Radosław Strączek obrońca rundy jesiennej!

Radosław Strączek to jeden z prawdziwych wojowników Przeworskiego Orła, w jego żyłach od najmłodszych lata płynie biało – czerwona krew. 

Rado” środkowy obrońca to rocznik 92’ który swoją piłkarska przygodę rozpoczynał w Makovii Makowisko i Błękitnych Wierzbna. 

Grę w MKS Orzeł rozpoczął u samych źródeł w trampkarzach, następnie juniorzy młodsi, w sezonie 2007/08 roczna przerwa na grę w juniora młodszych Stali Mielec, powrót do Orła, kontynuowanie gry w juniorach starszych, i w końcu debiutu w drużynie seniorskiej. 

19 kwietnia 2009 roku w spotkaniu 22 kolejki III ligi lubelsko-podkarpackiej w 72 min meczu Rado zalicza swój debiut w pierwszej drużynie Orla w zwycięskim 1:0 meczu przy Budowlanych, przeciwko Ladzie Biłgoraj.

Pierwsza bramkę w dorosłej piłce zdobywa z rzutu karnego w meczu wygranym na własnym boisku 3:1 z Igloopolem Dębica 8-go Maja 2010r.

Radek jest bardzo szanowana osoba wśród kibiców i mieszkańców Przeworska, niejednokrotnie wspiera i pomaga w rożnego rodzaju akcja charytatywnych organizowanych w Naszym mieście.

W zeszłym sezonie 2017/18 został wybrany „ Zlotym Orlowcem” – nagroda przyznawana przez kibiców Przeworskiej Dumy. 

Filar naszej obrony, vice kapitan jest etatowym i pewnym wykonawca rzutów karnych.

Miejmy nadzieje ze zwycięstwo w Naszej ankiecie zmotywuje walecznego gladiatora i wszystkich pozostałych obrońców do dalszej, ciężkiej pracy na treningach, w zimowych przygotowaniach i podczas rundy rewanżowej aby przyszły sezon ponownie rozgrywać na IV ligowych boiskach. 

Wyniki ankiety:

Radosław Strączek – 83 głosy

Mateusz Kowal – 69 głosów

Radosław Salwach – 9 głosów

Radosław Sykała – 4 głosy

Michał Korzeniowski – 1 głos

Sławomir Świst – 0 głosów

Kamil Kmiotek – 0 głosów

 

 

Foto:fanpage MKS Orzeł Przeworsk

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *