Liga Typerów – kolejka nr 9 [18/19 września]
Zapraszamy do typowania kolejki nr 9 w Lidze Typerów
Legion Pilzno – Orzeł Przeworsk
Bieszczady Ustrzyki Dolne – Ekoball Sanok
Igloopol Dębica – Sokół Kolbuszowa Dolna
Sokół Kamień – Czarni Trześń
KS Wiązownica – Polonia Przemyśl
Izolator Boguchwała – Stal II Mielec
Stal Łańcut – Wisłok Wiśniowa
JKS Jarosław – Błękitni Ropczyce
Karpaty Krosno – MKS Kańczuga
Głogovia Głogów Małopolski – Piast Tuczempy
Legion Pilzno – Orzeł Przeworsk 2
Bieszczady Ustrzyki Dolne – Ekoball Sanok1
Igloopol Dębica – Sokół Kolbuszowa Dolna1
Sokół Kamień – Czarni Trześń1
KS Wiązownica – Polonia Przemyśl1
Izolator Boguchwała – Stal II Mielec1
Stal Łańcut – Wisłok Wiśniowa2
JKS Jarosław – Błękitni Ropczyce1
Karpaty Krosno – MKS Kańczuga1
Głogovia Głogów Małopolski – Piast Tuczempy1
Legion Pilzno – Orzeł Przeworsk 1
Bieszczady Ustrzyki Dolne – Ekoball Sanok 1
Igloopol Dębica – Sokół Kolbuszowa Dolna X
Sokół Kamień – Czarni Trześń 1
KS Wiązownica – Polonia Przemyśl 1
Izolator Boguchwała – Stal II Mielec X
Stal Łańcut – Wisłok Wiśniowa X
JKS Jarosław – Błękitni Ropczyce X
Karpaty Krosno – MKS Kańczuga 1
Głogovia Głogów Małopolski – Piast Tuczempy X
Legion Pilzno – Orzeł Przeworsk 2
Bieszczady Ustrzyki Dolne – Ekoball Sanok x
Igloopol Dębica – Sokół Kolbuszowa Dolna 1
Sokół Kamień – Czarni Trześń 1
KS Wiązownica – Polonia Przemyśl x
Izolator Boguchwała – Stal II Mielec x
Stal Łańcut – Wisłok Wiśniowa 1
JKS Jarosław – Błękitni Ropczyce x
Karpaty Krosno – MKS Kańczuga 1
Głogovia Głogów Małopolski – Piast Tuczempy 2
Legion Pilzno – Orzeł Przeworsk x
Bieszczady Ustrzyki Dolne – Ekoball Sanok x
Igloopol Dębica – Sokół Kolbuszowa Dolna x
Sokół Kamień – Czarni Trześń 1
KS Wiązownica – Polonia Przemyśl 1
Izolator Boguchwała – Stal II Mielec 1
Stal Łańcut – Wisłok Wiśniowa x
JKS Jarosław – Błękitni Ropczyce 1
Karpaty Krosno – MKS Kańczuga 1
Głogovia Głogów Małopolski – Piast Tuczempy 1
Legion Pilzno – Orzeł Przeworsk 2
Bieszczady Ustrzyki Dolne – Ekoball Sanok x
Igloopol Dębica – Sokół Kolbuszowa Dolna 1
Sokół Kamień – Czarni Trześń 1
KS Wiązownica – Polonia Przemyśl x
Izolator Boguchwała – Stal II Mielec x
Stal Łańcut – Wisłok Wiśniowa 1
JKS Jarosław – Błękitni Ropczyce x
Karpaty Krosno – MKS Kańczuga 1
Głogovia Głogów Małopolski – Piast Tuczempy 2
Legion Pilzno – Orzeł Przeworsk x
Bieszczady Ustrzyki Dolne – Ekoball Sanok 1
Igloopol Dębica – Sokół Kolbuszowa Dolna 1
Sokół Kamień – Czarni Trześń 1
KS Wiązownica – Polonia Przemyśl 1
Izolator Boguchwała – Stal II Mielec 1
Stal Łańcut – Wisłok Wiśniowa 1
JKS Jarosław – Błękitni Ropczyce 1
Karpaty Krosno – MKS Kańczuga 1
Głogovia Głogów Małopolski – Piast Tuczempy x
Legion Pilzno – Orzeł Przeworsk x
Bieszczady Ustrzyki Dolne – Ekoball Sanok 2
Igloopol Dębica – Sokół Kolbuszowa Dolna 1
Sokół Kamień – Czarni Trześń 1
KS Wiązownica – Polonia Przemyśl 1
Izolator Boguchwała – Stal II Mielec x
Stal Łańcut – Wisłok Wiśniowa 2
JKS Jarosław – Błękitni Ropczyce 1
Karpaty Krosno – MKS Kańczuga 1
Głogovia Głogów Małopolski – Piast Tuczempy x
Legion Pilzno – Orzeł Przeworsk 1
Bieszczady Ustrzyki Dolne – Ekoball Sanok 1
Igloopol Dębica – Sokół Kolbuszowa Dolna x
Sokół Kamień – Czarni Trześń 1
KS Wiązownica – Polonia Przemyśl 2
Izolator Boguchwała – Stal II Mielec 2
Stal Łańcut – Wisłok Wiśniowa 2
JKS Jarosław – Błękitni Ropczyce 1
Karpaty Krosno – MKS Kańczuga 1
Głogovia Głogów Małopolski – Piast Tuczempy x
Legion Pilzno – Orzeł Przeworsk 2
Bieszczady Ustrzyki Dolne – Ekoball Sanok 1
Igloopol Dębica – Sokół Kolbuszowa Dolna 1
Sokół Kamień – Czarni Trześń 1
KS Wiązownica – Polonia Przemyśl 1
Izolator Boguchwała – Stal II Mielec 1
Stal Łańcut – Wisłok Wiśniowa 1
JKS Jarosław – Błękitni Ropczyce 1
Karpaty Krosno – MKS Kańczuga 1
Głogovia Głogów Małopolski – Piast Tuczempy 1
Legion Pilzno – Orzeł Przeworsk 1
Bieszczady Ustrzyki Dolne – Ekoball Sanok x
Igloopol Dębica – Sokół Kolbuszowa Dolna 1
Sokół Kamień – Czarni Trześń 1
KS Wiązownica – Polonia Przemyśl 1
Izolator Boguchwała – Stal II Mielec 1
Stal Łańcut – Wisłok Wiśniowa x
JKS Jarosław – Błękitni Ropczyce x
Karpaty Krosno – MKS Kańczuga 1
Głogovia Głogów Małopolski – Piast Tuczempy 1