Liga Typerów – kolejka nr 8 [28/29 września]

Zapraszamy do typowania kolejki nr 8 [28/29 września].

Łęk Ostrów – Biało-Czerwoni Kaszyce
LKS Skołoszów – MKS Radymno
MKS Kańczuga – Płomień Morawsko
Granica Stubno – Motor Grochowce
Orzeł Przeworsk – GKS Orły
Sanoczanka Święte – Zorza Zarzecze
Pogoń-Sokół Lubaczów – Roztocze Narol
Czarni Pawłosiów – Czuwaj Przemyśl

13 myśli na temat “Liga Typerów – kolejka nr 8 [28/29 września]

  • 2019-09-23 o 11:34
    Permalink

    Łęk Ostrów – Biało-Czerwoni Kaszyce 2
    LKS Skołoszów – MKS Radymno 1
    MKS Kańczuga – Płomień Morawsko 2
    Granica Stubno – Motor Grochowce 1
    Orzeł Przeworsk – GKS Orły 1
    Sanoczanka Święte – Zorza Zarzecze 1
    Pogoń-Sokół Lubaczów – Roztocze Narol 2
    Czarni Pawłosiów – Czuwaj Przemyśl 2

    Odpowiedz
    • 2019-09-23 o 11:36
      Permalink

      Łęk Ostrów – Biało-Czerwoni Kaszyce 1
      LKS Skołoszów – MKS Radymno 1
      MKS Kańczuga – Płomień Morawsko 1
      Granica Stubno – Motor Grochowce 1
      Orzeł Przeworsk – GKS Orły 1
      Sanoczanka Święte – Zorza Zarzecze x
      Pogoń-Sokół Lubaczów – Roztocze Narol x
      Czarni Pawłosiów – Czuwaj Przemyśl x

      Odpowiedz
  • 2019-09-23 o 13:42
    Permalink

    Łęk Ostrów – Biało-Czerwoni Kaszyce 1
    LKS Skołoszów – MKS Radymno 1
    MKS Kańczuga – Płomień Morawsko 1
    Granica Stubno – Motor Grochowce 1
    Orzeł Przeworsk – GKS Orły 1
    Sanoczanka Święte – Zorza Zarzecze 1
    Pogoń-Sokół Lubaczów – Roztocze Narol 1
    Czarni Pawłosiów – Czuwaj Przemyśl 2

    Odpowiedz
  • 2019-09-23 o 14:48
    Permalink

    Łęk Ostrów – Biało-Czerwoni Kaszyce X
    LKS Skołoszów – MKS Radymno 1
    MKS Kańczuga – Płomień Morawsko X
    Granica Stubno – Motor Grochowce 1
    Orzeł Przeworsk – GKS Orły 1
    Sanoczanka Święte – Zorza Zarzecze 1
    Pogoń-Sokół Lubaczów – Roztocze Narol X
    Czarni Pawłosiów – Czuwaj Przemyśl X

    Odpowiedz
  • 2019-09-25 o 18:11
    Permalink

    Łęk Ostrów – Biało-Czerwoni Kaszyce 2
    LKS Skołoszów – MKS Radymno 1
    MKS Kańczuga – Płomień Morawsko X
    Granica Stubno – Motor Grochowce 1
    Orzeł Przeworsk – GKS Orły 1
    Sanoczanka Święte – Zorza Zarzecze 1
    Pogoń-Sokół Lubaczów – Roztocze Narol 1
    Czarni Pawłosiów – Czuwaj Przemyśl X

    Odpowiedz
  • 2019-09-27 o 06:57
    Permalink

    Łęk Ostrów – Biało-Czerwoni Kaszyce 1
    LKS Skołoszów – MKS Radymno 1
    MKS Kańczuga – Płomień Morawsko 1
    Granica Stubno – Motor Grochowce 1
    Orzeł Przeworsk – GKS Orły 1
    Sanoczanka Święte – Zorza Zarzecze 1
    Pogoń-Sokół Lubaczów – Roztocze Narol 1
    Czarni Pawłosiów – Czuwaj Przemyśl 2

    Odpowiedz
  • 2019-09-27 o 09:47
    Permalink

    Łęk Ostrów – Biało-Czerwoni Kaszyce 2
    LKS Skołoszów – MKS Radymno 1
    MKS Kańczuga – Płomień Morawsko x
    Granica Stubno – Motor Grochowce x
    Orzeł Przeworsk – GKS Orły 1
    Sanoczanka Święte – Zorza Zarzecze 1
    Pogoń-Sokół Lubaczów – Roztocze Narol x
    Czarni Pawłosiów – Czuwaj Przemyśl 2

    Odpowiedz
  • 2019-09-27 o 11:23
    Permalink

    Łęk Ostrów – Biało-Czerwoni Kaszyce X
    LKS Skołoszów – MKS Radymno 1
    MKS Kańczuga – Płomień Morawsko X
    Granica Stubno – Motor Grochowce X
    Orzeł Przeworsk – GKS Orły 1
    Sanoczanka Święte – Zorza Zarzecze X
    Pogoń-Sokół Lubaczów – Roztocze Narol X
    Czarni Pawłosiów – Czuwaj Przemyśl 1

    Odpowiedz
  • 2019-09-27 o 12:21
    Permalink

    Łęk Ostrów – Biało-Czerwoni Kaszyce 2
    LKS Skołoszów – MKS Radymno 1
    MKS Kańczuga – Płomień Morawsko x
    Granica Stubno – Motor Grochowce X
    Orzeł Przeworsk – GKS Orły 1
    Sanoczanka Święte – Zorza Zarzecze 1
    Pogoń-Sokół Lubaczów – Roztocze Narol 2
    Czarni Pawłosiów – Czuwaj Przemyśl 2

    Odpowiedz
  • 2019-09-27 o 15:14
    Permalink

    Łęk Ostrów – Biało-Czerwoni Kaszyce x
    LKS Skołoszów – MKS Radymno 1
    MKS Kańczuga – Płomień Morawsko x
    Granica Stubno – Motor Grochowce 1
    Orzeł Przeworsk – GKS Orły 1
    Sanoczanka Święte – Zorza Zarzecze x
    Pogoń-Sokół Lubaczów – Roztocze Narol 1
    Czarni Pawłosiów – Czuwaj Przemyśl 2

    Odpowiedz
  • 2019-09-27 o 23:47
    Permalink

    Łęk Ostrów – Biało-Czerwoni Kaszyce X
    LKS Skołoszów – MKS Radymno 1
    MKS Kańczuga – Płomień Morawsko 2
    Granica Stubno – Motor Grochowce 1
    Orzeł Przeworsk – GKS Orły 1
    Sanoczanka Święte – Zorza Zarzecze 1
    Pogoń-Sokół Lubaczów – Roztocze Narol 2
    Czarni Pawłosiów – Czuwaj Przemyśl X

    Odpowiedz
  • 2019-09-28 o 09:44
    Permalink

    Łęk Ostrów – Biało-Czerwoni Kaszyce 2
    LKS Skołoszów – MKS Radymno 1
    MKS Kańczuga – Płomień Morawsko 2
    Granica Stubno – Motor Grochowce 1
    Orzeł Przeworsk – GKS Orły 1
    Sanoczanka Święte – Zorza Zarzecze 1
    Pogoń-Sokół Lubaczów – Roztocze Narol 2
    Czarni Pawłosiów – Czuwaj Przemyśl 2

    Odpowiedz
  • 2019-09-28 o 10:47
    Permalink

    Łęk Ostrów – Biało-Czerwoni Kaszyce 2
    LKS Skołoszów – MKS Radymno 1
    MKS Kańczuga – Płomień Morawsko 2
    Granica Stubno – Motor Grochowce 1
    Orzeł Przeworsk – GKS Orły 1
    Sanoczanka Święte – Zorza Zarzecze x
    Pogoń-Sokół Lubaczów – Roztocze Narol 2
    Czarni Pawłosiów – Czuwaj Przemyśl 2

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.