Nie tak miało być: Sokół Kamień – Orzeł Przeworsk 1:0

Mimo, że sytuacja w tabeli obu ekip mówiła jedno, to każdy kibic Orła wierzył w dobry rezultat swojej drużyny. Niestety nasza postawa z przodu oraz z tyłu jest cieniem tamtego sezonu, tak IV ligi nie zwojujemy. Bramka strzelona przez gospodarzy, znów była wynikiem naszych błędów w obronie. Można powiedzieć cały zespół źle broni od lini ataku. Nie tak miało być

Analiza straconej bramki:

  1. Zawodnik gospodarzy otrzymuje podanie od obrońcy i jak widać jest sam, mając duży komfort w rozegraniu piłki. Nasza linia pomocy rozproszona. Piłka zostaje zagrana na lewe skrzydło.
    orzeł przeworsk
  2. Zawodnik Sokoła jak widać znów ma duży komfort w rozegraniu piłki, Orłowcy są ale jakby ich nie było.  Zawodnik Sokoła zagrywa piłkę w pole karne naszej drużyny.orzeł przeworsk
  3. Tutaj niestety strzelec bramki też jest sam i dopełnia formalności.orzeł przeworsk

Sokół Kamień – Orzeł Przeworsk 1:0 (0:0)

Bramka: 1:0 Mistrzyk 77.

Sokół: Siudak – Gnatek, Piekut ż, Podstawek, Konefał, Mistrzyk (90 Curzytek), Horajecki, Łeń, Rurak, Weres (85 Rychel), Smusz (85 Rajchel). Trener Marek Kusiak.

Orzeł: Kurosz – Kowal, Pikuła, Lech, Broda ż – Najsarek (70 Kruk), Obłoza, Flis, Stypa (46 Barszczak ż) – Czyrny ż (70 Bogacz), Boratyn (46 Bednarz). Trener Paweł Załoga.

Sędziował Kozner (Krosno).

Widzów: 300.

Bramka w 1:33:33

źródło: nowiny24.pl / 4miasta TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.