Porażka z kielecką młodzieżą: Orzeł Przeworsk – VIVE II 20:30

Początek meczu był bardzo wyrównany, choć z lekkim wskazaniem na kielczan, którzy po dziesięciu minutach prowadzili 6:4. Później był remis, a następnie to my wypracowaliśmy sobie dwubramkową przewagę. Później kielczanie gonili Orła, efektem czego seria czterech trafień z rzędu tuż przed końcem pierwszej połowy. Dzięki temu zespoły schodziły do szatni przy równym stanie licznika (11:11). vive

Druga partia ponownie rozpoczęła się od zaciętej walki w rytmie bramka za bramkę. W okolicach 40. minuty gry żółto-biało-niebiescy przełamali jednak opór Orła i dzięki kolejnej serii trafień, tym razem pięciu bez odpowiedzi przeworszczan, zbudowali bezpieczną zaliczkę (20:15). Do ostatniego gwizdka arbitrów KS Vive Kielce kontynuowało dobrą postawę i podwoiło swoją przewagę (30:20).

SPR Orzeł Przeworski – KS Vive II Kielce 20:30 (11:11)
Orzeł: Kędzior 1, Maj – Kozdroń 5, Czapka 4, Thomas, Styczeń, Bakowski 2, Litwińczuk 4, Gancarz, Balawejder 1, Świerk 1, Karabanowski 1, Michalik 1, Andrusiewicz. Trener Sebastian Pelc.
KS Vive: Wałach, Pietrzyk – Górski 1, Bekier, Przybylski 2, Pinda 4, Surgiel 6, Wojciechowski, Więckowski 1, Siołek 8, Rękas 7, Sztandera 1, Erdenberger, Trela, Olczyk. Trener: Aleksander Litowski

Fotogaleria z meczu: Orzeł – VIVE

źródło: MOSiR Przeworsk / kielcehandball.pl /  nowiny24.pl