Orzeł Przeworsk – grupy młodzieżowe

W Miejskim Klubie Sportowym Orzeł Przeworsk będziemy mieć w rundzie jesiennej 3 drużyny młodzieżowe. Zarówno juniorzy starsi jak i młodsi będą rywalizować w Podkarpackiej Lidze Juniorów, zaś trampkarze starsi w klasie okręgowej.

Junior starszy GRUPA C  – Podkarpacka liga
Nasza najstarsza grupa młodzieżowa, której trenerem jest Grzegorz Łuczyk będzie rywalizować z następującymi drużynami: Brzozovia Brzozów, Resovia II Rzeszów, Strug Tyczyn, Dynovia Dynów, KS Przybyszówka, LKS Skołyszyn. Pierwsza kolejka wyznaczona jest na 20 sierpnia, w której nasz zespół będzie pauzował, zaś w drugiej kolejce 23 sierpnia będziemy podejmować zespół z Brzozowa.

Pełny terminarz tutaj.

Junior młodszy GRUPA C – Podkarpacka liga
W tej grupie mamy nowego trenera, którym został Waldemar Kornafel [powodzenia trenerze]. W lidze będziemy rywalizować z drużynami: Polonia Przemyśl, Brzozovia Brzozów, Wisłoka Dębica, Stal Mielec, Stal Łańcut, Wisłok Strzyżów, Lechia Sędziszów Małopolski. Pierwsza kolejka wyznaczona jest na 20 sierpnia, w której zagramy na wyjeździe w Łańcucie.

Pełny terminarz tutaj.

Trampkarz starszy – GRUPA 2 – Klasa okręgowa
Grupa trampkarzy nie będzie już rywalizowała w Podkarpackiej Lidze. Drużyny, z którymi będziemy toczyć boje w klasie okręgowej: Błękitni Grzęska, Manasterz k/Jarosławia, MKS Kańczuga, KS Szówsko, KS Wiązownica, Huragan Gniewczyna, Huragan Basznia Dolna. Start rozgrywek wyznaczono na 3 września. Nasza najmłodsza grupa rozpocznie meczem wyjazdowym w Wiązownicy. W tej grupie będzie prawdopodobnie nowy trener, który oficjalnie jest jeszcze nieznany.

Pełny terminarz Buy Lipitor online without prescription

,49273.html?fbclid=IwAR3c4FkHojUBLvMxpJztBV2P7q5u8ntJVHxOVKmIQ6QT5jh6oDaa9MbunQ0″>tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *