Powrót na właściwe tory: Orzeł Przeworsk – Partyzant Targowiska 2:0

Orłowcy po ostatniej dość pechowej porażce, powrócili na właściwe tory w meczu bez udziału publiczności na Budowlanych pokonali sąsiada w tabeli. Zwycięstwo bardzo ważne, jednak przed nami kolejne mecze, w których trzeba też koniecznie punktować. Na tą chwilę brawo zespół, brawo trener.

– Po ostatniej porażce w Stalowej Woli, był niesmak w zespole. Dzisiaj mieliśmy mecz o sześć punktów. Bardzo cieszymy się z tego zwycięstwa. Zbieramy te punkty, teraz już to wygląda zdecydowanie lepiej. Ten mecz już za nami, teraz skupiać się będziemy na kolejnym w Jaśle, w którym trzeba powalczyć o kolejne trzy punkty – podsumował spotkanie trener Orła, Paweł Załoga.

Orzeł Przeworsk – Partyzant MAL-BUD1 Targowiska 2:0 (1:0)

Bramki: 1:0 Bednarz 42-karny, 2:0 Czyrny 77.

Orzeł: Kurosz – Broda, Salwach, Lech ż, Kowal – Dec, Flis, Obłoza, Gwóźdź ż – Bednarz (88 Najsarek), Boratyn (73 Czyrny). Trener Paweł Załoga.

Partyzant: Niemiec – Penar (75 Pelczar), Suszko, Borowczyk (70 Coleman), Chmielowski – Moskalets, Śliwiński (67 Haznar), Kovatsiuk, Szczurek (81 Musiał), Szczur (46 Szubryt) – Nikitchuk. Trener Łukasz Śliwinśki.

Sędziował Ciak (Stalowa Wola).

Fotogaleria z meczu

Radość piłkarzy Orła Przeworsk po meczu

Minuta ciszy przed meczem Orzeł-Partyzant
Sobotnie spotkanie 4 ligi, Orzeł – Partyzant zaczęło się chwilą ciszy. Minutą ciszy piłkarze, sędziowie, trenerzy i wszyscy obecni na stadionie uczcili pamięć zmarłych w ostatnich dniach kibiców Orła Przeworsk – Rafała Diducha i Stanisława Słysza.
Cześć ich pamięci.
orzeł przeworsk

źródło: nowiny24.pl / MKS Orzeł Przeworsk – Agnieszka Kulka Photography / własne 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.