Piękne zwycięstwo: VIVE II Kielce – Orzeł Przeworsk 25:28

Orłowcy źle weszli w mecz, wysoko przegrywając już w 15 minucie 8:2. Do końca pierwszej połowy jednak zniwelowali straty do 3 bramek. W 35 minucie doprowadzamy do remisu, a później budujemy lekką przewagę, którą miejscowi odrabiają, wychodząc w 55 minucie na jednobramkową przewagę. Końcówka to nerwy i wielka walka o każdy metr boiska, z której nasi piłkarze ręczni wychodzą obronną ręką, ostatecznie wygrywając różnicą trzech trafień. vive

przeworsk

BRAWO PANOWIE!!!

Vive II Kielce – SPR Orzeł Przeworsk 25:28 (14:11)

Orzeł: Szczepaniec, Maj, Kędzior – Wańkowicz 4, Kozdroń 5, Czapka 2, Thomas, Bakowski 1, Mroszczyk, Wlazło, Kubisztal 2, Świerk 12, Leja 1, Kubik 1. Trener Sebastian Pelc

Porozmawialiśmy w przerwie i odrabialiśmy stopniowo straty. W końcówce szczególne słowa uznania dla Adriana Szczepańca, który przytrzymał wynik. Cieszymy się bardzo z tego zwycięstwa, zrobiliśmy duży krok do awansu –  trener Sebastian Pelc.