SPR Orzeł Przeworsk wicemistrzem II ligi

SPR Orzeł Przeworsk wicemistrzem II ligi grupy A. W meczu ostatniej kolejki Mosir Bochnia wygrał z Vive II Kielce 25:24. Taki wynik oznacza, że bez względu na rezultat ostatniego spotkania naszych Orłowców z NLO SMS ZPRP Kielce, będziemy zajmować drugą lokatę na koniec zmagań II ligi grupy A. Mistrzem ligi został zespół Mosir Bochnia z kompletem zwycięstw. Mecz z Kielcami w naszej hali już 24 lutego.

tabela za zprp.pl

.

3 komentarze do “SPR Orzeł Przeworsk wicemistrzem II ligi

  • 2018-02-17 o 22:59
    Permalink

    Nasza 2 liga Śląska sklada sie z grupy A i B. W grupach drużyny graja ze sobą systemem każdy z każdym, mecz i rewanż (14 kolejek), a potem po cztery najlepsze zespoły z obu grup będą grały o miejsca 1-8, a słabsze o miejsca 9-16. Do drugiej fazy będą zaliczone mecze z pierwszej. W drugiej części sezonu zespoły będą grały mecz i rewanż, ale tylko z rywalami, z którymi nie grały w pierwszej części (8 kolejek). A po wszystkim mistrz i wicemistrz będą grać najprawdopodobniej baraże o awans do 1 ligi.

    Odpowiedz
  • Pingback: SPR Orzeł Przeworsk - NLO SMS ZPRP Kielce 30:30 k.3:5 orzelprzeworsk.com - serwis kibiców klubu Orzeł Przeworsk

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *