Liga Typerów – kolejka nr 8

Zapraszamy do ligi typerów, przed nami kolejka nr 8 [23-24 września]. Życzymy powodzenia.

San Hureczko – Pogoń-Sokół Lubaczów
Sanoczanka Święte – Płomień Morawsko
KS Kisielów-Pełnatycze – Huragan Gniewczyna
Motor Grochowce – Santos Piwoda
MKS Radymno – Zorza Zarzecze
Orzeł Przeworsk – LKS Skołoszów
MKS Kańczuga – Start Pruchnik
Biało-Czerwoni Kaszyce – Roztocze Narol

.

14 myśli na temat “Liga Typerów – kolejka nr 8

  • 2017-09-18 o 09:23
    Permalink

    San Hureczko – Pogoń-Sokół Lubaczów x
    Sanoczanka Święte – Płomień Morawsko 1
    KS Kisielów-Pełnatycze – Huragan Gniewczyna 2
    Motor Grochowce – Santos Piwoda 1
    MKS Radymno – Zorza Zarzecze 1
    Orzeł Przeworsk – LKS Skołoszów x
    MKS Kańczuga – Start Pruchnik x
    Biało-Czerwoni Kaszyce – Roztocze Narol 1

    Odpowiedz
  • 2017-09-18 o 16:11
    Permalink

    San Hureczko – Pogoń-Sokół Lubaczów x
    Sanoczanka Święte – Płomień Morawsko 1
    KS Kisielów-Pełnatycze – Huragan Gniewczyna 2
    Motor Grochowce – Santos Piwoda x
    MKS Radymno – Zorza Zarzecze x
    Orzeł Przeworsk – LKS Skołoszów 1
    MKS Kańczuga – Start Pruchnik x
    Biało-Czerwoni Kaszyce – Roztocze Narol x

    Odpowiedz
  • 2017-09-18 o 18:29
    Permalink

    San Hureczko – Pogoń-Sokół Lubaczów X
    Sanoczanka Święte – Płomień Morawsko 1
    KS Kisielów-Pełnatycze – Huragan Gniewczyna 2
    Motor Grochowce – Santos Piwoda 1
    MKS Radymno – Zorza Zarzecze X
    Orzeł Przeworsk – LKS Skołoszów 1
    MKS Kańczuga – Start Pruchnik 2
    Biało-Czerwoni Kaszyce – Roztocze Narol 2

    Odpowiedz
  • 2017-09-18 o 20:24
    Permalink

    San Hureczko – Pogoń-Sokół Lubaczów 1
    Sanoczanka Święte – Płomień Morawsko 1
    KS Kisielów-Pełnatycze – Huragan Gniewczyna 2
    Motor Grochowce – Santos Piwoda 2
    MKS Radymno – Zorza Zarzecze 1
    Orzeł Przeworsk – LKS Skołoszów 1
    MKS Kańczuga – Start Pruchnik x
    Biało-Czerwoni Kaszyce – Roztocze Narol x

    Odpowiedz
  • 2017-09-18 o 20:26
    Permalink

    San Hureczko – Pogoń-Sokół Lubaczów x
    Sanoczanka Święte – Płomień Morawsko 1
    KS Kisielów-Pełnatycze – Huragan Gniewczyna 2
    Motor Grochowce – Santos Piwoda 1
    MKS Radymno – Zorza Zarzecze x
    Orzeł Przeworsk – LKS Skołoszów 1
    MKS Kańczuga – Start Pruchnik 1
    Biało-Czerwoni Kaszyce – Roztocze Narol 1

    Odpowiedz
  • 2017-09-19 o 08:15
    Permalink

    San Hureczko – Pogoń-Sokół Lubaczów 2
    Sanoczanka Święte – Płomień Morawsko 1
    KS Kisielów-Pełnatycze – Huragan Gniewczyna 2
    Motor Grochowce – Santos Piwoda 1
    MKS Radymno – Zorza Zarzecze x
    Orzeł Przeworsk – LKS Skołoszów 1
    MKS Kańczuga – Start Pruchnik 1
    Biało-Czerwoni Kaszyce – Roztocze Narol 1

    Odpowiedz
  • 2017-09-19 o 16:02
    Permalink

    San Hureczko – Pogoń-Sokół Lubaczów X
    Sanoczanka Święte – Płomień Morawsko 1
    KS Kisielów-Pełnatycze – Huragan Gniewczyna 2
    Motor Grochowce – Santos Piwoda X
    MKS Radymno – Zorza Zarzecze X
    Orzeł Przeworsk – LKS Skołoszów 1
    MKS Kańczuga – Start Pruchnik X
    Biało-Czerwoni Kaszyce – Roztocze Narol 1

    Odpowiedz
  • 2017-09-22 o 09:33
    Permalink

    San Hureczko – Pogoń-Sokół Lubaczów x
    Sanoczanka Święte – Płomień Morawsko 1
    KS Kisielów-Pełnatycze – Huragan Gniewczyna 2
    Motor Grochowce – Santos Piwoda 1
    MKS Radymno – Zorza Zarzecze x
    Orzeł Przeworsk – LKS Skołoszów 1
    MKS Kańczuga – Start Pruchnik 1
    Biało-Czerwoni Kaszyce – Roztocze Narol 1

    Odpowiedz
  • 2017-09-22 o 11:59
    Permalink

    San Hureczko – Pogoń-Sokół Lubaczów x
    Sanoczanka Święte – Płomień Morawsko 1
    KS Kisielów-Pełnatycze – Huragan Gniewczyna 2
    Motor Grochowce – Santos Piwoda x
    MKS Radymno – Zorza Zarzecze x
    Orzeł Przeworsk – LKS Skołoszów 1
    MKS Kańczuga – Start Pruchnik x
    Biało-Czerwoni Kaszyce – Roztocze Narol x

    Odpowiedz
  • 2017-09-22 o 18:11
    Permalink

    San Hureczko – Pogoń-Sokół Lubaczów 1
    Sanoczanka Święte – Płomień Morawsko 1
    KS Kisielów-Pełnatycze – Huragan Gniewczyna 2
    Motor Grochowce – Santos Piwoda 1
    MKS Radymno – Zorza Zarzecze 1
    Orzeł Przeworsk – LKS Skołoszów 1
    MKS Kańczuga – Start Pruchnik 1
    Biało-Czerwoni Kaszyce – Roztocze Narol 1

    Odpowiedz
  • 2017-09-22 o 20:06
    Permalink

    San Hureczko – Pogoń-Sokół Lubaczów 2
    Sanoczanka Święte – Płomień Morawsko 1
    KS Kisielów-Pełnatycze – Huragan Gniewczyna 2
    Motor Grochowce – Santos Piwoda X
    MKS Radymno – Zorza Zarzecze 1
    Orzeł Przeworsk – LKS Skołoszów 1
    MKS Kańczuga – Start Pruchnik 2
    Biało-Czerwoni Kaszyce – Roztocze Narol 1

    Odpowiedz
  • 2017-09-23 o 09:01
    Permalink

    San Hureczko – Pogoń-Sokół Lubaczów x
    Sanoczanka Święte – Płomień Morawsko 1
    KS Kisielów-Pełnatycze – Huragan Gniewczyna 2
    Motor Grochowce – Santos Piwoda x
    MKS Radymno – Zorza Zarzecze 2
    Orzeł Przeworsk – LKS Skołoszów 1
    MKS Kańczuga – Start Pruchnik x
    Biało-Czerwoni Kaszyce – Roztocze Narol 1

    Odpowiedz
  • 2017-09-23 o 12:59
    Permalink

    San Hureczko – Pogoń-Sokół Lubaczów x
    Sanoczanka Święte – Płomień Morawsko 1
    KS Kisielów-Pełnatycze – Huragan Gniewczyna 2
    Motor Grochowce – Santos Piwoda 2
    MKS Radymno – Zorza Zarzecze 2
    Orzeł Przeworsk – LKS Skołoszów x
    MKS Kańczuga – Start Pruchnik 1
    Biało-Czerwoni Kaszyce – Roztocze Narol x

    Odpowiedz
  • 2017-09-23 o 15:03
    Permalink

    San Hureczko – Pogoń-Sokół Lubaczów X
    Sanoczanka Święte – Płomień Morawsko 1
    KS Kisielów-Pełnatycze – Huragan Gniewczyna 2
    Motor Grochowce – Santos Piwoda 2
    MKS Radymno – Zorza Zarzecze 1
    Orzeł Przeworsk – LKS Skołoszów 1
    MKS Kańczuga – Start Pruchnik X
    Biało-Czerwoni Kaszyce – Roztocze Narol 1

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.