Liga Typerów – kolejka nr 7 [8/9 września]

Zapraszamy do typowania kolejki nr 7. Mecz JKS-KS 7 września godz. 16.30[piątek].

Wisłoka Dębica – Błękitni Ropczyce
Karpaty Krosno – Polonia Przemyśl
Sokół Kolbuszowa Dolna – Wisłok Wiśniowa
Piast Tuczempy – Ekoball Sanok
Przełom Besko – Igloopol Dębica
Orzeł Przeworsk – Sokół Nisko
Rzemieślnik Pilzno – Stal Gorzyce
Izolator Boguchwała – Korona Rzeszów
JKS 1909 Jarosław – KS Wiązownica

.

11
Dodaj komentarz

avatar
11 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
WojtiMaciekHajmonGaza_8 Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
East London
Gość
East London

Wisłoka Dębica – Błękitni Ropczyce 1
Karpaty Krosno – Polonia Przemyśl x
Sokół Kolbuszowa Dolna – Wisłok Wiśniowa x
Piast Tuczempy – Ekoball Sanok 1
Przełom Besko – Igloopol Dębica 1
Orzeł Przeworsk – Sokół Nisko 1
Rzemieślnik Pilzno – Stal Gorzyce 1
Izolator Boguchwała – Korona Rzeszów 1
JKS 1909 Jarosław – KS Wiązownica x

TorreS
Gość
TorreS

Wisłoka Dębica – Błękitni Ropczyce 1
Karpaty Krosno – Polonia Przemyśl 2
Sokół Kolbuszowa Dolna – Wisłok Wiśniowa 2
Piast Tuczempy – Ekoball Sanok x
Przełom Besko – Igloopol Dębica 1
Orzeł Przeworsk – Sokół Nisko 1
Rzemieślnik Pilzno – Stal Gorzyce 1
Izolator Boguchwała – Korona Rzeszów 1
JKS 1909 Jarosław – KS Wiązownica x

wlad
Gość
wlad

Wisłoka Dębica – Błękitni Ropczyce 1
Karpaty Krosno – Polonia Przemyśl 1
Sokół Kolbuszowa Dolna – Wisłok Wiśniowa 1
Piast Tuczempy – Ekoball Sanok 1
Przełom Besko – Igloopol Dębica 1
Orzeł Przeworsk – Sokół Nisko x
Rzemieślnik Pilzno – Stal Gorzyce x
Izolator Boguchwała – Korona Rzeszów 1
JKS 1909 Jarosław – KS Wiązownica x

maciek70
Gość
maciek70

Wisłoka Dębica – Błękitni Ropczyce 1
Karpaty Krosno – Polonia Przemyśl 2
Sokół Kolbuszowa Dolna – Wisłok Wiśniowa x
Piast Tuczempy – Ekoball Sanok 2
Przełom Besko – Igloopol Dębica 1
Orzeł Przeworsk – Sokół Nisko 1
Rzemieślnik Pilzno – Stal Gorzyce 1
Izolator Boguchwała – Korona Rzeszów 1
JKS 1909 Jarosław – KS Wiązownica 1

TomekK.
Gość
TomekK.

Wisłoka Dębica – Błękitni Ropczyce 1
Karpaty Krosno – Polonia Przemyśl X
Sokół Kolbuszowa Dolna – Wisłok Wiśniowa X
Piast Tuczempy – Ekoball Sanok X
Przełom Besko – Igloopol Dębica 1
Orzeł Przeworsk – Sokół Nisko X
Rzemieślnik Pilzno – Stal Gorzyce 1
Izolator Boguchwała – Korona Rzeszów 1
JKS 1909 Jarosław – KS Wiązownica 1

Gaza_8
Gość
Gaza_8

Wisłoka Dębica – Błękitni Ropczyce 1
Karpaty Krosno – Polonia Przemyśl 2
Sokół Kolbuszowa Dolna – Wisłok Wiśniowa X
Piast Tuczempy – Ekoball Sanok X
Przełom Besko – Igloopol Dębica X
Orzeł Przeworsk – Sokół Nisko 1
Rzemieślnik Pilzno – Stal Gorzyce 1
Izolator Boguchwała – Korona Rzeszów 1
JKS 1909 Jarosław – KS Wiązownica X

Hajmon
Gość
Hajmon

Wisłoka Dębica – Błękitni Ropczyce 1
Karpaty Krosno – Polonia Przemyśl x
Sokół Kolbuszowa Dolna – Wisłok Wiśniowa 2
Piast Tuczempy – Ekoball Sanok x
Przełom Besko – Igloopol Dębica 1
Orzeł Przeworsk – Sokół Nisko 1
Rzemieślnik Pilzno – Stal Gorzyce 1
Izolator Boguchwała – Korona Rzeszów 1
JKS 1909 Jarosław – KS Wiązownica

Maciek
Gość
Maciek

Wisłoka Dębica – Błękitni Ropczyce 1
Karpaty Krosno – Polonia Przemyśl 2
Sokół Kolbuszowa Dolna – Wisłok Wiśniowa 2
Piast Tuczempy – Ekoball Sanok x
Przełom Besko – Igloopol Dębica x
Orzeł Przeworsk – Sokół Nisko 1
Rzemieślnik Pilzno – Stal Gorzyce 1
Izolator Boguchwała – Korona Rzeszów 1
JKS 1909 Jarosław – KS Wiązownica

Wojti
Gość
Wojti

Wisłoka Dębica – Błękitni Ropczyce 1
Karpaty Krosno – Polonia Przemyśl 2
Sokół Kolbuszowa Dolna – Wisłok Wiśniowa 2
Piast Tuczempy – Ekoball Sanok x
Przełom Besko – Igloopol Dębica 2
Orzeł Przeworsk – Sokół Nisko 1
Rzemieślnik Pilzno – Stal Gorzyce 1
Izolator Boguchwała – Korona Rzeszów 1
JKS 1909 Jarosław – KS Wiązownica 1

Anonimowo
Gość
Anonimowo

Wisłoka Dębica – Błękitni Ropczyce 1
Karpaty Krosno – Polonia Przemyśl x
Sokół Kolbuszowa Dolna – Wisłok Wiśniowa 2
Piast Tuczempy – Ekoball Sanok 1
Przełom Besko – Igloopol Dębica 1
Orzeł Przeworsk – Sokół Nisko 1
Rzemieślnik Pilzno – Stal Gorzyce 1
Izolator Boguchwała – Korona Rzeszów
JKS 1909 Jarosław – KS Wiązownica x

.


Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0