Polonia Przemyśl – prezentacja przeciwnika

Polonia Przemyśl to jeden z najstarszych klubów w Polsce założony w 1909 roku. Swój aktualny stadion przejęli po fuzji z Polną Przemyśl, którzy byli gospodarzem tego obiektu do sezonu 1991/92. Trzeba tu też wspomnieć, że nasz aktualny trener Paweł Załoga to właśnie wychowanek Polnej Przemyśl.

Aktualny obiekt Polonii Przemyśl z wyjątkiem budynku klubowego wymaga przebudowy, o który kibice “przemyskiej Barcelony” starają się od lat.

polonia przemyślPod względem sportowym piłkarze Polonii Przemyśl funkcjonują od wielu lat w schemacie III i IV liga. Ten sezon to przypomnienie poprzednich lat, gdzie Polonia operuje w granicach środka tabeli IV ligi. Swoje punkty zdobywają głównie na własnym obiekcie, gdzie potrafią być groźni dla każdego.

brodaMiejmy nadzieje, że nasza defensywa pod kierunkiem Patryka Brody, który jeszcze do niedawna reprezentował barwy Polonii Przemyśl uchroni nas od starty gola, a z przodu cytując klasyka “coś wpadnie”. W ostatnich latach teren w Przemyślu nie należał do najszczęśliwszych dla naszego zespołu, czas w końcu na zwycięstwo.

polonia orzeł

polonia orzeł

Polonia Przemyśl ma też swoich wiernych fanatyków, którzy potrafią dobrze dopingować swój klub.

foto: Łukasz Solski / Polonia Przemyśl / polskieligi.net /kibice.net

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.