Orzeł wychodzi na prostą

Pod koniec Września br. Grupa EOP1945 zakończy spłacać 10-cio tysięczne zadłużenie w ZUS-ie które pozostawił wcześniejszy zarząd klubu MKS Orzeł.

Po nie udanej jesiennej rundzie (8pkt)zima 2015 roku gdy Orzeł grał jeszcze w 3 lidze zarząd klubu podaje się do dymisji i zostawia klub w opłakanym stanie, pewny spadku do 4 ligi i zadłużeniem które wynosi ponad 80 tys zł. Nie było chętnych do objęcia sterów w klubie, wyprowadzić klub z zadłużenia licząc na pomoc sponsorów ( zadłużenie klubu nie może być spłacane z dotacji miasta ).W Takich kryzysowych momentach można jedynie liczyć na szaleńców a zarazem fanatyków, ludzi z ogromna pasja i miłością do klubu którzy podejmą rękawice i poświęca swój prywatny czas często stawiając rodzinę na drugim miejscu aby działać społecznie dla klubu i kibiców.

Same dobre chęci nie zawsze wystarcza, i na wiosnę 2016 dowiadujemy się ze klub z 70- letnia tradycja może przestać istnieć lub być zdegradowany do “B” klasy za długi jakie posiada a w szczególności zadłużenie w ZUS-ie.

Nasza grupa która została utworzona niespełna miesiąc po przejęciu sterów przez ówczesne władze( 2 lutego 2016)miała jeden cel w tym momencie, zrobić wszystko aby czarny scenariusz się nie wydarzył i klub mógł nadal funkcjonować. Po wspólnych rozmowach na linii EOP1945 a zarządem klubu na czele z prezesem Grzegorzem Bieniaszem i Waldemarem Majba ustaliliśmy wysokość rat miesięcznych które będziemy spłacać aby klub mógł nadal funkcjonować. My jako grupa fanatyków i “Old school mob ” wraz z nieliczna grupa prawdziwych ( nie sezonowców) kibiców z Przeworska mamy wspólny jasno określony cel, silny Orzeł bez zadłużeń oparty na dobrze wyszkolonej młodzieży z Przeworska i okolic. Czasem trzeba zrobić krok w tył aby później można zrobić dwa do przodu.

Był Będzie Jest, Wielki Orzeł MKS!

Grupa EOP1945

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *