Pierwsze dni przygotowań Orłowców do rundy rewanżowej

Od 7 stycznia podopieczni trenera Grzegorza Sitka rozpoczęli przygotowania do rundy rewanżowej. Inauguracja zajęć odbyła się na hali im. Tadeusza Ruta w Przeworsku. Przygotowania do rozgrywek IV ligi podkarpackiej prowadzone będą na obiektach MOSiR Przeworsk [hala, basen, teren] oraz w Fitness Studio Przeworsk. Oprócz powracającego z KS Wiązownica Dawida Pigana w treningach biorą zdolni juniorzy, którzy aspirują do gry w drużynie seniorów.

trening Nowością w Orle są przeprowadzone testy wytrzymałościowe i motoryczne SPRINT TEST 5,10,30 m, Rast Test badające wytrzymałość beztlenową oraz przeprowadzone zostały badania analizy składu ciała, które mają odpowiedzieć trenerowi, w jakim punkcie są nasi piłkarze i komu trzeba bardziej “przyłożyć”. Testy zostały przeprowadzone we współpracy klubu z Athlete Training – SP.

testy W planie gier sparingowych doszedł jeden mecz kontrolny z Wisłą Sandomierz. Pierwszy mecz  dopiero 1 lutego, więc trener zapewne będzie w najbliższym czasie stosował cięższe jednostki treningowe.

Lubaczow narolMecze kontrolne:
1.02. Resovia Rzeszów juniorzy
8.02. Strug Tyczyn
9.02. Wisła Sandomierz
16.02. Głogovia Głogów Małopolski
23.02. Wisłok Wiśniowa
02.03. Piast Tuczempy
09.03. Pogoń-Sokół Lubaczów jeśli rozgrywki IV ligi nie wystartują w pierwotnym terminie.

WALCZYĆ! TRENOWAĆ! – IV liga musi zostać w Przeworsku.

źródło+foto: orzełprzeworsk.futbolowo.pl/własne

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *