SPR Orzeł Przeworsk – podsumowanie gry w II lidze

Przeworsk Kielce RecznaPiłkarze ręczni SPR Orzeł Przeworsk po długim i wyczerpującym sezonie, zakończyli rozgrywki w II lidze na dobrym 8 miejscu. Choć była szansa nawet na 5 miejsce w tabeli, lecz zbyt wąska kadra i trudy sezonu uniemożliwiły skuteczną walkę o wyższą lokatę. Podsumowując jednym zdaniem, z tego sezonu możemy być dumni z postawy naszych piłkarzy ręcznych.

SPR Orzeł Przeworsk piłka ręcznaSezon rozpoczęty od września i trwający do maja odbywał się  w dwóch etapach. W pierwszej części sezonu drużyny zostały podzielone na grupy A i B, a później cztery najlepsze drużyny rywalizowały w grupie mistrzowskiej, a pozostałe w grupie niemistrzowskiej. Orłowcy po dobrej postawie na pierwszym z etapów, dostali się jako wicelider swojej grupy do strefy mistrzowskiej, gdzie rywalizowali z najlepszymi zespołami w II lidze. SPR Orzeł Przeworsk AZS KielceTutaj już nie mieliśmy tyle szczęścia i pewnie też jakości sportowej by odgrywać decydującą rolę, ale swojej postawy nie możemy się wstydzić. Gra z najlepszymi na pewno będzie dużym atutem w kolejnym nadchodzącym sezonie, w którym liczymy oczywiście na więcej.

Tabela grupy mistrzowskiej:

orzeł przeworsk

Tabela grupy niemistrzowskiej:

tabela orzeł przeworsk

Klasyfikacja najlepszych 10 strzelców II ligi:

strzelcy spr orzeł przeworsk

Tutaj duży sukces naszego zawodnika, Gabriel Kozdroń 3 najlepszym strzelcem II ligi z 138 bramkami, kolejni strzelcy w SPR Orzeł Przeworsk:
14 miejsce Świerk Mateusz z 106 bramkami
20 miejsce Kornafel Kacper z 93 bramkami
31 miejsce Rybak Grzegorz z 78 bramkami
33 miejsce Kuras Damian z 76 bramkami
80 miejsce Gancarz Wojciech z 44 bramkami
85 miejsce Wnęk Marcin z 41 bramkami
138 miejsce Leja Jarosław z  22 bramkami
161 miejsce Chudzik Karol z 13 bramkami
192 miejsce Górski Olaf z 6 bramkami
194 miejsce Kowalski Bartosz z 6 bramkami
199 miejsce Jagiełło Rafał z 5 bramkami
205 miejsce Majcher Piotr z z 4 bramkami
207 miejsce Szybicki Kacper z 4 bramkami
220 miejsce Jaśkowiec Paweł z 2 bramkami
250 miejsce Pilek Sławomir z 1 bramką
254 miejsce Sołek Kacper z 1 bramką

Wielkie podziękowania dla wszystkich kibiców, którzy odwiedzali hale przy ul. Misiągiewcza, aby wesprzeć piłkarzy ręcznych.

Z tego miejsca kierujemy też apel i prośbę do lokalnych przedsiębiorców o wsparcie w rozwój drużyny, gdyż II liga swym zasięgiem jest dużą promocją dla miasta.

tabele za zprp.pl

.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *