Terminarz rundy wiosennej w 4 lidze podkarpackiej

Podkarpacki Związek Piłki Nożnej zaprezentował terminarz rozgrywek rundy wiosennej w piłkarskiej 4 lidze Podkarpackiej.

W grupie mistrzowskiej znalazło się osiem najlepszych drużyn po rundzie jesiennej. Tu wiosną rywalizacja toczyć się będzie systemem każdy z każdym, mecz i rewanż. Zwycięzca uzyska prawo do awansu do 3 ligi.

Terminarz 4 liga podkarpacka. Runda wiosenna 2021 – grupa mistrzowska

W grupie spadkowej drużyn jest więcej, bo aż 14 dlatego tutaj nie będzie rundy rewanżowej. Zagra każdy z każdym, ale tylko po jednym meczu. W tej grupie będą rywalizować nasi Orłowcy:

Kolejka 1 w dniach 27/28-03-2021
Resovia II Rzeszów – Stal II Mielec (s. 15)
MKS Start Pruchnik – Polonia Przemyśl (n. 14)
Lechia Sędziszów Młp. – KS Legion Pilzno (s. 15)
Sokół Kolbuszowa Dolna – Stal II Stalowa Wola P.S.A. (s. 15)
Ekoball Sanok – Partyzant MAL-BUD1 Targowiska (s. 14)
Czarni 1910 Jasło – Sokół Nisko (s. 20)
Orzeł Przeworsk – Błękitni Ropczyce (s. 15)

Kolejka 2 w dniach 03-04-2021
Orzeł Przeworsk – Resovia II Rzeszów (s. 12)
Błękitni Ropczyce – Czarni 1910 Jasło (s. 16)
Partyzant MAL-BUD1 Targowiska – Sokół Nisko (s. 12)
Stal II Stalowa Wola P.S.A. – Ekoball Sanok (s. 16)
Lechia Sędziszów Młp. – Sokół Kolbuszowa Dolna (s. 15)
KS Legion Pilzno – MKS Start Pruchnik (s. 16)
Polonia Przemyśl – Stal II Mielec (s. 16)

Kolejka 3 w dniach 10/11-04-2021
Resovia II Rzeszów – Polonia Przemyśl (s. 16)
Stal II Mielec 2 – KS Legion Pilzno (s. 16)
Sokół Kolbuszowa Dolna – MKS Start Pruchnik (s. 16)
Lechia Sędziszów Młp. – Ekoball Sanok (s. 16)
Sokół Nisko – Stal II Stalowa Wola P.S.A. (s. 16)
Błękitni Ropczyce – Partyzant MAL-BUD1 Targowiska (s. 16)
Orzeł Przeworsk – Czarni 1910 Jasło (s. 15)

Kolejka 4 w dniach 17/18-04-2021
Czarni 1910 Jasło – Resovia II Rzeszów (s. 16)
Partyzant MAL-BUD1 Targowiska – Orzeł Przeworsk (s. 16.30)
Stal II Stalowa Wola P.S.A. – Błękitni Ropczyce (s. 16)
Sokół Nisko – Lechia Sędziszów Młp. (s. 16)
Ekoball Sanok – MKS Start Pruchnik (s. 16)
Stal II Mielec 2 – Sokół Kolbuszowa Dolna (s. 16)
Polonia Przemyśl – KS Legion Pilzno (s. 16)

Kolejka 5 w dniach 24/25-04-2021
KS Legion Pilzno – Resovia II Rzeszów (s. 16)
Sokół Kolbuszowa Dolna – Polonia Przemyśl (s. 16)
Stal II Mielec 2 – Ekoball Sanok (s. 16)
MKS Start Pruchnik – Sokół Nisko (n. 16)
Lechia Sędziszów Młp. – Błękitni Ropczyce (s. 16)
Orzeł Przeworsk – Stal II Stalowa Wola P.S.A.(s. 16)
Czarni 1910 Jasło – Partyzant MAL-BUD1 Targowiska (s. 16)

Kolejka 6 w dniach 01/02-05-2021
Partyzant MAL-BUD1 Targowiska – Resovia II Rzeszów (s. 16.30)
Czarni 1910 Jasło – Stal II Stalowa Wola P.S.A. (s. 16.30)
Lechia Sędziszów Młp. – Orzeł Przeworsk (s. 16)
Błękitni Ropczyce – MKS Start Pruchnik (s. 16)
Sokół Nisko – Stal II Mielec (s. 16)
Polonia Przemyśl – Ekoball Sanok (s. 16)
KS Legion Pilzno – Sokół Kolbuszowa Dolna (s. 16)

Kolejka 7 w dniach 08/09-05-2021
Sokół Kolbuszowa Dolna – Resovia II Rzeszów (s. 16)
Ekoball Sanok – KS Legion Pilzno (s. 17)
Sokół Nisko – Polonia Przemyśl (s. 16)
Stal II Mielec 2 – Błękitni Ropczyce (s. 16)
MKS Start Pruchnik – Orzeł Przeworsk (n. 16)
Lechia Sędziszów Młp. – Czarni 1910 Jasło (s. 16)
Partyzant MAL-BUD1 Targowiska – Stal II Stalowa Wola P.S.A. (s. 16.30)

Kolejka 8 w dniach 15/16-05-2021
Resovia II Rzeszów – Stal II Stalowa Wola P.S.A. (s. 16)
Partyzant MAL-BUD1 Targowiska – Lechia Sędziszów Młp. (s. 16.30)
Czarni 1910 Jasło – MKS Start Pruchnik (s. 17)
Stal II Mielec 2 – Orzeł Przeworsk (s. 16)
Błękitni Ropczyce – Polonia Przemyśl (s. 16)
KS Legion Pilzno – Sokół Nisko (s. 17)
Ekoball Sanok – Sokół Kolbuszowa Dolna (s. 17)

Kolejka 9 w dniach 22/23-05-2021
Resovia II Rzeszów – Ekoball Sanok (s. 16)
Sokół Kolbuszowa Dolna – Sokół Nisko (s. 16)
KS Legion Pilzno – Błękitni Ropczyce (n. 17)
Orzeł Przeworsk – Polonia Przemyśl (s. 17)
Stal II Mielec 2 – Czarni 1910 Jasło (s. 16)
MKS Start Pruchnik – Partyzant MAL-BUD1 Targowiska (n. 17)
Stal II Stalowa Wola P.S.A. – Lechia Sędziszów Młp. (s. 16)

Kolejka 10 w dniach 29/30-05-2021
Resovia II Rzeszów – Lechia Sędziszów Młp. (s. 16)
MKS Start Pruchnik – Stal II Stalowa Wola P.S.A. (s. 17)
Partyzant MAL-BUD1 Targowiska – Stal II Mielec (s. 16.30)
Czarni 1910 Jasło – Polonia Przemyśl (s. 17)
Orzeł Przeworsk – KS Legion Pilzno (s. 17)
Błękitni Ropczyce – Sokół Kolbuszowa Dolna (s. 16)
Sokół Nisko – Ekoball Sanok (s. 16)

Kolejka 11 w dniach 05/06-06-2021
Sokół Nisko – Resovia II Rzeszów (s. 16)
Ekoball Sanok – Błękitni Ropczyce (s. 17)
Sokół Kolbuszowa Dolna – Orzeł Przeworsk (s. 16)
KS Legion Pilzno – Czarni 1910 Jasło (s. 17)
Partyzant MAL-BUD1 Targowiska – Polonia Przemyśl (s. 16.30)
Stal II Stalowa Wola P.S.A. – Stal II Mielec (s. 16)
Lechia Sędziszów Młp. – MKS Start Pruchnik (s. 16)

Kolejka 12 w dniach 13-06-2021 godzina 17:00 (kolejka obligatoryjna)
MKS Start Pruchnik – Resovia II Rzeszów
Stal II Mielec 2 – Lechia Sędziszów Młp.
Polonia Przemyśl – Stal II Stalowa Wola
KS Legion Pilzno – Partyzant MAL-BUD1 Targowiska
Czarni 1910 Jasło – Sokół Kolbuszowa Dolna
Ekoball Sanok – Orzeł Przeworsk
Błękitni Ropczyce – Sokół Nisko

Kolejka 13 w dniach 20-06-2021 godzina 17:00 (kolejka obligatoryjna)
Błękitni Ropczyce – Resovia II Rzeszów
Orzeł Przeworsk – Sokół Nisko
Ekoball Sanok – Czarni 1910 Jasło
Sokół Kolbuszowa Dolna – Partyzant MAL-BUD1 Targowiska
Stal II Stalowa Wola P.S.A. – KS Legion Pilzno
Polonia Przemyśl – Lechia Sędziszów Młp.
MKS Start Pruchnik – Stal II Mielec

źródło: nowiny24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.