Liga Typerów – kolejka nr 9

Zapraszamy do ligi typerów, przed nami kolejka nr 9 [30 września-1 października]. Życzymy powodzenia.

Roztocze Narol – San Hurko/Hureczko
Start Pruchnik – Biało-Czerwoni Kaszyce
LKS Skołoszów – MKS Kańczuga
Zorza Zarzecze – Orzeł Przeworsk
Santos Piwoda – MKS Radymno
Huragan Gniewczyna – Motor Grochowce
Płomień Morawsko – KS Kisielów-Pełnatycze
Pogoń-Sokół Lubaczów – Sanoczanka Święte

.

14 myśli na temat “Liga Typerów – kolejka nr 9

  • 2017-09-25 o 13:50
    Permalink

    Roztocze Narol – San Hurko/Hureczko 1
    Start Pruchnik – Biało-Czerwoni Kaszyce 1
    LKS Skołoszów – MKS Kańczuga 1
    Zorza Zarzecze – Orzeł Przeworsk 1
    Santos Piwoda – MKS Radymno 1
    Huragan Gniewczyna – Motor Grochowce 1
    Płomień Morawsko – KS Kisielów-Pełnatycze 1
    Pogoń-Sokół Lubaczów – Sanoczanka Święte 1

    Odpowiedz
  • 2017-09-26 o 09:54
    Permalink

    Roztocze Narol – San Hurko/Hureczko 2
    Start Pruchnik – Biało-Czerwoni Kaszyce 1
    LKS Skołoszów – MKS Kańczuga 1
    Zorza Zarzecze – Orzeł Przeworsk 1
    Santos Piwoda – MKS Radymno 1
    Huragan Gniewczyna – Motor Grochowce x
    Płomień Morawsko – KS Kisielów-Pełnatycze 1
    Pogoń-Sokół Lubaczów – Sanoczanka Święte x

    Odpowiedz
  • 2017-09-26 o 12:07
    Permalink

    Roztocze Narol – San Hurko/Hureczko 2
    Start Pruchnik – Biało-Czerwoni Kaszyce 1
    LKS Skołoszów – MKS Kańczuga x
    Zorza Zarzecze – Orzeł Przeworsk 2
    Santos Piwoda – MKS Radymno x
    Huragan Gniewczyna – Motor Grochowce x
    Płomień Morawsko – KS Kisielów-Pełnatycze 1
    Pogoń-Sokół Lubaczów – Sanoczanka Święte x

    Odpowiedz
  • 2017-09-26 o 14:55
    Permalink

    Roztocze Narol – San Hurko/Hureczko X
    Start Pruchnik – Biało-Czerwoni Kaszyce 1
    LKS Skołoszów – MKS Kańczuga X
    Zorza Zarzecze – Orzeł Przeworsk X
    Santos Piwoda – MKS Radymno X
    Huragan Gniewczyna – Motor Grochowce X
    Płomień Morawsko – KS Kisielów-Pełnatycze 1
    Pogoń-Sokół Lubaczów – Sanoczanka Święte X

    Odpowiedz
  • 2017-09-27 o 17:53
    Permalink

    Roztocze Narol – San Hurko/Hureczko x
    Start Pruchnik – Biało-Czerwoni Kaszyce 1
    LKS Skołoszów – MKS Kańczuga 1
    Zorza Zarzecze – Orzeł Przeworsk 2
    Santos Piwoda – MKS Radymno 1
    Huragan Gniewczyna – Motor Grochowce 1
    Płomień Morawsko – KS Kisielów-Pełnatycze 1
    Pogoń-Sokół Lubaczów – Sanoczanka Święte x

    Odpowiedz
  • 2017-09-28 o 11:25
    Permalink

    Roztocze Narol – San Hurko/Hureczko 2
    Start Pruchnik – Biało-Czerwoni Kaszyce 1
    LKS Skołoszów – MKS Kańczuga x
    Zorza Zarzecze – Orzeł Przeworsk x
    Santos Piwoda – MKS Radymno x
    Huragan Gniewczyna – Motor Grochowce x
    Płomień Morawsko – KS Kisielów-Pełnatycze 1
    Pogoń-Sokół Lubaczów – Sanoczanka Święte x

    Odpowiedz
  • 2017-09-29 o 12:18
    Permalink

    Roztocze Narol – San Hurko/Hureczko X
    Start Pruchnik – Biało-Czerwoni Kaszyce X
    LKS Skołoszów – MKS Kańczuga 1
    Zorza Zarzecze – Orzeł Przeworsk 2
    Santos Piwoda – MKS Radymno 1
    Huragan Gniewczyna – Motor Grochowce 1
    Płomień Morawsko – KS Kisielów-Pełnatycze 1
    Pogoń-Sokół Lubaczów – Sanoczanka Święte 1

    Odpowiedz
  • 2017-09-29 o 16:53
    Permalink

    Roztocze Narol – San Hurko/Hureczko 2
    Start Pruchnik – Biało-Czerwoni Kaszyce 1
    LKS Skołoszów – MKS Kańczuga X
    Zorza Zarzecze – Orzeł Przeworsk X
    Santos Piwoda – MKS Radymno 1
    Huragan Gniewczyna – Motor Grochowce 1
    Płomień Morawsko – KS Kisielów-Pełnatycze 1
    Pogoń-Sokół Lubaczów – Sanoczanka Święte 1

    Odpowiedz
  • 2017-09-29 o 18:27
    Permalink

    Roztocze Narol – San Hurko/Hureczko 2
    Start Pruchnik – Biało-Czerwoni Kaszyce 1
    LKS Skołoszów – MKS Kańczuga x
    Zorza Zarzecze – Orzeł Przeworsk 2
    Santos Piwoda – MKS Radymno 1
    Huragan Gniewczyna – Motor Grochowce 1
    Płomień Morawsko – KS Kisielów-Pełnatycze 1
    Pogoń-Sokół Lubaczów – Sanoczanka Święte x

    Odpowiedz
  • 2017-09-29 o 18:42
    Permalink

    Roztocze Narol – San Hurko/Hureczko x
    Start Pruchnik – Biało-Czerwoni Kaszyce 1
    LKS Skołoszów – MKS Kańczuga 1
    Zorza Zarzecze – Orzeł Przeworsk x
    Santos Piwoda – MKS Radymno x
    Huragan Gniewczyna – Motor Grochowce 1
    Płomień Morawsko – KS Kisielów-Pełnatycze 1
    Pogoń-Sokół Lubaczów – Sanoczanka Święte 2

    Odpowiedz
  • 2017-09-30 o 08:01
    Permalink

    Roztocze Narol – San Hurko/Hureczko2
    Start Pruchnik – Biało-Czerwoni Kaszyce1
    LKS Skołoszów – MKS Kańczuga2
    Zorza Zarzecze – Orzeł Przeworsk2
    Santos Piwoda – MKS Radymnox
    Huragan Gniewczyna – Motor Grochowcex
    Płomień Morawsko – KS Kisielów-Pełnatycze1
    Pogoń-Sokół Lubaczów – Sanoczanka Święte2

    Odpowiedz
  • 2017-09-30 o 12:01
    Permalink

    Roztocze Narol – San Hurko/Hureczko 2
    Start Pruchnik – Biało-Czerwoni Kaszyce 1
    LKS Skołoszów – MKS Kańczuga 1
    Zorza Zarzecze – Orzeł Przeworsk 2
    Santos Piwoda – MKS Radymno X
    Huragan Gniewczyna – Motor Grochowce 2
    Płomień Morawsko – KS Kisielów-Pełnatycze 1
    Pogoń-Sokół Lubaczów – Sanoczanka Święte 2

    Odpowiedz
  • 2017-09-30 o 14:38
    Permalink

    Roztocze Narol – San Hurko/Hureczko 2
    Start Pruchnik – Biało-Czerwoni Kaszyce 1
    LKS Skołoszów – MKS Kańczuga X
    Zorza Zarzecze – Orzeł Przeworsk 2
    Santos Piwoda – MKS Radymno 2
    Huragan Gniewczyna – Motor Grochowce 1
    Płomień Morawsko – KS Kisielów-Pełnatycze 1
    Pogoń-Sokół Lubaczów – Sanoczanka Święte X

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.