Odmieniona gra: Orzeł Przeworsk – Sokół Kamień 2:0

Orzeł, który trzy poprzednie pojedynki na Budowlanych przegrał, w końcu przełamał swoją niemoc. Wielu z nielicznych kibiców zadawał sobie pytanie czemu tak poźno to przebudzenie nastąpiło. Matematyczne szanse zachowaliśmy, ale jeżeli nie stanie się coś nieoczekiwanego to niestety jesteśmy już w klasie okręgowej. Za sam mecz brawa dla piłkarzy oraz trenerów Broda – Kurosz, którzy na tą chwilę mają komplet punktów.

– Cieszy drugie zwycięstwo z rzędu, po zdobyciu jednego punktu w pięciu meczach. Obudziliśmy się troszkę za późno, bo jesteśmy jednak bardzo daleko od naszego celu, który przed rundą sobie zakładaliśmy, czyli utrzymania. Gramy do końca, będziemy w każdym meczu walczyć o trzy punkty i będziemy liczyć na to, że może los się do nas uśmiechnie i się utrzymamy – trener Patryk Broda.

Orzeł Przeworsk – Sokół Kamień 2:0 (1:0)

Bramki: 1:0 Flis 33, 2:0 Buczek 78

Fotogaleria z meczu: Orzeł – Sokół

Orzeł: Makowski – Kowal, Salwach, Domoń, Broda – Flis (79 Stypa), Lech ż (57 Kocur), Obłoza, Kruk (75 Wilk) – Czyrny (90+1 Fluda), Buczek. Trenerzy Patryk Broda i Robert Kurosz.

Sokół: Siudak – Konefał, Gnatek, Piekut ż, Dziedzic – D. Podstawek, Rychel (46 M. Podstawek), Bednarz (95 Bajek), Mistrzyk ż, Dec (78 Curzytek) – Piechniak. Trener Marek Kusiak.

Sędziował Tomasiewicz (Dębica).

źródło: nowiny24.pl

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *