Trampkarze starsi zakończyli sezon 2017/18

30 Maja swoje rozgrywki ligowe zakończyli trampkarze starsi MKS Orzeł Przeworsk. W ostatnim meczu podopieczni trenera Andrzeja Sowińskiego pokonali na własnym obiekcie młodzieżowców z Żurawiczek 7:2.

Ostatecznie najmłodsza grupa młodych Orłowców uplasowała się na 3 miejscu. W 14 meczach zgromadzili 28 pkt. Strzelając 73 bramki, przy 20 straconych.

Po zakończonym spotkaniu młodzi adepci Przeworskiego Orła zaproszeni zostali na obiekt Mosir-u na podsumowanie i zakończenie sezonu zorganizowane i sponsorowane przez Zarząd klubu MKS Orzeł, EOP1945 i Sklep Wędkarski „Jazgarz” Łańcut – Mateusz Kowal.

Trener Andrzej Sowiński podziękował ponad 20 osobowej młodej grupie Orłowców za swoje zaangażowanie i ciężką prace podczas pierwszego wspólnego sezonu razem, gdzie młodzi zawodnicy Orła mogli trenować używając profesjonalnego i najnowszego sprzętu treningowego, pod bacznym okiem wykwalifikowanego trenera. 

Przyszli Orłowcy w czasie przerwy zimowej ćwiczyli również w nowoczesnym klubie Fitness – Fit Family w Przeworsku. 

Trener Sowiński podczas rozmów z młodymi zawodnikami uświadamiał ich jak wiele ciężkiej i sumiennej pracy czeka ich w nadchodzących latach, a przede wszystkim w najbliższym sezonie w starszej grupie junior młodszy.

Wszyscy zawodnicy zasłużyli na słowa uznania, a w szczególności czterech  najbardziej zaangażowanych i wyróżniających się swoją postawa w sezonie 2017/18 zawodników zostało uhonorowanych pamiątkowymi tablicami.

Pamiątkowe tablice otrzymali: 

Jakub Śliwa

Konrad Markowicz

Filip Kierepka

Dawid Szkoda

Gratulujemy!!!

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *