Trampkarze starsi zakończyli sezon 2017/18

30 Maja swoje rozgrywki ligowe zakończyli trampkarze starsi MKS Orzeł Przeworsk. W ostatnim meczu podopieczni trenera Andrzeja Sowińskiego pokonali na własnym obiekcie młodzieżowców z Żurawiczek 7:2.

Ostatecznie najmłodsza grupa młodych Orłowców uplasowała się na 3 miejscu. W 14 meczach zgromadzili 28 pkt. Strzelając 73 bramki, przy 20 straconych.

Po zakończonym spotkaniu młodzi adepci Przeworskiego Orła zaproszeni zostali na obiekt Mosir-u na podsumowanie i zakończenie sezonu zorganizowane i sponsorowane przez Zarząd klubu MKS Orzeł, EOP1945 i Sklep Wędkarski „Jazgarz” Łańcut – Mateusz Kowal.

Trener Andrzej Sowiński podziękował ponad 20 osobowej młodej grupie Orłowców za swoje zaangażowanie i ciężką prace podczas pierwszego wspólnego sezonu razem, gdzie młodzi zawodnicy Orła mogli trenować używając profesjonalnego i najnowszego sprzętu treningowego, pod bacznym okiem wykwalifikowanego trenera. 

Przyszli Orłowcy w czasie przerwy zimowej ćwiczyli również w nowoczesnym klubie Fitness – Fit Family w Przeworsku. 

Trener Sowiński podczas rozmów z młodymi zawodnikami uświadamiał ich jak wiele ciężkiej i sumiennej pracy czeka ich w nadchodzących latach, a przede wszystkim w najbliższym sezonie w starszej grupie junior młodszy.

Wszyscy zawodnicy zasłużyli na słowa uznania, a w szczególności czterech  najbardziej zaangażowanych i wyróżniających się swoją postawa w sezonie 2017/18 zawodników zostało uhonorowanych pamiątkowymi tablicami.

Pamiątkowe tablice otrzymali: 

Jakub Śliwa

Konrad Markowicz

Filip Kierepka

Dawid Szkoda

Gratulujemy!!!

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.