OŚWIADCZENIE Grupy EOP1945 skierowane do juniorów starszych MKS Orzeł Przeworsk

OŚWIADCZENIE Grupy EMIGRACJA ORZEŁ PRZEWORSK 1945 skierowane do juniorów starszych MKS Orzeł Przeworsk którzy zaprzestali treningów i trenują w innym klubie.

Piszę do Was w imieniu Swoim i całej Emigracji Orzeł Przeworsk 1945! Jesteśmy rozgoryczeni, zawiedzeni i bardzo, bardzo rozczarowani Waszą postawą. W trudnych chwilach powinniśmy się wspierać i walczyć razem bo mieliśmy nadzieję, ze w waszych żyłach tak jak i w naszych od ponad 30-40 Lat płynie biało – czerwona Przeworska krew !
Niejednokrotnie jako zawodnicy, kibice nie zgadzaliśmy się z decyzjami trenerów, zarządu, prezesa (niejednokrotnie były prezes sprzedawał nas na policję, i otrzymywaliśmy jak na te czasy wysokie mandaty i kolegium – co nie którzy nadal je spłacają !!!) ale Nigdy ! nie przestaliśmy kochać Naszego Przeworskiego klubu, i nigdy nie odwróciliśmy i nie odwrócimy się od MKS Orzeł Przeworsk.
Dlatego też połączyliśmy się razem na Emigracji i wspólnie wspomagamy Nasz kochany klub! ( nie prezesa i zarząd ! ) bo naszym honorem jest dbanie o dobre imię, barwy i herb MKS ORZEŁ PRZEWORSK.
Mieszkając poza rodzinnym miastem z dala od rodziny i starych znajomych ciężko pracujemy po 10-12 godzin dziennie 6-7 dni w tygodniu ,oddajemy ciężko zarobione pieniążki na klub mimo różnych ogólnopolskich opinii ze Podkarpacie jest mentalnie 30 Lat za cała Polska i nic się tutaj nie da zmienić My nie poddamy się tak łatwo!
Za ciężko zarobione pieniążki postanowiliśmy zakupić do klubu w nagrodę za bardzo dobre wyniki juniorom starszym komplety dresów które nie chcecie zwrócić z powrotem do klubu!!
Czujemy się okradzeni i oszukani przez Was, możecie nie mieć szacunku do klubu, barw i herbu – tak zostaliście prowadzeni i tak wychowani piłkarsko – nie mamy na to wpływu!!
Ale zwracamy się do Was i przypominamy o tym ze Barwy w Przeworsku należy szanować i apelujemy do Was o natychmiastowy zwrot sprzętu, jeżeli nie chcecie reprezentować barw ponad 70-letniej tradycji Przeworskiej Piłki Nożnej!
Jeżeli chcecie się sprzedać dla innego klubu Wasza wola – ale barwy klubowe muszą zostać zwrócone!

EOP1945!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *