyce 1
    Polonia Przemyśl – Orzeł Przeworsk x
    LKS Pisarowce – Igloopol Dębica 2
    Sokół Sieniawa – Izolator Boguchwała 1
    Stal Gorzyce – Głogovia Głogów Małopolski 1
    Stal Nowa Dęba – Piast Tuczempy 1
    Czarni 1910 Jasło – KS Wiązownica 1
    Wisłok Wiśniowa – Wólczanka Wólka Pełkińska 2

    Odpowiedz
  • 2017-03-17 o 13:13
    Permalink

    Start Pruchnik – Rzemieślnik Pilzno X
    Sokół Nisko – Błękitni Ropczyce X
    Polonia Przemyśl – Orzeł Przeworsk 2
    LKS Pisarowce – Igloopol Dębica 1
    Sokół Sieniawa – Izolator Boguchwała X
    Stal Gorzyce – Głogovia Głogów Małopolski X
    Stal Nowa Dęba – Piast Tuczempy X
    Czarni 1910 Jasło – KS Wiązownica X
    Wisłok Wiśniowa – Wólczanka Wólka Pełkińska 2

    Odpowiedz
  • 2017-03-17 o 21:14
    Permalink

    Start Pruchnik – Rzemieślnik Pilzno 2
    Sokół Nisko – Błękitni Ropczyce 1
    Polonia Przemyśl – Orzeł Przeworsk X
    LKS Pisarowce – Igloopol Dębica 1
    Sokół Sieniawa – Izolator Boguchwała X
    Stal Gorzyce – Głogovia Głogów Małopolski 2
    Stal Nowa Dęba – Piast Tuczempy 2
    Czarni 1910 Jasło – KS Wiązownica 1
    Wisłok Wiśniowa – Wólczanka Wólka Pełkińska 2

    Odpowiedz
  • 2017-03-18 o 07:23
    Permalink

    Start Pruchnik – Rzemieślnik Pilzno 2
    Sokół Nisko – Błękitni Ropczyce 1
    Polonia Przemyśl – Orzeł Przeworsk 1
    LKS Pisarowce – Igloopol Dębica x
    Sokół Sieniawa – Izolator Boguchwała 1
    Stal Gorzyce – Głogovia Głogów Małopolski 1
    Stal Nowa Dęba – Piast Tuczempy 1
    Czarni 1910 Jasło – KS Wiązownica 1
    Wisłok Wiśniowa – Wólczanka Wólka Pełkińska 2

    Odpowiedz
  • 2017-03-18 o 11:50
    Permalink

    Start Pruchnik – Rzemieślnik Pilzno 2
    Sokół Nisko – Błękitni Ropczyce 1
    Polonia Przemyśl – Orzeł Przeworsk 1
    LKS Pisarowce – Igloopol Dębica 1
    Sokół Sieniawa – Izolator Boguchwała 1
    Stal Gorzyce – Głogovia Głogów Małopolski 1
    Stal Nowa Dęba – Piast Tuczempy 2
    Czarni 1910 Jasło – KS Wiązownica 1
    Wisłok Wiśniowa – Wólczanka Wólka Pełkińska 2

    Odpowiedz
  • 2017-03-18 o 13:32
    Permalink

    Start Pruchnik – Rzemieślnik Pilzno 2
    Sokół Nisko – Błękitni Ropczyce 1
    Polonia Przemyśl – Orzeł Przeworsk 1
    LKS Pisarowce – Igloopol Dębica 2
    Sokół Sieniawa – Izolator Boguchwała 2
    Stal Gorzyce – Głogovia Głogów Małopolski 2
    Stal Nowa Dęba – Piast Tuczempy 2
    Czarni 1910 Jasło – KS Wiązownica 1
    Wisłok Wiśniowa – Wólczanka Wólka Pełkińska 2

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.