Mecz na piątkę: Santos Piwoda – Orzeł Przeworsk 1:5

Odnotowujemy trzecie z rzędu wysokie zwycięstwo. W lidze mamy najwięcej strzelonych bramek, mając dobrą średnią 6 bramek na mecz. Nasi rywale w walce do awansu również wygrywają swoje mecze, więc czekamy na następną kolejkę, gdzie czeka nas domowe spotkanie z dobrze punktującym beniaminkiem z Dobkowic.

s

Santos Piwoda – Orzeł Przeworsk 1:5 (1:2)

Bramki: A. Wojciechowski 12 – Surmiak 4-wolny, Boratyn 45, 70, Struś 59, Daniel 60.

Santos: Tomas (46 Skowronek) – Niemczak, Mróz, Dom. Skrzypek, Krzesiński, Pliszko, Półtorak, Pyrzak, Wielis, Pindak, Wojciechowski (70 Chmiel). Trener Jacek Mikłasz.
Orzeł: Bieleń – Krupa (36 Najsarek), Drozd, Obłoza, Broda – Daniel, Majba (75 Pelc), Kiełbicki ż (67 Pikuła), Boratyn, Surmiak – Mirek (36 Struś). Trener Patryk Broda.
Sędziował: Pawlus (Przemyśl)
Widzów: 100

Pozostałe wyniki:
Gorliczanka Gorliczyna : Płomień Morawsko 3 – 6
Wólczanka Wólka Pełkińska : Promyk Urzejowice 8 – 0
LKS Skołoszów : Czuwaj Przemyśl 2 – 1
Start Pruchnik : Piast Tuczempy 0 – 1
San Gorzyce : Start Lisie Jamy 1 – 2
Biało-Czerwoni Kaszyce : Wisełka Siennów 3 – 2
Dąb Dobkowice : Orkan Zapałów 7 – 0

“Zdobywamy kolejne 3 pkt, które nas cieszą i już myślimy o kolejnym przeciwniku żeby się przygotować do meczu jak najlepiej. Dziękuje moim zawodnikom za spełnienie założeń taktycznych w tych trudnych warunkach atmosferycznych. Rozkręcamy się z meczu na mecz i myślę że będzie to wyglądać coraz lepiej więc czekamy na kolejne mecze ligowe. Mamy trochę problemów kadrowych, kontuzje, wyjazdy ale ze wszystkim musimy sobie poradzić w najlepszy sposób jaki możemy.” Patryk Broda – wypowiedz dla jaroslaw.pilkalokalna.pl

skład drużyn za nowiny24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *