Terminarz 4 ligi podkarpackiej na sezon 2020/21

Podkarpacki Związek Piłki Nożnej rozlosował terminarz 4 ligi podkarpackiej.

1. kolejka – 25-26 lipca
Watkem Korona Rzeszów – Orzeł Przeworsk
Wisłok Wiśniowa – Ekoball Stal Sanok
Sokół Nisko – Partyzant MAL-BUD1 Targowiska
Piast Tuczempy – Lechia Sędziszów Małopolski
Resovia II – Start Pruchnik
Legion Pilzno – Głogovia Głogów Małopolski
Polonia Przemyśl – Karpaty Krosno
Błękitni Ropczyce – Stal II Mielec
Stal II Stalowa Wola – Sokół Kolbuszowa Dolna
Czarni Jasło – JKS Jarosław
Izolator Boguchwał – Igloopol Dębica

2. kolejka – 29 lipca (środa)
Orzeł Przeworsk – Igloopol Dębica
JKS Jarosław – Izolator Boguchwała
Sokół Kolbuszowa Dolna – Czarni Jasło
Karpaty Krosno – Błękitni Ropczyce
Głogovia Głogów Małopolski – Polonia Przemyśl
Start Pruchnik – Legion Pilzno
Lechia Sędziszów Małopolski – Resovia II
Partyzant MAL-BUD1 Targowiska – Piast Tuczempy
Ekoball Stal Sanok – Sokół Nisko
Watkem Korona Rzeszów – Wisłok Wiśniowa

3. kolejka – 1-2 sierpnia
Wisłok Wiśniowa – Orzeł Przeworsk
Sokół Nisko – Korona Rzeszów
Piast Tuczempy – Ekoball Sanok
Resovia II Rzeszów – Partyzant Targowiska
Legion Pilzno – Lechia Sędziszów Małopolski
Polonia Przemyśl – Start Pruchnik
Błękitni Ropczyce – Głogovia Głogów Małopolski
Stal II Stalowa Wola – Karpaty Krosno
Czarni Jasło – Stal II Mielec
Izolator Boguchwała – Sokół Kolbuszowa Dolna
Igloopol Dębica – JKS Jarosław

4. kolejka – 8-9 sierpnia
Orzeł Przeworsk – JKS Jarosław
Sokół Kolbuszowa Dolna – Igloopol Dębica
Stal II Mielec – Izolator Boguchwała
Karpaty Krosno – Czarni Jasło
Głogovia Głogów Małopolski – Stal II Stalowa Wola
Start Pruchnik – Błękitni Ropczyce
Lechia Sędziszów Małopolski – Polonia Przemyśl
Partyzant MAL-BUD1 Targowiska – Legion Pilzno
Ekoball Stal Sanok – Resovia II
Korona Rzeszów – Piast Tuczempy
Wisłok Wiśniowa – Sokół Nisko

5. kolejka – 12 sierpnia (środa)
Sokół Nisko – Orzeł Przeworsk
Piast Tuczempy – Wisłok Wiśniowa
Resovia II – Watkem Korona Rzeszów
Legion Pilzno – Ekoball Stal Sanok
Polonia Przemyśl – Partyzant MAL-BUD1 Targowiska
Błękitni Ropczyce- Lechia Sędziszów Małopolski
Stal II Stalowa Wola – Start Pruchnik
Czarni Jasło – Głogovia Głogów Małopolski
Izolator Boguchwała – Karpaty Krosno
Igloopol Dębica – Stal II Mielec
JKS Jarosław – Sokół Kolbuszowa Dolna

6. kolejka -15-16 sierpnia
Orzeł Przeworsk – Sokół Kolbuszowa Dolna
Stal II Mielec – JKS Jarosław
Karpaty Krosno – Igloopol Dębica
Głogovia Głogów Małopolski – Izolator Boguchwała
Start Pruchnik – Czarni Jasło
Lechia Sędziszów Małopolski – Stal II Stalowa Wola
Partyzant Targowiska – Błękitni Ropczyce
Ekoball Stal Sanok- Polonia Przemyśl
Watkem Korona Rzeszów – Legion Pilzno
Wisłok Wiśniowa – Resovia II
Sokół Nisko – Piast Tuczempy

7. kolejka – 22-23 sierpnia
Piast Tuczempy – Orzeł Przeworsk
Resovia II – Sokół Nisko
Legion Pilzno – Wisłok Wiśniowa
Polonia Przemyśl – Watkem Korona Rzeszów
Błękitni Ropczyce – Ekoball Stal Sanok
Stal II Stalowa Wola- Partyzant MAL-BUD1 Targowiska
Czarni Jasło – Lechia Sędziszów Małopolski
Izolator Boguchwała – Start Pruchnik
Igloopol Dębica – Głogovia Głogów Młp
JKS Jarosław – Karpaty Krosno
Sokół Kolbuszowa Dolna – Stal II Mielec

8. kolejka – 26 sierpnia (środa)
Orzeł Przeworsk – Stal II Mielec
Karpaty Krosno- Sokół Kolbuszowa Dolna
Głogovia Głogów Małopolski  – JKS Jarosław
Start Pruchnik – Igloopol Dębica
Lechia Sędziszów Małopolski – Izolator Boguchwała
Partyzant MAL-BUD1 Targowiska – Czarni Jasło
Ekoball Stal Sanok- Stal II Stalowa Wola
Watkem Korona Rzeszów – Błękitni Ropczyce
Wisłok Wiśniowa – Polonia Przemyśl
Sokół Nisko – Legion Pilzno
Piast Tuczempy – Resovia II

9. kolejka – 29-30 sierpnia
Resovia II – Orzeł Przeworsk
Legion Pilzno – Piast Tuczempy
Polonia Przemyśl – Sokół Nisko
Błękitni Ropczyce – Wisłok Wiśniowa
Stal II Stalowa Wola – Watkem Korona Rzeszów
Czarni Jasło – Ekoball Stal Sanok
Izolator Boguchwała – Partyzant MAL-BUD1 Targowiska
Igloopol Dębica – Lechia Sędziszów Małopolski
JKS Jarosław – Start Pruchnik
Sokół Kolbuszowa Dolna – Głogovia Głogów Małopolski
Stal II Mielec – Karpaty Krosno

10. kolejka – 5-6 września
Orzeł Przeworsk – Karpaty Krosno
Głogovia Głogów Małopolski – Stal II Mielec
Start Pruchnik- Sokół Kolbuszowa Dolna
Lechia Sędziszów Małopolski – JKS Jarosław
Partyzant MAL-BUD1 Targowiska – Igloopol Dębica
Ekoball Stal Sanok – Izolator Boguchwała
Watkem Korona Rzeszów – Czarni Jasło
Wisłok Wiśniowa – Stal II Stalowa Wola
Sokół Nisko – Błękitni Ropczyce
Piast Tuczempy – Polonia Przemyśl
Resovia II – Legion Pilzno

11. kolejka – 9 września (środa)
Legion Pilzno – Orzeł Przeworsk
Polonia Przemyśl – Resovia II
Błękitni Ropczyce – Piast Tuczempy
Stal II Stalowa Wola – Sokół Nisko
Czarni Jasło – Wisłok Wiśniowa
Izolator Boguchwała – Watkem Korona Rzeszów
Igloopol Dębica – Ekoball Stal Sanok
JKS Jarosław – Partyzant MAL-BUD1 Targowiska
Sokół Kolbuszowa Dolna – Lechia Sędziszów Małopolski
Stal II Mielec – Start Pruchnik
Karpaty Krosno – Głogovia Głogów Małopolski

12. kolejka – 12-13 września
Orzeł Przeworsk- Głogovia Głogów Małopolski
Start Pruchnik – Karpaty Krosno
Lechia Sędziszów Małopolski – Stal II Mielec
Partyzant Targowiska – Sokół Kolbuszowa Dolna
Ekoball Stal Sanok – JKS Jarosław
Watkem Korona Rzeszów – Igloopol Dębica
Wisłok Wiśniowa – Izolator Boguchwała
Sokół Nisko – Czarni Jasło
Piast Tuczempy – Stal II Stalowa Wola
Resovia II – Błękitni Ropczyce
Legion Pilzno- Polonia Przemyśl

13. kolejka – 19-20 września
Polonia Przemyśl – Orzeł Przeworsk
Błękitni Ropczyce – Legion Pilzno
Stal II Stalowa Wola – Resovia II
Czarni Jasło – Piast Tuczempy
Izolator Boguchwała – Sokół Nisko
Igloopol Dębica – Wisłok Wiśniowa
JKS Jarosław – Watkem Korona Rzeszów
Sokół Kolbuszowa Dolna – Ekoball Stal Sanok
Stal II Mielec – Partyzant MAL-BUD1 Targowiska
Karpaty Krosno – Lechia Sędziszów Małopolski
Głogovia Głogów Małopolski – Start Pruchnik

14. kolejka – 26-27 września
Orzeł Przeworsk – Start Pruchnik
Lechia Sędziszów Małopolski – Głogovia Głogów Małopolski
Partyzant MAL-BUD1 Targowiska – Karpaty Krosno
Ekoball Stal Sanok – Stal II Mielec
Watkem Korona Rzeszów – Sokół Kolbuszowa Dolna
Wisłok Wiśniowa – JKS Jarosław
Sokół Nisko – Igloopol Dębica
Piast Tuczempy – Izolator Boguchwała
Resovia II – Czarni Jasło
Legion Pilzno – Stal II Stalowa Wola
Polonia Przemyśl – Błękitni Ropczyce

15. kolejka – 3-4 października
Błękitni Ropczyce  Orzeł Przeworsk
Stal II Stalowa Wola – Polonia Przemyśl
Czarni Jasło – Legion Pilzno
Izolator Boguchwała – Resovia II
Igloopol Dębica – Piast Tuczempy
JKS Jarosław – Sokół Nisko
Sokół Kolbuszowa Dolna – Wisłok Wiśniowa
Stal II Mielec – Watkem Korona Rzeszów
Karpaty Krosno – Ekoball Stal Sanok
Głogovia Głogów Małopolski – Partyzant MAL-BUD1 Targowiska
Start Pruchnik – Lechia Sędziszów Małopolski

16. kolejka 10-11 października
Orzeł Przeworsk – Lechia Sędziszów Małopolski
Partyzant MAL-BUD1 Targowiska – Start Pruchnik
Ekoball Stal Sanok – Głogovia Głogów Małopolski
Watkem Korona Rzeszów – Karpaty Krosno
Wisłok Wiśniowa – Stal II Mielec
Sokół Nisko – Sokół Kolbuszowa Dolna
Piast Tuczempy – JKS Jarosław
Resovia II – Igloopol Dębica
Legion Pilzno – Izolator Boguchwała
Polonia Przemyśl – Czarni Jasło
Błękitni Ropczyce – Stal II Stalowa Wola

17. kolejka – 17-18 października
Stal II Stalowa Wola – Orzeł Przeworsk
Czarni Jasło – Błękitni Ropczyce
Izolator Boguchwała – Polonia Przemyśl
Igloopol Dębica – Legion Pilzno
JKS Jarosław – Resovia II
Sokół Kolbuszowa Dolna – Piast Tuczempy
Stal II Mielec- Sokół Nisko
Karpaty Krosno – Wisłok Wiśniowa
Głogovia Głogów Małopolski – Watkem Korona Rzeszów
Start Pruchnik – Ekoball Stal Sanok
Lechia Sędziszów Małopolski – Partyzant MAL-BUD1 Targowiska

18. kolejka 24-24 października
Orzeł Przeworsk – Partyzant MAL-BUD1 Targowiska
Ekoball Stal Sanok – Lechia Sędziszów Małopolski
Watkem Korona Rzeszów – Start Pruchnik
Wisłok Wiśniowa – Głogovia Głogów Małopolski
Sokół Nisko – Karpaty Krosno
Piast Tuczempy – Stal II Mielec
Resovia II – Sokół Kolbuszowa Dolna
Legion Pilzno – JKS Jarosław
Polonia Przemyśl – Igloopol Dębica
Błękitni Ropczyce – Izolator Boguchwała
Stal II Stalowa Wola – Czarni Jasło

19. kolejka 31 października
Czarni Jasło – Orzeł Przeworsk
Izolator Boguchwała – Stal II Stalowa Wola
Igloopol Dębica – Błękitni Ropczyce
JKS Jarosław – Polonia Przemyśl
Sokół Kolbuszowa Dolna – Legion Pilzno
Stal II Mielec – Resovia II
Karpaty Krosno – Piast Tuczempy
Głogovia Głogów Małopolski – Sokół Nisko
Start Pruchnik – Wisłok Wiśniowa
Lechia Sędziszów Małopolski – Watkem Korona Rzeszów
Partyzant MAL-BUD1 Targowiska – Ekoball Stal Sanok

20. kolejka 7-8 listopada
Orzeł Przeworsk – Ekoball Stal Sanok
Watkem Korona Rzeszów – Partyzant MAL-BUD1 Targowiska
Wisłok Wiśniowa – Lechia Sędziszów Małopolski
Sokół Nisko – Start Pruchnik
Piast Tuczempy – Głogovia Głogów Małopolski
Resovia II Rzeszów – Karpaty Krosno
Legion Pilzno – Stal II Mielec
Polonia Przemyśl – Sokół Kolbuszowa Dolna
Błękitni Ropczyce – JKS Jarosław
Stal II Stalowa Wola – Igloopol Dębica
Czarni Jasło – Izolator Boguchwała

21. kolejka 14-15 listopada
Izolator Boguchwała – Orzeł Przeworsk
Igloopol Dębica – Czarni Jasło
JKS Jarosław – Stal II Stalowa Wola
Sokół Kolbuszowa Dolna – Błękitni Ropczyce
Stal II Mielec – Polonia Przemyśl
Karpaty Krosno – Legion Pilzno
Głogovia Głogów Małopolski – Resovia II
Start Pruchnik – Piast Tuczempy
Lechia Sędziszów Małopolski – Sokół Nisko
Partyzant MAL-BUD1 Targowiska – Wisłok Wiśniowa
Ekoball Stal Sanok – Watkem Korona Rzeszów

źródło: Podkarpacki ZPN

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.