Sparing nr 1: Orzeł Przeworsk – Stal Łańcut 0:2

Nasi Orłowcy w pierwszym sparingu przegrali z rywalem z ligowej półki różnicą dwóch bramek. Trener testował różne ustawienia, więc wynik jest tylko statystyką. Choć jak widać po składach Stalowcy też robili roszady w składzie. Na tym etapie jednak każdy modyfikuje i sprawdza swoje możliwości. Najważniejsza jest liga i wtedy będziemy “rozliczać” postawę naszych piłkarzy. Zatem WALCZYĆ! TRENOWAĆ! IV Liga musi zostać obroniona!

Orzeł Przeworsk – Stal Łańcut 0:2 [0:0]

Bramki:
0:1 49′ Dawid Bieniasz
0:2 57′ Marcin DudekOrzeł (I połowa): Kurosz – Kowal, Salwach, Domoń, Najsarek – Stypa, Obłoza, Flis, Broda – Wilk, Buczek
Orzeł (II połowa): Makowski – Najsarek (Halwa), Obłoza (zawodnik testowany), Salwach, Kowal – Stypa, Wilk, Flis (Majba), Broda, Buczek (Fluda) BoratynStal Łańcut (I połowa): Szpindor – Mach, Noga, Kmuk, S. Paczocha, Góra, Skała, testowany 1, Bieniasz, Buć, Balawender.
Stal Łańcut (II połowa): Słysz – Cwynar, Noga, Kmuk, S. Paczocha, N, Paczocha, Dudek, P. Wójcik, testowany 2, Bieniasz, Róg.

źródło: MKS Orzeł Przeworsk / SPEC Stal Łańcut