Pełny terminarz klasy okręgowej na sezon 2019/20

Przedstawiamy pełny terminarz rundy jesiennej klasy okręgowej. Daty poszczególnych meczów mogą uleć zmianie.

1 kolejka 2019-08-11
ORZEŁ Przeworsk-ŁĘK Ostrów
SANOCZANKA Święte-GRANICA Stubno
POGOŃ – SOKÓŁ Lubaczów-MKS Kańczuga
CZUWAJ Przemyśl-BIAŁO – CZERWONI Kaszyce
ROZTOCZE Narol-MKS Radymno
CZARNI Pawłosiów-LKS Skołoszów
ZORZA Zarzecze-PŁOMIEŃ Morawsko
GKS w Orłach-MOTOR Grochowce

2 kolejka 2019-08-17
ŁĘK Ostrów-MOTOR Grochowce
PŁOMIEŃ Morawsko-GKS w Orłach
MKS Radymno-ZORZA Zarzecze
BIAŁO – CZERWONI Kaszyce-ROZTOCZE Narol
LKS Skołoszów-CZUWAJ Przemyśl
GRANICA Stubno-POGOŃ – SOKÓŁ Lubaczów
MKS Kańczuga-CZARNI Pawłosiów
ORZEŁ Przeworsk-SANOCZANKA Święte

3 kolejka 2019-08-24
SANOCZANKA Święte-ŁĘK Ostrów
POGOŃ – SOKÓŁ Lubaczów-ORZEŁ Przeworsk
CZARNI Pawłosiów-GRANICA Stubno
CZUWAJ Przemyśl-MKS Kańczuga
ROZTOCZE Narol-LKS Skołoszów
ZORZA Zarzecze-BIAŁO – CZERWONI Kaszyce
GKS w Orłach-MKS Radymno
MOTOR Grochowce-PŁOMIEŃ Morawsko

4 kolejka 2019-08-31
ŁĘK Ostrów-PŁOMIEŃ Morawsko
MKS Radymno-MOTOR Grochowce
BIAŁO – CZERWONI Kaszyce-GKS w Orłach
LKS Skołoszów-ZORZA Zarzecze
MKS Kańczuga-ROZTOCZE Narol
GRANICA Stubno-CZUWAJ Przemyśl
ORZEŁ Przeworsk-CZARNI Pawłosiów
SANOCZANKA Święte-POGOŃ – SOKÓŁ Lubaczów

5 kolejka 2019-09-07
POGOŃ – SOKÓŁ Lubaczów-ŁĘK Ostrów
CZARNI Pawłosiów-SANOCZANKA Święte
CZUWAJ Przemyśl-ORZEŁ Przeworsk
ROZTOCZE Narol-GRANICA Stubno
ZORZA Zarzecze-MKS Kańczuga
GKS w Orłach-LKS Skołoszów
MOTOR Grochowce-BIAŁO – CZERWONI Kaszyce
PŁOMIEŃ Morawsko-MKS Radymno

6 kolejka 2019-09-14
ŁĘK Ostrów-MKS Radymno
BIAŁO – CZERWONI Kaszyce-PŁOMIEŃ Morawsko
LKS Skołoszów-MOTOR Grochowce
MKS Kańczuga-GKS w Orłach
GRANICA Stubno-ZORZA Zarzecze
ORZEŁ Przeworsk-ROZTOCZE Narol
SANOCZANKA Święte-CZUWAJ Przemyśl
POGOŃ – SOKÓŁ Lubaczów-CZARNI Pawłosiów

7 kolejka 2019-09-21
CZARNI Pawłosiów-ŁĘK Ostrów
CZUWAJ Przemyśl-POGOŃ – SOKÓŁ Lubaczów
ROZTOCZE Narol-SANOCZANKA Święte
ZORZA Zarzecze-ORZEŁ Przeworsk
GKS w Orłach-GRANICA Stubno
MOTOR Grochowce-MKS Kańczuga
PŁOMIEŃ Morawsko-LKS Skołoszów
MKS Radymno-BIAŁO – CZERWONI Kaszyce

8 kolejka 2019-09-28
ŁĘK Ostrów-BIAŁO – CZERWONI Kaszyce
LKS Skołoszów-MKS Radymno
MKS Kańczuga-PŁOMIEŃ Morawsko
GRANICA Stubno-MOTOR Grochowce
ORZEŁ Przeworsk-GKS w Orłach
SANOCZANKA Święte-ZORZA Zarzecze
POGOŃ – SOKÓŁ Lubaczów-ROZTOCZE Narol
CZARNI Pawłosiów-CZUWAJ Przemyśl

9 kolejka 2019-10-05
CZUWAJ Przemyśl-ŁĘK Ostrów
ROZTOCZE Narol-CZARNI Pawłosiów
ZORZA Zarzecze-POGOŃ – SOKÓŁ Lubaczów
GKS w Orłach-SANOCZANKA Święte
MOTOR Grochowce-ORZEŁ Przeworsk
PŁOMIEŃ Morawsko-GRANICA Stubno
MKS Radymno-MKS Kańczuga
BIAŁO – CZERWONI Kaszyce-LKS Skołoszów

10 kolejka 2019-10-12
ŁĘK Ostrów-LKS Skołoszów
MKS Kańczuga-BIAŁO – CZERWONI Kaszyce
GRANICA Stubno-MKS Radymno
ORZEŁ Przeworsk-PŁOMIEŃ Morawsko
SANOCZANKA Święte-MOTOR Grochowce
POGOŃ – SOKÓŁ Lubaczów-GKS w Orłach
CZARNI Pawłosiów-ORZA Zarzecze
CZUWAJ Przemyśl-ROZTOCZE Narol

11 kolejka 2019-10-19
ROZTOCZE Narol-ŁĘK Ostrów
ZORZA Zarzecze-CZUWAJ Przemyśl
GKS w Orłach-CZARNI Pawłosiów
MOTOR Grochowce-POGOŃ – SOKÓŁ Lubaczów
PŁOMIEŃ Morawsko-SANOCZANKA Święte
MKS Radymno-ORZEŁ Przeworsk
BIAŁO – CZERWONI Kaszyce-GRANICA Stubno
LKS Skołoszów-MKS Kańczuga

12 kolejka 2019-10-26
ŁĘK Ostrów-MKS Kańczuga
GRANICA Stubno-LKS Skołoszów
ORZEŁ Przeworsk-BIAŁO – CZERWONI Kaszyce
SANOCZANKA Święte-MKS Radymno
POGOŃ – SOKÓŁ Lubaczów-PŁOMIEŃ Morawsko
CZARNI Pawłosiów-MOTOR Grochowce
CZUWAJ Przemyśl-GKS w Orłach
ROZTOCZE Narol-ZORZA Zarzecze

13 kolejka 2019-11-02
ZORZA Zarzecze-ŁĘK Ostrów
GKS w Orłach-ROZTOCZE Narol
PŁOMIEŃ Morawsko-CZUWAJ Przemyśl
MKS Radymno-CZARNI Pawłosiów
BIAŁO – CZERWONI Kaszyce-POGOŃ – SOKÓŁ Lubaczów
LKS Skołoszów-SANOCZANKA Święte
MKS Kańczuga-GRANICA Stubno

14 kolejka 2019-11-09
ŁĘK Ostrów-GRANICA Stubno
ORZEŁ Przeworsk-MKS Kańczuga
SANOCZANKA Święte-LKS Skołoszów
POGOŃ – SOKÓŁ Lubaczów-BIAŁO – CZERWONI Kaszyce
CZARNI Pawłosiów-MKS Radymno
CZUWAJ Przemyśl-PŁOMIEŃ Morawsko
ROZTOCZE Narol-MOTOR Grochowce
ZORZA Zarzecze-GKS w Orłach

15 kolejka 2019-11-16
GKS w Orłach-ŁĘK Ostrów
MOTOR Grochowce-ZORZA Zarzecze
PŁOMIEŃ Morawsko-ROZTOCZE Narol
MKS Radymno-CZUWAJ Przemyśl
BIAŁO – CZERWONI Kaszyce-CZARNI Pawłosiów
LKS Skołoszów-POGOŃ – SOKÓŁ Lubaczów
MKS Kańczuga-SANOCZANKA Święte
GRANICA Stubno-ORZEŁ Przeworsk

2 myśli na temat “Pełny terminarz klasy okręgowej na sezon 2019/20

  • 2019-07-11 o 09:17
    Permalink

    Inni grają sparingi, kompletują kadry a u Nas ? Kompletna cisza…

    Odpowiedz
  • 2019-07-11 o 10:27
    Permalink

    Będzie dziś najprawdopodobniej ogłoszone oficjalne stanowisko klubu w tej kwestii.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.