Liga Typerów – kolejka nr 7 [21/22 września]

Zapraszamy do typowania kolejki nr 7 w Lidze Typerów.

Czarni Pawłosiów – Łęk Ostrów
Czuwaj Przemyśl – Pogoń-Sokół Lubaczów
Roztocze Narol – Sanoczanka Święte
Zorza Zarzecze – Orzeł Przeworsk
GKS Orły – Granica Stubno
Motor Grochowce – MKS Kańczuga
Płomień Morawsko – LKS Skołoszów
MKS Radymno – Biało-Czerwoni Kaszyce

Życzymy powodzenia

13 myśli na temat “Liga Typerów – kolejka nr 7 [21/22 września]

  • 2019-09-16 o 12:50
    Permalink

    Czarni Pawłosiów – Łęk Ostrów x
    Czuwaj Przemyśl – Pogoń-Sokół Lubaczów 1
    Roztocze Narol – Sanoczanka Święte x
    Zorza Zarzecze – Orzeł Przeworsk 2
    GKS Orły – Granica Stubno 1
    Motor Grochowce – MKS Kańczuga 2
    Płomień Morawsko – LKS Skołoszów x
    MKS Radymno – Biało-Czerwoni Kaszyce 2

    Odpowiedz
  • 2019-09-16 o 14:53
    Permalink

    Czarni Pawłosiów – Łęk Ostrów 2
    Czuwaj Przemyśl – Pogoń-Sokół Lubaczów 1
    Roztocze Narol – Sanoczanka Święte 1
    Zorza Zarzecze – Orzeł Przeworsk 2
    GKS Orły – Granica Stubno 1
    Motor Grochowce – MKS Kańczuga 2
    Płomień Morawsko – LKS Skołoszów 1
    MKS Radymno – Biało-Czerwoni Kaszyce 2

    Odpowiedz
  • 2019-09-16 o 17:01
    Permalink

    Czarni Pawłosiów – Łęk Ostrów 1
    Czuwaj Przemyśl – Pogoń-Sokół Lubaczów 1
    Roztocze Narol – Sanoczanka Święte 1
    Zorza Zarzecze – Orzeł Przeworsk 2
    GKS Orły – Granica Stubno 2
    Motor Grochowce – MKS Kańczuga 2
    Płomień Morawsko – LKS Skołoszów 1
    MKS Radymno – Biało-Czerwoni Kaszyce 2

    Odpowiedz
  • 2019-09-16 o 19:20
    Permalink

    Czarni Pawłosiów – Łęk Ostrów 1
    Czuwaj Przemyśl – Pogoń-Sokół Lubaczów 1
    Roztocze Narol – Sanoczanka Święte X
    Zorza Zarzecze – Orzeł Przeworsk 2
    GKS Orły – Granica Stubno 1
    Motor Grochowce – MKS Kańczuga 1
    Płomień Morawsko – LKS Skołoszów 2
    MKS Radymno – Biało-Czerwoni Kaszyce 2

    Odpowiedz
  • 2019-09-17 o 19:24
    Permalink

    Czarni Pawłosiów – Łęk Ostrów 1
    Czuwaj Przemyśl – Pogoń-Sokół Lubaczów 1
    Roztocze Narol – Sanoczanka Święte X
    Zorza Zarzecze – Orzeł Przeworsk 2
    GKS Orły – Granica Stubno X
    Motor Grochowce – MKS Kańczuga 2
    Płomień Morawsko – LKS Skołoszów X
    MKS Radymno – Biało-Czerwoni Kaszyce 1

    Odpowiedz
  • 2019-09-19 o 07:33
    Permalink

    Czarni Pawłosiów – Łęk Ostrów 1
    Czuwaj Przemyśl – Pogoń-Sokół Lubaczów 1
    Roztocze Narol – Sanoczanka Święte X
    Zorza Zarzecze – Orzeł Przeworsk 2
    GKS Orły – Granica Stubno X
    Motor Grochowce – MKS Kańczuga X
    Płomień Morawsko – LKS Skołoszów 1
    MKS Radymno – Biało-Czerwoni Kaszyce 2

    Odpowiedz
  • 2019-09-19 o 16:31
    Permalink

    Czarni Pawłosiów – Łęk Ostrów x
    Czuwaj Przemyśl – Pogoń-Sokół Lubaczów 1
    Roztocze Narol – Sanoczanka Święte 2
    Zorza Zarzecze – Orzeł Przeworsk 2
    GKS Orły – Granica Stubno 2
    Motor Grochowce – MKS Kańczuga 2
    Płomień Morawsko – LKS Skołoszów 1
    MKS Radymno – Biało-Czerwoni Kaszyce 2

    Odpowiedz
  • 2019-09-20 o 08:19
    Permalink

    Czarni Pawłosiów – Łęk Ostrów 1
    Czuwaj Przemyśl – Pogoń-Sokół Lubaczów 1
    Roztocze Narol – Sanoczanka Święte x
    Zorza Zarzecze – Orzeł Przeworsk 2
    GKS Orły – Granica Stubno 1
    Motor Grochowce – MKS Kańczuga 2
    Płomień Morawsko – LKS Skołoszów 1
    MKS Radymno – Biało-Czerwoni Kaszyce 2

    Odpowiedz
  • 2019-09-20 o 18:40
    Permalink

    Czarni Pawłosiów – Łęk Ostrów 1
    Czuwaj Przemyśl – Pogoń-Sokół Lubaczów 1
    Roztocze Narol – Sanoczanka Święte 1
    Zorza Zarzecze – Orzeł Przeworsk 2
    GKS Orły – Granica Stubno 1
    Motor Grochowce – MKS Kańczuga X
    Płomień Morawsko – LKS Skołoszów X
    MKS Radymno – Biało-Czerwoni Kaszyce 2

    Odpowiedz
  • 2019-09-20 o 22:39
    Permalink

    Czarni Pawłosiów – Łęk Ostrów 1
    Czuwaj Przemyśl – Pogoń-Sokół Lubaczów 1
    Roztocze Narol – Sanoczanka Święte X
    Zorza Zarzecze – Orzeł Przeworsk 2
    GKS Orły – Granica Stubno X
    Motor Grochowce – MKS Kańczuga X
    Płomień Morawsko – LKS Skołoszów X
    MKS Radymno – Biało-Czerwoni Kaszyce 2

    Odpowiedz
  • 2019-09-21 o 08:35
    Permalink

    Czarni Pawłosiów – Łęk Ostrów x
    Czuwaj Przemyśl – Pogoń-Sokół Lubaczów 1
    Roztocze Narol – Sanoczanka Święte 1
    Zorza Zarzecze – Orzeł Przeworsk 2
    GKS Orły – Granica Stubno 1
    Motor Grochowce – MKS Kańczuga 2
    Płomień Morawsko – LKS Skołoszów 1
    MKS Radymno – Biało-Czerwoni Kaszyce 2

    Odpowiedz
  • 2019-09-21 o 08:38
    Permalink

    Czarni Pawłosiów – Łęk Ostrów 1
    Czuwaj Przemyśl – Pogoń-Sokół Lubaczów 1
    Roztocze Narol – Sanoczanka Święte 1
    Zorza Zarzecze – Orzeł Przeworsk 2
    GKS Orły – Granica Stubno 1
    Motor Grochowce – MKS Kańczuga 2
    Płomień Morawsko – LKS Skołoszów 1
    MKS Radymno – Biało-Czerwoni Kaszyce 2

    Odpowiedz
  • 2019-09-21 o 08:41
    Permalink

    Czarni Pawłosiów – Łęk Ostrów x
    Czuwaj Przemyśl – Pogoń-Sokół Lubaczów 1
    Roztocze Narol – Sanoczanka Święte x
    Zorza Zarzecze – Orzeł Przeworsk 2
    GKS Orły – Granica Stubno 1
    Motor Grochowce – MKS Kańczuga x
    Płomień Morawsko – LKS Skołoszów 1
    MKS Radymno – Biało-Czerwoni Kaszyce 2

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.